Kaynanam, kayinbabam ve kocam!

100 kişi yapma dedi ama 1 kişi yap dedi diye gitti yazdı mesajı. Herkes sorun eşinde, eşinle çöz problemini yazdı. Kendisi de kaos ve gerginlik istiyor çünkü. Benim malım mülküm benim, senin ailenle beraber aldığın malın mülkün de benim olsun kafasıyla zaten sürdüremez bu evliliği. Durumumuz çok iyi hem benim hem ailemin evleri yatırımları borsada paramız var diyor, kendine rahat rahat ev de araba da alır ama almıyor çünkü araba merakı yokmuş. Evi de biz köye gideriz siz oturursunuz demişler diye inat ediyor. Eşimi kullandırmam hakkını yedirmem diye attı kendini ortaya ama adam hakkım yeniyor demiyor. Annem de altın verdi bu araba alınırken diyor. Derdi üzüm yemek değil anlayacağınız bağcıyı dövmek.

Okurken yoruldum ciddiyim kovardım bu ne bee böyle yatılı misafir yatılı misafir

Oğluna yaranacak göz boyayacak aklınca vay kurnaz kaynana vayy üyeliği de pasifleştirmişsiniz böyle kaynananın burnundan getirmeniz lazım ama ağlıyorum yazmışsınız ağlayarak olmaz bu işler ama ne diyeyim yani burnundan kıl aldırmayacaksın sen alttan aldıkça sustukça içine attıkça ohooo

üşenmedim 24 sayfayı okudum ya.
siz baştan yapıcı davranmışsınız ama eşiniz bu kadar ufak bi durumda boşanalım diye rest çekmiş. bu olayların önünü kendisi açmış resmen.
kayınaile de pek duygu sömürüsü yapmış maşallah, ben düşündüm de annemin babamın arabasını 15 gün istemeye utanırım ya. kendileri zaten ölür de istemez gururdan, eve yiyecek alsam paranı nite harcıyosun diye olay oluyor. bunlar defalarca istemiş hiç utanmamış, eşiniz de sınır çizememiş.
hakkınızda hayırlısı olur inşallah, ne desem bilmiyorum hamilelikte yaşanan bu durum için çok üzüldüm. bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah.

İşi inada bindirmiş gibi zaten. Ben mutsuzsam herkes olsun diyor ama sadece kendi üzülecek. Hamile haliyle bu kadar stresi kendi çekecek, çocuğu çekecek. Eş ailesi sandığı kadar umursamaz ki. Tek dertleri bir daha evlendirmek için boşanma sebeplerini saklama yollarını düşünme olur.
Evlilik öncesi yapılan tüm alışverişlerden kendini soyutlaması gerekirdi. Eşi dert etmiyorsa kendi etse ne olur etmese ne olur? Aslında eşiyle konuşmuş arabada annenin altınlarını verelim diye. Ama eşi ailesiyle kötü olmaktansa boşanalım demiş. Aile değil eş problem işte. Sorunu kv açması büyük hata olmuş.

aburcuburju hadi gel artık gelişmeleri merak ettik baya
Ben boşanacaklarını düşünmüyorum. Şuan herkes gergin ve fevri hareket ediyor. Evet konuşulur aileler girer bazı şeyler eskisi gibi olmaz ama boşanmakta kolay değil. He gemileri yakarlar beklenmedik bir konuşma olur anlaşmalı bitsin denir onu bilemem. Şuan tek düşündüğüm 3 aylık hamile olan bir kadın. Umarım iyidir.

Umarım eşin bu saçmalığa son verip gönlünü almıştır Aklımın kaldığı nadir üyelerden birisiniz, merak ediyorum valla

Umarım eşin bu saçmalığa son verip gönlünü almıştır Aklımın kaldığı nadir üyelerden birisiniz, merak ediyorum valla
Gönül alıcak adam aileler gelicek konuşucaz der mi Mihrimah ? Üstüne bir de boşanalım. Ne bileyim herşeyden önce hamile alttan alabilirdi. Burcu çok üstüne gittiyse bile kapatabilirdi konuyu.

Gönül alıcak adam aileler gelicek konuşucaz der mi Mihrimah ? Üstüne bir de boşanalım. Ne bileyim herşeyden önce hamile alttan alabilirdi. Burcu çok üstüne gittiyse bile kapatabilirdi konuyu.
Ya hamile yaaaa o yüzden böyle diledim , biliyorsun hamilelik çok farklı bir dönem, insan pofpoflanmak sevilmek daha fazla ilgi görmek istiyor, yani eşine çok kızdım inan , alttan alabilirdi hamile eşini Eşi bariz sorunlu ve bence konu sahibi evli kalsa dahi eşi çok yoracak bir tip , adamın mantığı devre dışı kalmış, annesinin eteğinden çıkamamış, memesinden kopamamış ki evliliğin kıymetini bilsin, ay niye bizim ülkemizde erkekler hep sorunlu yaaa, gerçekten evlilik yasaklansın bizim ülkemizde, dün bir arkadaşım aradı eşiyle durumları anlattı, hamile bosanamiyor da ne maddiyat ne aile desteği var , çok üzüldüm ona da zaten Niye bu erkekleri eğitemiyoruz, yıl olmuş 2024 hala oğullu kayınvalideli konulara çözüm arayıp tartışıyoruz ve bir sürü mağdur kadın var ...

Ataerkil toplumuz çünkü canım. Gelinlere köle olarak bakıyorlar. Ses çıkarınca kabullenemiyorlar. Sabahtan beri giremediğine göre birileri var yanında.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…