kayınvalidem yatağımda yattı

Ne yapmalıyım mı? Mı ne yapmalıyım? ne mı yapmalıyım?

Daha şimdiden gidersen git diyen evlenince neler der tahmin et canım . Anasının kuzusu olan tiplerden uzak durmak lazım.
Ayrıca evde yatak yoktur zorunluluktandır vs belki ama üslup yanlış

Yeni hesap konu açıldıktan sonra hiç bilgi verilmemiş birçoğu da fake olduğunu anlamamış niye

Bu ne yaaa bu daha neler duyacağız oğlunu evlendirmeye kalkış bir de al koynuna yat süt çocuğu mu bu nişanlininda kabul etmesini anlayamadım ağır bir patoloji var Allah kolaylık versin daha neler yaaa ömrümde duymadım

Kaynvalidenizin sizin yatağınızda yatmasindan daha garip birsey var. Nisanlinizla annesinin birlikte yatması.

ayrıca yatağı neden siz topluyorsunuz? kim yattıysa o toplasın. ev sahibi olsanız anlayacağım ama kaynana sizden daha ev sahibi o toplasın toplama deyince ısrarla toplayıp tehdit ediyorsunuz bir de yoksa giderim diye
Aile büyüğünün yatağını toplamak gelenek olabilir de niye o yatakta yatmış onu anlamadım. Biz de kardeşimin evini düzmeye gittik. Herkes bir kanepeye kivrildi. Yatakta da kardeşim yattı. Bu nasıl hadsizlik

Midem bulandi. Ardına bakmadan kaçıp fakire fukaraya sadaka dagitman gerek, daha soruyor musun ne yapicam diye

o da onların absürt bir geleneği demek ki

Ne yapmalısın, ayrilmalisin tabi ki de . Oğluyla beraber yatağınızda kaynana yatiyor , nişanlıniz da suratınıza kapı falan kapatıyor

Allahın sevgili kuluymussunuz bak düğün nikah olmadan gerçek yüzlerini görmüş oldun hemen kaç, bırak.

Sapsalsey keşke konuyu açıp gitmeseydin devamını hayal gücümüze mi bıraktın

O kadın siz evlenince aranızda yatar. Bu yaşadığınız şeyi evli ve karnı burnunda hamile halinizle yaşamaya gücünüz var mı?

Tovbe estağfurullah neler duyacagiz ya koskoca adam annesiyle aynı yatakta neden yatiyor ya iğrenç değil mi bu ?

Yuh , eğer bu adamla evlenirsen hayatin kararır, anasının memesinden ayrılamamış ve sen hala bu adamla nişanlım diyorsun, bazen bela geliyorum der açıkça, maşallah sizin de gözler görmüyor galiba ..

Konu nkv nin yatağınızda yatması değil konu nişa lınızın annesi ile yatması. Evde çekyat ya da yer yatağı yapılacak yorgan battaniye vs yok mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…