Kaynanam, kayinbabam ve kocam!

Keşke sizinkiler biz verelim evinizi arabanızı deseydi. Ne utanmaz insanlar ya. Ev ailenize kalmasın diye size ev aldirmamislar, bir de şimdi vazgeçtik diyorlar. Benim babam olsa ertesi gün bir ev tapusu alır gelirdi 😒 bu saatten sonra ben devam edemezdim zaten, hiç sevmem gevşek insan. Çocuk yanıma kar kaldı der ayrilirdim. Ama sizin tabi ilişki yeni, biraz daha denemeye çalışabilirsiniz.
Annem bugun aradi söyledi zaten. Asla dedim.
Konu kirada oturmamiz degil su an. Konu karaktersiz olmaları. Midemi bulandirmalari. Dun hem aciyarak baktim esime, hem de tiksinerek. Cok uzucu bir sey.

Ben anneme duskunum diyo

50 yıl geçse de kocanız bu olacak ne olacaktı. Tiksinmekte o kadar haklısınız ki.

Bence bunlar ailece üzerinize gelip sizi korkutup sindirmeye çalıştılar. Eşiniz baktı siz düşmüyorsunuz kendi mecburen düştü çünkü aslında boşanmak istemiyor.

Yalnız bu sindirme çabaları esnasında nasıl rezillikler yapmışlar inanamadım. Dedikleri herşey tek tek nefret ve boşanma sebebiyken hem de arka arkaya sıralamışlar. Seneler geçse de eşinizin o lafları kıvırdığı hallerini unutabilecek misiniz? O düştüğü itici zavallı haliyle artık saygı duyabilecek misiniz? Hiç sanmıyorum.

Ekleme yapiyorum

Bir kac aydir biraz açıldık biz. Özel hastanede dogum paketiydi, safak telini kirdi telefon aldik derken konu maddiyata geldi.
Dedim ki ben su an calismiyorum. Issizlik maasi aliyorum. Bir yandan mevduattan biraz geliyor. Ama safak ise bir gidiyor gunluk yemek masrafi 700 tl dedim. Biz ay sonunu bir suredir zor getiriyoruz. Kayinbabam normalde disarda 1 tl harcamaz. E diyo yenilir icilir. Dedim 700 tl de tutmaz.
Gecen ay da kablosuz supurge almistim.
Kaynanam da demez mi ne geregi vardi dogum.paketinin, telefonunun, supurgenin madem.
Pardon da dedim dogum paketinin cogunu babam verdi. Ayda 10-15k para gonderiyorlar. Ayy icine o an seytan girdi, ne yani ben de mi para gondereyim dedi. Ne alaka ya dedim. Ben bu zamana kadar safaga da annnemin yolladığın lafini yapmadim, sizinkiler neden gondermiyor demedim. Yuzu burda. Orda bi evet dogru dedi safak, ilginc bir sekilde. Neden aldiniz yyaptiniz diyorsunuz. Acikliyorum dedim.
Son zamanlarda kendime aldigim bir kablosuz supurge. Birakin da annemin parasiyla yapayim onu da dedim.

Surekli dedim dedim demisim. Ama duzeltmeyle ugrasamicam 😂😂😂

Beni paragöz-mal düşkünü olarak vurgulayan ki onlar kendilerini biliyorlar. Surekli olayi aciklamaya calistikca daha da ustume oynayanlar, kendi aralarinda pas atip gülenler; kalbiniz gibi geçsin hayatınız. Ve kendiniz gibi insanlarla karşılaşın hep. Anlayacaginizi umup kac defa açıklama yapmama rağmen, hala beni elestirip, mesajlarimi başka yone cekip mal duskunu ilan etmeye devam etmişsiniz. Cidden bu kadar olmaz diye okudum. Buyuk ihtimalle gerçek hayatinizda, cocukluktan itibaren cok elestiriye maruz kaldiniz. Cok ezildiniz. Belki su an cevreniz tarafindan hala boyle. Burada ben dahil bazi uyelerin ustune oynayarak kendinizi mutlu-tatmin etmeye çalışıyorsunuz. Ben size cevap verdikce, anlatmaya çalıştıkca daha devam ediyor cunku tavriniz. Ve bundan zevk aliyorsunuz. Artik sizi gormezden geleceğim.
Tarih ile mevcut. Ben ne demişim, o ne demiş.
Tekrar unutanlar ve yeniden dinlemek isteyenler için, araba satılacakti, benim birikmisim konulacakti, kardesimden dugun oncesi altin borc alınacaktı. Yetmedigi taktirde babam ev kredisi çekecekti, biz ona ödeyecektik.
Yoksa illa ben sizin evinize gelecegim iki sene sonra diye asla tutturmadim. Bunu diyen eşim. Evi aldirmayanlar da onlar. Sildigim yerler tekrar banlanmayayım diye 🤭🤭

