Kaynanam, kayinbabam ve kocam!

Haklisiniz ve zaten huzursuz annemler. Yumusatan benim burda. Gunde 10 kere arıyor. Kavga etmediniz degil mi? Bir sey olmadi degil mi diyerek. Ve kardesime arattiriyo bana inanmayip. Ben bosanmaya zaten niyetliyim. Sadece onlar bu surecte benim icin daha fazla uzulup kafaya takmasin derdindeyim.
Misafir agirlamalari beni onemsemiyor demek degil. Hayat her sekilde devam ediyor. Hic degilse iki haftaligina tatile cikmadilar kaynanamlar gibi.
Ben gelmeyin diyorum. Cunku eger gidersem hatali ben olacagimi dusunuyordum. Yarin zaten gidiyorum. Bugun keyiflerini de kacirmadim. Normal bir sekilde annemle konustum ve kapattim. Kuzenleri ve kardesimi aradim. Yarin esyalari toplayalim diye.

Ben de o yuzden terk etmedim. Hatali taraf ben olmamak için.
Adam(!) sizi resmen tartaklamış
Bu nasıl haklılık evden çıkarsam haksız olurum
gidip darp raporu alın ordan ailenize geçin çok ciddiyim öyle psikopatla bir evde kalmayın sağı solu belli olmaz Allah korusun ben sizin adınıza korktum
Ailenizde çok rahat vallahi, anneniz kv yi arayana çıkıp gelseydi karşısına dikilseydi şafakmı ne soykaysa, kızımın kollunu sıkanı sağa sola itireni bu ellerinlemi kızıma zarar verdin diye o elleri kırmasam yüzüme tükürsünler

Kuşumm girmese iyi. Stres yapmamaya çalış. Bende 17. Haftamdayım. Uzan dinlen güzel muzikler dinle. Temiz hava al. Şuan en önemli şey sen ve bebeğin.
Hamileliğim öğrendiğimden beri sigarayi birakmistim. Ama 10 gundur tekrar basladim. Kendime de kiziyorum ama psikolojik olarak rahatlatiyor o an.
Acillik bir durum var mi sizce. Cidden bilmedigim ve riskli oldugu icin danisiyorum.
Simdi ben de duygu somurusu yapiyor gibi gozukmeyim adamin gözünde eger normalse. Allahim incigini cincigini düşünüyorum su durumda bile. Hic birine helal etmiyorum hakkımı.
Salak salak dusunceler icindeyim. Sonra da pisman oluyorum bunlari dusundugum icin. Bebegi aldirsam mi, kendi kendine dusse mi? Alt ust ettiler psikolojimi. Sonra boyle dusundugum icin agliyorum dogmamis cocuktan ozur diliyorum.

Pislik herif ya. Benim babamda böyleydi. Gençken nasılda şimdide aynı.. küfür ediyordu hala ediyor. Dövermiş hala sinirliyken kendini kaybediyor. Canım annemm.

Annem.bilmiyor tartaklama kismini. Neden okumuyorsunuz neden?? Sonra da ben ban yiyorum.

Hayır balım hayır ne aldırması ne düşürmesi kocaman o şuan. Annesisin sen. ayrılsanızda o senin parçan. İyiki seninle. Sigara da içmiyorsun hemde kesinlikle içmiyorsun.
Acillik olmasada doktoruna görün. Kramplar giriyor de. Rahim kasılması tercih edilen bi durum değil. Kasılmamalı yani canım.

İyi de karşınızda az önce kizdirdiginiz bir adam var. Akşam rahat yatabilecek misiniz? Odanızda anahtar var mı, eşiniz bir kızgınlıkla odayı basar mi? Bir misafir var diye kendinizi riske atacak bir şey var mı. Siz bu kadar korkuyorum falan demeseniz zaten bizim için normal bir boşanma vakasiydi ve tabi ki aileniz üstünden yorum yapmazdik. Sizin korkunuz bize geçti ve sonrasında verdiğiniz kararlar, ailenizin sakinliği falan şaşırttı. Umarım korkudan abartiyorsunuzdur ve yarin problemsiz toplanıp tasinirsiniz.

Aldırma zamanı vs zaten geçmiş, bana kalırsa düşünmeyin derim nacizane. Sigara kullanmamaya bakın, umarım hasarsız atlatın şu süreci tez zamanda.

Lütfen sigara icme. Canin sigara istediğinde büyük bir bardak su ic veya 2 dakika ilik duş al.

13 haftalik bebek aldirilmaz. Lütfen böyle şeyler düşünmeyin.

