Kaynanam, kayinbabam ve kocam!

Gelirlerine dun ses kaydini dinlettim. Kufurleri, beni annemlere getirmesi her seyin kaydi vardi. Agzi acik dinledi. Kaynanamlar söyle lanse etmisler o gun kuzene gitmemi. Burcu gece Safaga haber vermeden dışarı cikmıs. Ne kuzene gittigimi demisler, ne gecenin 2sinde annemi aramasını ne de 3unde beni annemlerin evine getirmesini. Oha dedi kiz her seferinde.

Onun dışında ev konusu ne alaka ya dedi. Ben 5 6 senedir bu ailedeyim. Ve su an oturduklari ev hep Safagin diyorlardi. Ki senelerce Safak abim odedi o evi. Valla resmen önünde senaryo cevirmisler dedi.
Biraz kafanızı dinleyin. Sonra halledersiniz dedi. Dedim halledecek bir sey yok. Lafa gelince benim çocuğum. Ben sahip cikarim. Nafakasini yollarim diyordu. Para yollamakla baba olunmuyor. Bir haftadir nerede dedim. Haklisin dedi. Hadi onlari da gec bir haftadir kaynanamlar köyde hala bir sey olmamış gibi. Bizimkileri ne aradılar ne sordular. Artik zaten gerek yok. Bana uzak olsunlar dedim.

Arabayı napmışlar öğrenebildin mi?

Giderlerken o gelinlerle gitmisler. Dun de gorumcemler Istanbuldan donerken almışlar kaynanamları

Araba Safakta hala
Şimdi alsın başına çalsın
Bir araba fitili ateşledi esinden evladindan oldu
Çok arar bu günleri çok pişman olacak

Şimdi alsın başına çalsın
Bir araba fitili ateşledi esinden evladindan oldu
Çok arar bu günleri çok pişman olacak
Aminn insallah da. 8 gundur olmayan daha da olmaz bence. Adamin bahane arıyormuş bence

Ya su an güldüğüme bakmayin. Ilk gunler cok ağladım, zoruma gitti bu durum da. Su an şükrediyorum daha da gec olmadan bunlari gördüğüm, yasadigim icin.

Gelin galiba biraz bunlara çıtlattı. Kaynanam sosyal medyada hamilelikle alakali komik bir sey paylaşmıştım. Ona yorum yapmış ne hikmetse. Kac gündür laf carpan kadin.

Eklentiler

• Screenshot_20240415-133101_Instagram.jpg
    42,2 KB · Görüntüleme: 382
İyi olmana sevindik canım. Ne gibi göndermeli mesajlar ?

Gelin galiba biraz bunlara çıtlattı. Kaynanam sosyal medyada hamilelikle alakali komik bir sey paylaşmıştım. Ona yorum yapmış ne hikmetse. Kac gündür laf carpan kadin.
Bu Türkan annen saç baş yoldurtur insana
Ben şunu merak ediyorum, eşin aileler görüştüğünde "Burcuyu karım olarak görmüyorum" tarzı şeyler söylemişti. Sebebi ne olabilir? Yani söylediklerinden bu olay son noktaymış gibi anlaşılıyor. Öncesinde sana nasıldı kötü müydü?

8 gündür hiç iletişim kurmadımı canım ?

Neden takipten çıkartmıyorsunuz ya da gözardı etmiyorsunuz kv yi

Karim olarak görmüyorum, kocalik da beklemesin dedikten bir kac saat sonra özür diledi. Annesi gil hadi sarılın barışın dedi. Orda durun dedim. Butun soylenenleri yapilanlari yutup hic bir sey olmamis gibi davranamam k bakmayin. Kaynanam da aaa ne gurur inat yapiyosun. Tamam hadi barışın dedi. Baktim suratina. Safak da tamam siz gidin dedi bunun uzerine.
Valla ne düşündü de dedi. O an ne yaşadı. Ne kurdu kafasinda bilmiyorum. Ailesinin yanındayken olmayan erkekliğini galiba benim ve ailemin yanında gostermek istedi.

Oncesinde evi temizler, bana corbalar yemekler yapardi. Her sey yolundaydi. Ilk 3 ayimda yataktan bile kalkamiyordum. Progestan beni mahvetmisti.

Dedigine gore benim ailesi ile ilgili soylediklerimi kaldiramiyormus artik. Ve cok zoruna gitmis. Ben de savunamiyorsun bile, cunku dogrulari soyluyorum demistim.

Insan sinirliyken bile yarını düşünüp konusmali. Laf nereye gidiyor, Yutabilir miyim diye düşünmeli. Ama onda o düşünce yok.

Neden takipten çıkartmıyorsunuz ya da gözardı etmiyorsunuz kv yi
Ben hic bakmiyorum hikayelerine. Kardesim bakıyor. Eger olaylarla alakali ise bana gonderiyor takipten bosanınca tamamen çıkcam. Su an onlar delirsin, hic bu durumla alakali bir sey paylaşamamama, onlara laf carpmamama.

Biraz once de torun en guzel seydir gibi bir sey paylasmis. Sanirim torunu oldugu aklina geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…