Teşekkürler, gördüm şimdi 🤭 aslında argo hic bir sey yok. Cevap yazdığım kisinin yönetici arkadaşı başlamış. Ben de kendime yönetici birini bulayım hemen siteden. Acaba bunu yazdım diye de banlanir miyim🤭
E Esila09 da arkadaşları sanırım. Laf attığım hic bir yorumumu beğenmemiş 😂😂😂 saz arkadaşları.

Guncellemeleri okudum.
Bu isin sonunda esiniz magdur edebiyatina baslar. Beni ezdin, ailemi ezikledin, irkeklik gururum zedelendi vs vs.
Kaynananiz oglu ne anlttiysa ona gore davraniyor. Once evladini koruyor, adil değil. Bu aileyle baş edemezsiniz.
Mal bu, malzeme bu, bu kavgalardan sonra arabayi daha rahat alirlar. Çünkü esiniz agzini acipta arabayi ben odedim diyememis

Boşanmayacak ama bir güzel süründürecekmişsiniz gibi bir hisse kapıldım nedense.
Hamileyken gerçekten boşanma kararı almış birine göre çok rahat geldiniz bana ya da olayın şokundan böyle oldu bilemedim.☺️
Eşinizin ve ailesinin kaypaklığı normalde kesinlikle boşanma sebebi.Ama boşanma kararı şu aşamada ciddi ve üzerinde düşünülmesi gereken bir karar.Aileniz de boşanmanız taraftarı değil anladığım kadarıyla.
Hamile olmanız sebebiyle savcı veya hakim tek celsede bitirmeyecektir -ki eşinizin de anlaşmalı boşanmak isteyeceğini düşünmüyorum bu öyle kolay olmayacaktır.
Davayı açmadan bence bir durup düşünün.Öncesinde sonrasında nasıl bir aksiyon alacaksınız.Nerde,nasıl,kiminle yaşayacaksınız?
Olayları daha sakin kafayla değerlendirip, ne istediğinizden emin olarak hareket edin derim.Olaylar iyice büyüyüp can sıkıcı hale gelmesin veya çocuk oyuncağına dönmesin.
Evliliğe devam durumu düşünüyorsanız da kesin bir dille konuşarak,gerekirse şartlar koyarak;birlikteliğiniz içinize sinmese de devam ettirebileceğiniz niteliğe kavuşturmadan oldurmayın.
Sakin ve soğukkanlı kalabilmeniz önemli.Hamilesiniz,dilerim en doğru şekilde lehinize sonuçlanır.

Son düzenleme:
Guncellemeleri okudum.
Bu isin sonunda esiniz magdur edebiyatina baslar. Beni ezdin, ailemi ezikledin, irkeklik gururum zedelendi vs vs.
Kaynananiz oglu ne anlttiysa ona gore davraniyor. Once evladini koruyor, adil değil. Bu aileyle baş edemezsiniz.
Mal bu, malzeme bu, bu kavgalardan sonra arabayi daha rahat alirlar. Çünkü esiniz agzini acipta arabayi ben odedim diyememis
Ben dun eşimin bambaska bir halini gordum. Yalanci, pısırık, sessiz.
Anca bana açılıyor iste ağzı 😊

Eğer boşanmayacaksanız -ki inşallah toparlarsınız ve pişman olmazsınız- kesinlikle maddiyatla ilgili bir şeyler yapmanız lazım. Eşiniz belli ki evi ödediğini de arabayı ödediğini de uydurmuş. Ama benim anlamadığım maaşını veriyormuş annesine. O maaş dönmediğine göre nereye gitti o zaman ev için ödenmediyse?
Araba da sizin değilmiş. Onu da ayırmanız lazım sıfırdan başlayın. Sizin aileniz yardım etsin gerekirse. Onlar da seslerini keserler.