Annem.bilmiyor tartaklama kismini. Neden okumuyorsunuz neden?? Sonra da ben ban yiyorum.
Bakın sizi gece vakti almış ailenizin kapısına bırakmak istemiş. Bu sizin gurunuzua dokunmuyormu? Anne olarak bile bu bana yeterdi o adamın karşısına dikilmem için, kaldıki kızımın kolunu bacağını sıkacak. Siz henüz doğurmadığınız için bilemezsiniz ama ne emeklere büyüyor evlatlar, sümüklünün biri gelip köpek yavrusu gibi itirip itirip arabaya bindirecek bilmem napacak. Oldu.
Ve okuyorum yazdığınız yorumda annemle konuştum küfüleri vs anlattım demişsiniz, bu bile yeterli, kolunuzu sıktığını bilmesine gerek yok

Adam narsist , ailesine karşı egosu sarsılacak diye ödü kopuyor, tek düşündüğü egosu sarsılmasın aman ha hanımcı , karısının dediğini yapıyor demesinler, çocuk mocuk hak getire...

Çok üzüldüm cidden.
Seni paragöz, mal düşkünü ilan edenlere bir soru: Bu kız malı mülkü bırakıp neden boşanıyor?

Adam narsist , ailesine karşı egosu sarsılacak diye ödü kopuyor, tek düşündüğü egosu sarsılmasın aman ha hanımcı , karısının dediğini yapıyor demesinler, çocuk mocuk hak getire...

Bizim babalarimizda dedelerimizdeki "erkeklik algisi" ile şimdikilerin arasında ciddi fark var.
Anacı da olsa benim bildigim erkek dedigin ceketini alir defolup gider. Evinde olan biteni dedikoducu teyzeler gibi sagda solda anlatmaz. Huylari bi degisik.
Anasını korurken karisiyla cocugunu perisan etti. Nr rezil adam

Ay valla yolarım adamı, benim kızım biriciğim düşünmesi bile beni çıldırtıyor, anne olmak çok değişik bisey , eşime bile yanlış tuttuğundan falan bir kızıyorum nasıl, eşim diyor yahu sanki senin çocuğun sadece Babasına karşı bile savunma halindeyim kızımı, eşim de ölür biter yani kızımıza ama işte annelik delilik ...

Klasik güc yarişi. Konusahibinin kocasi karadenizli galiba. Ayni dehşet verici inat bendede var malasef.

Adamlar burcuyu ve ailesini gayeye almiyorlar. Şafak zaten zivanadan cikmiş. Tüy dikiyor. Ailesi tatile başlamiş bile. Karpuz kesiyorlardir.

Merhaba burcu. Hamilelik kafası ne demek iyi bilirim. Her şeyden önce krampların rahim büyümesiyle ilgili de olabilir stresin bebeğine etkisi de olabilir. Çok dikkatli olmalısın. Mümkünse bir doktora görün ailenin evine geçince. Bişey olmasını beklemene gerek yok. Arada bebek olmasaydı bile can güvenliğin tehlikede. Tek canı korumak bile çok zorken 2 can koruduğunu unutma lütfen.
Ailenin evine geçer geçmez vakit kaybetmeden bir avukatla görüş. Hatta eve gitmeden görüş mümkünse. Çok önemli bu konu. Hukukçu arkadaşlar daha iyi bilir. Eve gittikten sonra eşine 'bana bunları bunları yaptın dün gece konuştuk boşanmaya gönüllüsün ailemin evine gidiyorum' Yazsan acaba hukuksal açıdan haksız olma ihtimalini ortadan kaldırır mı? Birde ailenin evine geçtikten sonra karşına al ebeveynlerini ve güzelce olan biteni anlat. Hiçbir ayrıntıyı da atlama. Baban kendisi üzülmesin diye söylemediğini anladığında daha çok üzülecek. Bunu ona yapma. Bırak baba olarak arkanda dursun. Gecenin bir yarısında seni evinden zorla çıkardığı kuzeninde bir şahittir bunu unutma. İnşallah çok şey görmüştür.
Başından beri takip ettim ama son okuduklarımı gözlerim dolu okudum gerçekten başından beri takip ediyordum ama geldiğiniz nokta çok fazla. Hiç sizi tanımayan bizlere bile. İçinde olduğun durumu hayal etmekte zorlanıyorum. İnşallah yarasız bu durumdan sıyrılırsın. O adamı sana yaptıklarını sineye çeksen bile (ki çekmemelisin) doğmamış bebeğine yaşattıkları için affetme lütfen.

Eski erkekler de kaliteliydi gerçekten, şimdikiler karı ağızlı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…