Kaynanam, kayinbabam ve kocam!

1 sene beklemek zorunda değilsiniz. Davalı çekişmeli açarsınız yine de tek celsede biter.

Aileler rahat bıraksa gençler hep mutlu zaten
Keşke, ama illaki burnunu sokacaklar
Gerçekten ben şok , evlenince bu erkeklere bisey oluyor, adama bak nasıl da dönmüş sonradan

Vallahi nasil bildiniz herseyi
Özür olayına kadar herşeyi bilmişim...uyduruyorsun diyenler online mi? Evet özür olayına kadar , tüm karakterler ve örgü kelimesi kelimesine herşey tahmin ettiğim gibi ama ben burcu özür dileyip olayı kapattı diye düşünmüştüm, meğerse şafak özür dilemişniye özür dilediğini tam anlamadım ama barismalarina sevindim

Eşiniz maalesef omurgasız, daha fazla olumsuz yorum yapıp etkilemek istemiyorum, ama bu adamdan olmazzzzz...

Su an igrenme ve tiksinme var ona karsı. Ve icimin soguyacagini düşünmüyorum. Ailesinden zaten cidden nefret ettim, dun ozellikle. Yarin konusacagiz bakalim. Ama ben istiyorum.
Cnm barışsan bile baya mesafe koy ailesi ile, eşinin de burnunu iyice sürt köpek et öyle affet affedeceksen, ay evdeki herseyi ailesine götüren adamdan olur mu tövbe ya rabbim , sinir oldum , resmen ailesi ile iş birliği yapmış, şafakı bana verseler parçalayacam

Konu sahibi sindirilecek bir kadın değil Allahtan , bu aile saf kendilerine köle bir gelin arıyorlar ama yemezler , eşi zor değişir ama ailesinin ağzıyla konuşuyor onlarla senkronize olmuş adeta , evin içini anlatan adamdan olmuyor maalesef enistemden biliyorum ...

Su an igrenme ve tiksinme var ona karsı. Ve icimin soguyacagini düşünmüyorum. Ailesinden zaten cidden nefret ettim, dun ozellikle. Yarin konusacagiz bakalim. Ama ben istiyorum.
Cuma öğle konuşulmaz o iş akşama der, sonrası zaten bayram tatili. Bayramda da küslük olmaz, barışır, devam ederiz diye düşünüyor eşiniz.

Ben olsam boşanırım böyle birinden, çocuğum böyle bir ailenin içine doğmamalı.

Anlayamadığım kısım aylardır doldum, anlaşamıyoruz, boşanmak istiyorum diyen eşiniz, niye tam tersini söyledi son anda? Senaryo yazdılar, oynadılar dediniz, "yüksekten girelim, sona doğru boşanmak istemiyorum, özür dilerim de, Burcu da saf zaten, beni seviyor, boşanmaktan vazgeçti diye düşünür, devam edersiniz" mi dediler; yoksa ( pek zannetmiyorum ama ) işi bitirmeye geldiler de, annesinden izinsiz nefes dahi alamayan eşiniz son anda çark mı etti ( tekrar diyeyim pek sanmıyorum bu seçeneğin olabileceğini )?

Hangi sebeple olursa olsun gerçek yüzlerini gördünüz, bence yolları ayırmalısınız...

Ben boşanırdım, ki zaten eşimi de boşamaya kalktım evrakları hazırladım ettim , adam yerlerde süründü Ana, baba , kardeş herkesi unuttu, çiçekler, yalvarmalar sonucu istediğimi yaptırıp affettim , bence konu sahibinin eşi de tutuşmuştur içten içe, biraz zorlasa dökülecek

Son düzenleme:
Çok üzücü ya. Nasıl birden böyle 180derece dönebilir ki hayat arkadaşım dediğin kişi. Hem de eşi hamileyken. Ne diyim konu sahibi inşallah mutlu olacağın bir sonuç ortaya çıkar. Böyle durumlarda bir tavsiye veremiyorum genelde evet çok çok itici davranışlar ama boşanma bilmiyorum…

E Esila09 da arkadaşları sanırım. Laf attığım hic bir yorumumu beğenmemiş saz arkadaşları.

Konu ile alakalı vakit ayırıp bir çocuğun böyle fevri anne babası yüzünden paramparça bir aile de büyümesine çok üzülmüştüm ama değmezmiş. Hayat size öğretecek ztn. Saz arkadaşları fln üsluba bak. Yönetime kadar laf atmayı hak görmek neyin kafası.

Anlattığınız olay nadir yaşanır bir olay gibi geldi bana. Genelde parayı veren düdüğü çalar vermeyen de mahçup olur pısırık kalır
Bu kaynanayla mahcupluk kelimesini yan yana koyabilir miyiz Oğlunun yuvası yıkılıyor kadın hala ben yaptım oldu ben söyledim uydu kafasında.
Kadın veya erkek evinin içini anlatıyorsa o evlilikten olmaz. Neden anlatıyor çünkü yönlendirilmeye çoktan meraklı. Geçinmeye gönlü olsa bunu yapmazdı zaten. Bir de dediği şeylere ben demedim demesi tam nefretlik

Bir de konu sahibinin ailesi anladığım kadarıyla olumlu insanlar. Çirkeflik yapmıyorlar diye kızlarının boşanmasından ödlerinin koptuğunu sanıyorlar. Ama annesi açık açık demiş gelirsen torunumu sürekli görürüm diye kapıyı açmış. Konu sahibinin ailesi de boşanmaya tam destek verdiği zaman o an kocası köpek olur zaten. Ama o saatten sonra da değeri kalır mı?

Bir de kayın aile tarafı boşanma olayını istemez bence. Oğulcukları nafaka verecek tazminat verecek. Sonra yine evlenecek bir sürü masraf. O değil bunları bu haliyle artık hangi kadın kabul edecek... Uzun iş.

Begenmediginiz yorumlarla yazdığınız seyin alakası yok. Banlanmamak için burada noktaliyorum.

Yahu ablacım kadının banı yeni açıldı dur bismillah

Galiba bi arkadasimizin yazdigi gibi beni sineye cekmeye calistilar. Susmami, oturdugum yerde oturmami istediler. Cunku kaynanam söyle diyor; erkekler bir adim önde. Sen biraz susacaksın. Pardonn dedim ne alaka? Ickisi yok kumari yok, kari kiz ayagi yok, evinden isine diyor. Zaten aksi olacaksa evlenmeseydi dedim.
Bunlar her seyi dökelim, her seyi konusalim, ailesi zaten dediginiz gibi olumlu insanlar, Burcu kendi kafasina gore bosanamaz diye düşündüler. Ama ben hic bir soyledigini yutamam kusura bakmayin deyince isler degismeye basladi. Ardindan gitmeye yakin ozur fasli geldi ilginc bir sekilde.

Bu kaynanayla mahcupluk kelimesini yan yana koyabilir miyiz Oğlunun yuvası yıkılıyor kadın hala ben yaptım oldu ben söyledim uydu kafasında.
Bu kaynananın cebinden para çıkmış. Ev onun araba onun o yüzden çalıp oynuyor. Aksi olsa böyle olmazdı bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…