Kaynanam, kayinbabam ve kocam!

Konuda bende oturmayan bazı şeyler var umarım yaniliyorumdur ama eşiyle baristigini düşünüyorum
Boşanacağına ben de ihtimal vermiyorum ama iyice burnunu sürtmeden geri dönerse tüm ipleri eşinin ve ailesinin eline verdi demektir, kadınlar çok korkuyorlar böyle durumlarda acele edip hemen barışıyorlar, bari bedel ödetip öyle barışın hanımlar, ama bu tip adamlarla ezilmeyi, itilip kakılmayı kabul etmedikçe evlilik söz konusu olmuyor...

İnşallah düzelmiştir ama dediğiniz gibi nadiren oluyor bu yüzden zaten insanlar hemen tanımadan çocuk yapmayın diyorlar. İnşallah tekrarlanmaz.

Ben konunun başında hamile bir şekilde boşanmasının saçma olduğunu düşünüyordim Mihrimah ama itip kakan , seni öldürürum bile diyen adamdan olmaz . Yani ne bileyim hele ki hamile bir kadını

Ben konunun başında hamile bir şekilde boşanmasının saçma olduğunu düşünüyordim Mihrimah ama itip kakan , seni öldürürum bile diyen adamdan olmaz . Yani ne bileyim hele ki hamile bir kadını
Adam büyüyememiş hala annesinin küçük oğlu, ailenin kullanımına çok açık, barışsa da zor bir ilişki...

Uzun süredir girmedim farkındayım. Mesajlarınızı da henüz okumadim. Sadece cok gelen giden oldu arkadaslarimla, kuzenlerle görüştüm sürekli. Biraz da konudan uzaklasmak istedim. Bugun 8 gun oldu annemlere geleli. Daha iyiyim. Hala aramadi ve yazmadi.
Kaynanamlar dun geldi köyden daha. Sadece carsamba gunu aksam kayinbabam, babami bayramlasmak icin aradi hic bir sey olmamış gibi. Babamda konusmayi kisa tuttu, kestirip atti.

Dun teyzesinin gelini ile görüştük. Kaynanam olayları o kadar çarpıtarak anlatmis ki, o bile şok oldu. Köyde beraberlerdi bayramda. Surekli tansiyon ölçüyormus hala cok kötüymüş. Bosanmamizi istemiyormus. Barisirsiniz vs dedi. Istemiyorum dedim. Beni bir haftadir aramasin tamam ama ortada bir bebek var ve insan bebegini merak eder, bir sorun var mi diye arar ya da yazar dedim.

Onun dışında surekli sosyal medya uzerinden kaynanam ve gorumcemin laf carpmali gonderilerine maruz kaldim

İnşallah çok daha iyi olursun Burcu. Daha iyi olmana sevindim.

Aaa ben bunu yuzune soyledim. Inkar etti ben öyle bisey yapmadim diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…