Ben dun eşimin bambaska bir halini gordum. Yalanci, pısırık, sessiz.
Anca bana açılıyor iste ağzı 😊

Esinizin daha dusuk versiyonuyl evliydim yani sizin esinizden bir tık daha iyiydi. Oyle anam, babam modunda degildi ama hep magdurdu. Kendi kiskisirtmamis gibi kenara cekilir sen bana bunlari dedin diye yuklenmeye çalışırdı.
Ben 10 aylik bebegimle koca evi tasiyip issiz halimle bosanirken bile o daha magdur olmustu.

Allah size sabir versin diyeyim, yasamayan bilmez

Boşanmayacak ama bir güzel süründürecekmişsiniz gibi bir hisse kapıldım nedense.
Hamileyken gerçekten boşanma kararı almış birine göre çok rahat geldiniz bana ya da olayın şokundan böyle oldu bilemedim.☺️
Eşinizin ve ailenizin kaypaklığı normalde kesinlikle boşanma sebebi.Ama boşanma kararı şu aşamada ciddi ve üzerinde düşünülmesi gereken bir karar.Aileniz de boşanmanız taraftarı değil anladığım kadarıyla.
Hamile olmanız sebebiyle savcı veya hakim tek celsede bitirmeyecektir -ki eşinizin de anlaşmalı boşanmak isteyeceğini düşünmüyorum bu öyle kolay olmayacaktır.
Davayı açmadan bence bir durup düşünün.Öncesinde sonrasında nasıl bir aksiyon alacaksınız.Nerde,nasıl,kiminle yaşayacaksınız?
Olayları daha sakin kafayla değerlendirip, ne istediğinizden emin olarak hareket edin derim.Olaylar iyice büyüyüp can sıkıcı hale gelmesin veya çocuk oyuncağına dönmesin.
Evliliğe devam durumu düşünüyorsanız da kesin bir dille konuşarak,gerekirse şartlar koyarak;birlikteliğiniz içinize sinmese de devam ettirebileceğiniz niteliğe kavuşturmadan oldurmayın.
Sakin ve soğukkanlı kalabilmeniz önemli.Hamilesiniz,dilerim en doğru şekilde lehinize sonuçlanır.
Rahatim çünkü bilmiyorum hormonlardan duygularimi daha tavan mi yaşıyorum, o kadsr soğudum, o kadar midem bulandi ki, bir yandan onun icin üzüldüm bu kadar ailesi tarafından bastirilmis-pasif tarafini gormemistim. Bir yandan bana aslan kaplan kesilmesi derken derken ayni evde durmak bile istemiyorum alinda su an.
Annemle bugun konustuk. Kararliysan bosanmaya torunum hep yanimda olur her gun gorurum modunda. Ama babasiz buyumesi bakimindan icleri rahat degil.
Anlasmali bosanmak icin 1 sene dolmasi gerekiyormus. Temmuz sonunu bekleyecegiz. O 4 aylik sure nasil olacak bunu da yarin konusacagiz.

Guncellemeleri okudum.
Esimi yarin bir tanecik anasina yollamayi düşünüyorum, konustuktan sonra 😂 o sirada arabayi da verir onlara. Cidden ayni evde oldugumuzu biliyorum ya. O bile batiyor su an bana.

Esimi yarin bir tanecik anasina yollamayi düşünüyorum, konustuktan sonra 😂 o sirada arabayi da verir onlara. Cidden ayni evde oldugumuzu biliyorum ya. O bile batiyor su an bana.
Kararlı durun eşinizin blöf yaptığı ortaya çıktı. Zaten boşanma davası için dört ayınız var o kadar süre süründürün gerekirse. Geri adım atarsanız adamın yaptıkları yanına kâr kalacak. Ama bu süreçte de siz sıfır hata ilerleyin. Tamamen kendi halinizde olun, kimseyle laf dalaşına girmeyin, kendisiyle de. Kötü laf da etmeyin asil durun ki kaybettiği şey için üzülsün

