Kaynana 😣

Zaten yazimda da belirttim gelmeleri sorun degil ama habersiz cikip gelmeleri beni sinirlendiriyor ve faydadan cok zararlari kisminda yeni evlendik dugunumuzu kendi basimiza yaptik ve suan maddi durumumuz yok bunu bile bile 2 gune bi cikip gelip 2 kisinin gelip gitme yol parasini dusunursek 200 tl para yapiyor benim dugunumde altin vs takilmadi takilan uc bes takilarda borclara gitti ben her geldiklerinde bi yol parasi verirsem kendim nasil gecinecegim onlar dusunmuyor paralari yok ama cikip gelmesini biliyorlar cunku parasinin olmadigini belirttiginde biz vereceğiz bu yuzden faydadan cok zararlari var dedim

O şunu yapti bu bunu taktı muhanbetleri itici geliyor cevap vermiycem. Ama bu kadar grlmeleri asirı sacma. Esiniz annesini alacak karsisina ayıp diyecek bir zahmet. Habersiz gelmeyin az gelin diyecek. Ayıp yani cidden
Esim zaten habersiz gelmelerinde soyluyor ama geldikten sonra esim kalmalarini istiyor bende bundan gercekten rahatsizim yeni evliyim özel hic biseyim kalmadı ayrica ilk defa evlenen biri olarak bi kiz aliyorlar kiz oglan kiz birini ve bedavadan dugun yapiyorlar ben bunu sacma bulmuyorum tabiki de soyleyecegim durumlari olmasa soylemem ama o kadar arsanin tarlanin icinde neden bi ogullarina destek cikmazlar bunu anlamiyorum

+1

İste geldikten sonra esim kalmalarini soyluyor ayip olmasin diye her seferinde de kalin bugun dedigi anda tamam oglum kalalim diyorlar anlamiyorum hic mi isleri yok gecen gun kalmayacaklarini soylediler bende arkadasimla konusuyorum yatak odasinda gelip gitmek bilmiyorlar gibisinden konusuyordum kapiyi bi aciyorum kaynanam kosa kosa gidiyor kapiyi dinlemis benim soylediklerimi duyunca da bugunde kalalim diyor insan utanir üzülür kalkar gider evine bunlarda yok oyle bisey

Kendinizi meta haline getiriyorsunuz. Düşüncesizce gelip gitmeleri konusunda haklısınız halbuki ama şu "kız almak", "kız oğlan kız almak" sizi alınabilecek bir madde haline sokuyor. Daha fecisi, bunun değerini düğün ve mal mülk harcaması üzerinden belirliyorsunuz. Bu görgüsüz kaynana ve kayınpeder size villa alıp, çırağanda düğün yapsaydı 2 günde bir gelmelerini hoş mu görecektiniz?

Siz beni yanlis anliyorsunuz sonuc olarak ben ilk dugunumu yapacagim ve guzel bi dugun olmasini isterim dimi bu bi hakkim bana villa da alsalar bu kadar gelmelerini tabiki istemeyeceğim yazimda da belirttim daha yazacak cok sey var bana yaptiklarini sonra anlatirim diye bu yazımda suanki seyleri anlattim dugunumun ne kadar berbat gectigini anlattigimda inanin sizinde dusunceniz degisecek sizin icin belki onemli degildir ama ilk defa evlenecek kiz tabikide taki ister esimi sevdigim icin herseye tamam dedim ama her kizin hayalidir altin sonucta mehirdir yarin bi gun cocugum oldugunda anlaşamadıgimizda ayrilik ölüm kalım vb seyler oldugunda tabikide cocuguma o altinlarla takilarla bakicam

Birde destek çıksalar salona yatak atıp orda kalırlardı.
Eşiniz net değil ikili oynuyor ,ne şiş yansın ne kebap .

Ben size hakkınız değil isteyemezsiniz düğün gibi bir şey ya da bu anlama gelecek bir şeyler söylemedim zaten. Siz bu düğünü ve harcamaları "kız oğlan kız" olduğunuz için hak ettiğinizi düşünüyorsunuz.
Kaynananız ve kayınpederiniz besbelli cahil ve görgüsüzler. Az çok neler yaptıklarını tahmin etmek zor değil.
Yarın bir gün ölüm kalım ya da ayrılık vs olsa çocuklarınıza altınlarla bu devirde çok sınırlı süre bakabilirsiniz. Kaldı ki siz "eşinizi sevdiğiniz için" herşeye tamam demişsiniz. Şimdi neden yapılmayanları dillendiriyorsunuz? Siz istemem deseniz de size yapmalarını mı beklediniz? Eğer öyleyse malesef karşınızda bunu anlayacak kişiler yok.

Gece herkes uyudugunda duvarlari yumruklayip ahhh ohhh diye bagir. Evin icinde gecelikle gez. Artik kiz oglan kiz degilimmm huhuuuu diye de dans et. Deli bu diyip bi daha gelmezler.
Gülsem ayri dert ağlasam ayri dert cunku esimle bi ozelimiz hala yok zaten gelip bizde kaldiklarinda onlar gittikten sonra evin temizligi su bu yorgun dustugum icin aksam uyuyup kaliyorum ertesi gun gozumu actigimda zil çalmış oluyor bi bakiyorum yine onlar

Kayinvalide kayinpeder simdiden "burasi oglumuzun evi" mesaji veriyor ve esi de "kalin" demekle bunu destekliyor. Ilerde "beraber yasayalim" denilse sasirmasin kimse

Bize anlattıklarını anlat ya da güzel karşılama kendin söyle biraz rahat verin diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…