Kaynanam, kayinbabam ve kocam!

Banlandın diye mesaj geliyor ya o mesajdaki linke tıklarsan hangi yorumundan ötürü banlandığını görebilirsin.
Teşekkürler, gördüm şimdi aslında argo hic bir sey yok. Cevap yazdığım kisinin yönetici arkadaşı başlamış. Ben de kendime yönetici birini bulayım hemen siteden. Acaba bunu yazdım diye de banlanir miyim

Eşinizin ailesinin önce boşanmanız için ellerinden geleni yapıp sonra da barışın demeleri çok acayip. 2-3 saatte ne değişmiş olabilir yani? Kocanız da aynı şekilde. Hiç olgun davranışlar değil. Böyle bir ailenin ve eşin sözüne güven olmaz. Küslükleriyle barıştıklarının arası beş dakika resmen.
Sizin aileniz ne diyor?
Boşanacak mısınız peki?

Saatlerce beklediğimize değmiş. Olaya bak be

Ben adam bir öyle bir böyle demesin dedim ama meğer adamın karakteri buymuş.
Bundan sonra boşanır mısınız devam mı edersiniz bilmem ama duvar kocaman bir delik aldı.

Ee madem pişmanmış aileleri ne diye çağırdı. Ay ben bu erkeklerin akıl yoksunluğu olduğunu düşünmeye başladım.

Bence o mesaj olayını iyi döndürmüşsünüz. Zaten aile öyle berbat işler yapmış ki sizin mesajınıza laf edemezler. Ne demek nişan düğün heyecanıyla evi vereceğiz dedim demek?
Eşinizle ilgili de şu tespit çok doğruymuş

Vallahi nasil bildiniz herseyi

Boşanmayacaksan olayı lehine çevir Burcu. Sürünsün. Öyle bir sürünsün ki birdaha ağzına alamasın sözünden de çıkamasın. Ailesiylede aynı şekilde.

Benim ailem.orda ters bir sey dememek icin zor tuttular kendilerini. Babam surekli mutfaga gitti. Annem dudaklarini yedi. Dayanamadi en son. Safak bu kadar detaya girilmez oglum, biraz ozeliniz olsun. Cok ayip dedi. Onun dışında cozemediginiz ne var. Cok kucuk sacma.mevzular. bebeginiz olacak.modundalardi hep. Dun bosanalim dedim tamam dedi. Cuma oglen konusalim.dedi. ben de yarin akşam isten gelince konusuruz uzun uzun dedim. Cunku gece saat 2 idi. Yok cuma konusalim dedi. Oke dedim.

Boşanacak mısınıs?

Keşke sizinkiler biz verelim evinizi arabanızı deseydi. Ne utanmaz insanlar ya. Ev ailenize kalmasın diye size ev aldirmamislar, bir de şimdi vazgeçtik diyorlar. Benim babam olsa ertesi gün bir ev tapusu alır gelirdi bu saatten sonra ben devam edemezdim zaten, hiç sevmem gevşek insan. Çocuk yanıma kar kaldı der ayrilirdim. Ama sizin tabi ilişki yeni, biraz daha denemeye çalışabilirsiniz.

O arkadaşın o yorumuna katılıyorum sadece ben de. Kendisini diger yazdigi benimle alakalı ithamlar icin de 1 yildizla uğurluyorum

Su an igrenme ve tiksinme var ona karsı. Ve icimin soguyacagini düşünmüyorum. Ailesinden zaten cidden nefret ettim, dun ozellikle. Yarin konusacagiz bakalim. Ama ben istiyorum.
Yürü kız arkandayız. Çocuğuna da aslanlar gibi bakarsın. Çalışır paranı da kazanırsın. Ailen de arkanda kim tutar seni. Elalemin burnu sümüklü oğluna mı kaldın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…