Rahatim çünkü bilmiyorum hormonlardan duygularimi daha tavan mi yaşıyorum, o kadsr soğudum, o kadar midem bulandi ki, bir yandan onun icin üzüldüm bu kadar ailesi tarafından bastirilmis-pasif tarafini gormemistim. Bir yandan bana aslan kaplan kesilmesi derken derken ayni evde durmak bile istemiyorum alinda su an.
Annemle bugun konustuk. Kararliysan bosanmaya torunum hep yanimda olur her gun gorurum modunda. Ama babasiz buyumesi bakimindan icleri rahat degil.
Anlasmali bosanmak icin 1 sene dolmasi gerekiyormus. Temmuz sonunu bekleyecegiz. O 4 aylik sure nasil olacak bunu da yarin konusacagiz.
Peki eşiniz barışmak için bir hamle yapıyor mu davranışları nasıl kusura bakmayın hepsini okuyamadım. Bize anlaşmalı boşanma yok ama ünlüler çatır çatır anlaşmalı boşanıyor bir yıl dolmadan bu da garip. Bu stresi bebeğinize yansıtmayın sizden bebeğini kaybetmiş bir anne olarak rica ediyorum. Ben hala bunun vicdan azabını çekiyorum ben çok stres yaşamıştım o zamanlar. Ben maalesef ekstra hemen hamile kalanlardanım bizim belki sizden de büyük kavgalarımız oldu ama Allah'tan ailelere yansıtmadık. Aynı evde yaşamadıkça aslında kimse kimseyi tanımaz. Kendinize biraz süre verin o süre sonunda düşünün eşinize olan duygunuz aynı mı yoksa değişti mi diye.

Dun uyandim. Esim dun aksam icin aileleri çağırmıştı malum. Gittim yanina, ben kimseyi cekemem su an. Cocuk degiliz, aileler gelince o bunu dedi, bu bunu yapti bunlari mi anlatacagiz? Anlatsak ne fayda. Sorun bizde. Biz kendi aramızda cozecegiz dedim. Annemleri aradim gelmeyin diye. Yok biz anlastik caya gelecegiz dedi. Neyse dedim. Dun adliye isi yalan oldu.
Ilk kaynanamlar geldi eve. Yarim saat sonra da bizimkiler.
Konu bir sekilde neden anlasamiyoruza geldi, esim icinn x diyeceğim. X dedi ki ee burcu anlat. Pardon dedim. Cagiran sensin bosanalim diyen sensin sen anlat. Biz dedi anlasamiyoruz. Yapamiyoruz. Ben burcunun aileme karşı soylemis oldugu seylerden dolayi doldum. (Ki hakkini savunmasini ve x i kullandıklarını dile getirmistim hep. )Artik onu karim olarak gormuyorum. Benden de artik kocalik beklemesin dedi. Ben sustum. Kaynanam da attigim mesaji dile getirdi. Konu attigim mesajmis gibi. Ya dedim ben o mesaji bana destek olursunuz, yanimda olursunuz, oglunuzu uyarirsiniz babinda hem beklenti hem de sinirle yazdim. Ama bana agziniza geleni sayip, oglunuzu arayip aglayarak duygu somurusu yapan sizsiniz. Konu attigim.mesaj degil, bizim anlasamyo olusumuz dedim.
Bu arada meğer esim 8 aydir ne oluyor ne bitiyor her şeyi soylemis muhtemelen ev icinde olan. Annesi ve babasi biz agzimizi acmadan, yok boyle olmus da, boyle boyleymis dedikce x gozumde o kadar küçüldü ki.
Basta taniyorum, biliyorum dedim evet. Ama gercekten tanimiyormusum. Onu anladim dun.
Babasi yine x bir seyler soylemis olacak ki
ben dedi arabayi alacagimi söylemiştim x e. X de demez mi evet babam bana haber vermişti. Ben unutmusum konustugumuzu. 😂😂 senaryo burda başladı.
Ardindan hic alakasi yokken biz evi vermeyecegiz. Koye de gitmiyoruz. Gidersek en fazla uc ay gideriz. X in annesi o donem evi verecegiz, koye gidecegiz dedi ama yok oyle bir sey. Biz olunce oturursunuz. Bakin basinizin caresine dedi. Annesi de ben nisan heyecani dugun heyecanı ile evi verecegiz dedim. Ama biz koye yerlesmiyoruz. Benim almanyadan bacim.geliyor. nerde kalacak tarzinda laaflar etmeye basladi. Satariz iki tane aliriz diyorduk ama ben etimle tirnagimla aldim o evi dedi. X bana boyle boyle demisti dedim. Ordan X yoo ben oyle bir sey demedim demez mi 😂 ikinci kez tiksindim o an. Sonra X e donup sen mi odedin diye ustune yuruduler resmen annesi ve babasi. Yok anne siz odediniz. Ben sadece maasimi verdim. Ne yaptığınızi bilmiyorum dedi. 3. Kez tiksindim. Gulerek izliyorum oynadiklari senaryoyu 😂
Biz dedi ablasina ev verdik, x e de arabayi verdik hak gecmesin diye. Evi vermeyecegiz. E dedim arabayi da x almis. Siz cok az miktar altin vermişsiniz. Zaten araba onunmus dedim. Nerde onunmus biz aldik dedi. Orda x biraz kem.küm etti ama oyle bir bakiyorlar ki 3 yasinda cocuga donuyor 34 yasinda ki adam. Susuyor hemen. Kaynanam ile mutfaga gectik. Actim mesajları gosterdim. Bak boyleyken boyle. Aaa dedi alakasi yok.
Neyse yine bir sey oldu hatirlamiyorum. Aa dedim mesaj var. Kaynanam bir bagirdi. Sen de mesajlari silmemissin diye. Ne oldu pardon dedim. Sonra demedim yapmadim etmedim deniliyor. Ispatliyorum iste. Neden zorunuza gitti ? Iftira atılmasına karşıyım, konu su an ev mevzusu degil ayrıca. Beni yalanci cikartiyo yapmadim, soylemedim diye. Yaptigini gosteriyorum dedim.

8 Aydir icime attim her seyi, burcuyu cok alttan aldim ama olmuyor dedi x. Kaynanam da bana dondu madem.oyle ne diye cocuk yaptin demez mi 😂 anne anlasamayan oglun, icine atan oglun, bosanalim diyen oglun, cocugu tek ben yapmadım. Ayaklarina da kapanmadim cocuk yapalım diye. Bunu ogluna soyleyeceksin dedim.

Ana baba ogul o kadar guzel anlasmis ve senaryoyu onceden yazmislar ki, x surekli bana soyledigi yaptigi seyleri inkar ediyor, ben uyduruyormusum gibi. Herkes birbirini haksiz da olsa destekliyor. annemler ile izledik. Cidden dedim ki ben boyle berbat bir aileye nasil düştüm. Boyle bir adam ile nasil evlendim. O.boyle yaptikca gozumde küçüldü, küçüldü, yok oldu. Tum duygular, hisler bitti. Igrendim yani. O kadar detaylara inip incik cincik seyler anlatiyor ki , bu kadarini da bir erkek yapmaz dersiniz. Ben x için yapmaz derdim sahsen.
Neyse oturuldu edildi. Ben genelde ya mutfaktayim ya da ters bir sey soylememek için içeri kaçıyorum. Cunku en ufak agzimi acsam karsi taraf bana terbiyesiz diyor. Ama benim ailem asla x icin sesini yukseltmeyi birak, oglum oglum diye konusuyorlar. Kaynanamin surati değişiyor bir sey derken 😈
O kadar sacma seyler konuşuldu. Olanlar bambaska yerlere gitti ki. Cogunu unuttum.

En sonunda ben sinirlilik aninda boyle soyledim. Cok dolmustum. Burcu cok ustume geldi. Bosanmak istemiyorum. Ozur dilerim soylediklerim icin dedi X. 4 5 defa diledi galiba. Her dilediginde beynimde simsekler cakti. Tepki veremiyorum. Cunku artik psikolojik olarak rahatsiz oldugunu dusundum. Cumlelerimi seçiyorum ama anladınız. Tekrar banlanmayim diye.
Hadi opusun barisin demeye baslsdi ailesi. Ben tavani perdeyi izliyorum.o sirada. Hala tepki yok bende. X de huyumu bildiginden tamam ustune gitmeyin dedi. Neyse gittilerrr.
Aldim karşıma. Soylediklerin yenilir yutulur degil. Ben sindiremiyorum. Yutamiyorum. Bosanmak istiyorum. Herkesin icinde gider ayak dile getirmedim cunku baristirmaya calisiyorlar. Bunu kendi aramizda çözüp bitirelim dedim. Tamam dedi.
Sen dedim ne kadar sahtekar pisliksin. Bana soyledigin her seyi, boyle boyle diyorum. Yoo demedim diyorsun dedim. Ben sizin evinizi istemedim hic bir zaman. Ev alacaktik yazin, siz aldirmadiniz. 2 sene dişimizi sıkalım dediniz. O an krediler 0.69 civari idi. Su an kac dedim ? E bunu soyleseydin anneme diyor. Safak ben agzimi acinca hesabini tutuyo oluyorum, terbiyesiz oluyorum dedim. Bunu ben degil sen soyleyeceksin. Ben bu kadar pisirik, banlanirim diye diyemiyorum kibar tabir ile; annenden ayrilamadigini bilseydim zaten evlenmezdim. Sen beni savunmuyorsun ki hic. Ben anneme duskunum diyo. Iyi bosaninca daha rahat saaparsin 🤭 annenin yaninda olursun dedim.
Hatırladıkça eklemeleri yaparim.
yazık böyle eş de baba da olmasın zaten. ailesinden bahsetmiyorum bile.
gazlamak istemiyorum ama madem soğudunuz boşanmayı düşünüyorsunuz, maddi manevi dengelerle oynayın. bazen çok nemrut olun, bazen de hafiften duygu sömürüsü yapıp karşı tarafa vicdan yaptırın, sonra yine nemrut olun. sonraki hamlenizi bilmesinler. mümkün olduğunca ılımlı yaklaşmaya çalışırım ama yok böyle insanlar gerçekten hakediyor, siz de böyle pasif şekilde uğraşıp köşeden izleyin. utanmadan ergen gibi diretip araba istediler konu nerelere geldi, hamile kadına bu kadar yüklenilmez.

Eğer boşanmayacaksanız -ki inşallah toparlarsınız ve pişman olmazsınız- kesinlikle maddiyatla ilgili bir şeyler yapmanız lazım. Eşiniz belli ki evi ödediğini de arabayı ödediğini de uydurmuş. Ama benim anlamadığım maaşını veriyormuş annesine. O maaş dönmediğine göre nereye gitti o zaman ev için ödenmediyse?
Araba da sizin değilmiş. Onu da ayırmanız lazım sıfırdan başlayın. Sizin aileniz yardım etsin gerekirse. Onlar da seslerini keserler.
Bence konu sahibinin ailesi yardım etmesin çünkü büyük yardımlar yapılırsa kaynana oğlan elden gidiyor diye kudurup daha beter dolduracak oğlunu (zaten eşi dolmaya o kadar müsait ki). Konu sahibinin ailesi de parasıyla pişmanlık yaşayacak. Konu sahibinin eşiyle devam etmesinin tek yolu var o da eşinin ana kuzuluğunu pısırıklığını kabul etmek. Kayın ailesi ne derse kabul ettiği sürece mutlu bir evliliği olur. Onun dışında bir yol yok maalesef.

Benzer birşeyi dayımın kızı yaşadı. Çocukları olmuyor diye kaynanası laf sokup durdu. Tüp bebek için de durumları yoktu. Dayım durumu olmamasına rağmen kredi çekti borç buldu tüp bebek tedavisi yaptırdı kızına, karşı tarafın ağzı kapansın diye. Torununun bütün ihtiyaçlarını aldı dayım. Sonra ne oldu kaynana panikledi daha da aşırı kıskanç oldu. En basit sıradan bişey bile deseler hemen para verdiniz diye lafınız mı geçecek sanıyorsunuz diye kavga çıkartmaya başladı. Şimdi araları kötü kuzenim baba evinde yine.

Bence konu sahibinin ailesi yardım etmesin çünkü büyük yardımlar yapılırsa kaynana oğlan elden gidiyor diye kudurup daha beter dolduracak oğlunu (zaten eşi dolmaya o kadar müsait ki). Konu sahibinin ailesi de parasıyla pişmanlık yaşayacak. Konu sahibinin eşiyle devam etmesinin tek yolu var o da eşinin ana kuzuluğunu pısırıklığını kabul etmek. Kayın ailesi ne derse kabul ettiği sürece mutlu bir evliliği olur. Onun dışında bir yol yok maalesef.

Benzer birşeyi dayımın kızı yaşadı. Çocukları olmuyor diye kaynanası laf sokup durdu. Tüp bebek için de durumları yoktu. Dayım durumu olmamasına rağmen kredi çekti borç buldu tüp bebek tedavisi yaptırdı kızına, karşı tarafın ağzı kapansın diye. Torununun bütün ihtiyaçlarını aldı dayım. Sonra ne oldu kaynana panikledi daha da aşırı kıskanç oldu. En basit sıradan bişey bile deseler hemen para verdiniz diye lafınız mı geçecek sanıyorsunuz diye kavga çıkartmaya başladı. Şimdi araları kötü kuzenim baba evinde yine.
Anlattığınız olay nadir yaşanır bir olay gibi geldi bana. Genelde parayı veren düdüğü çalar vermeyen de mahçup olur pısırık kalır

X