kayınvalidem yatağımda yattı

allah mesut etsin inşallah kv evimden çıkmıyor
yeni evliyim eşim kv ile yatıyor falan diye başlıklar açmazsınız

Benim çok yakın bir tanıdığım kadın evlendiğinde ilk gün eşi kaynanası görümcesi beraber yatmışlar yatakta ve evliliklerinin ilk gecesi. O kaynana var ya kimlere kan sokturmedi ki ayaklı şeytan gibi öyle söyleyim size. Şimdi yapmazsanız bir ömür boyu pişman olursunuz üstelik adam tam bir anam ne derse o kafasında yetişmiş

Burada bir üye vardı, evlilik, kaynanası geldiğinde kocası anasıyla yatıyordu hatta kaynana bacağını oğlunun üzerine atıyordu

Yani bunlar daha başlangıç. Önünü göre göre evlenme bence.

Ana oğul ne kadar çok birlikte uyuyan varmış, şaşırdım. Kayınvalide sorunu yeni evliyim uygulamada da yeniyim lütfen bir fikir verin konusunda da adam karısıyla tartışınca, annesiyle uyumuş.

İnşallah "anne oğul beraber uyuyorlar / uyumuşlar /uyudular vb" konularının hepsi hayal ürünüdür.

Neden kadın o yataktan kalkmamış , neden o evliliği nihayete erdirmiş peki ?

Neden kadın o yataktan kalkmamış , neden o evliliği nihayete erdirmiş peki ?
Hayır kendisi ayrı yatmış canım. Cümlede aksaklık olmuş eşi görümcesi kaynanası bir uyumuş. Kendi ayrı odada. Eskiden kadınların gelinlerin söz hakkı yoktu maalesef. Artık kadınlar eğitim aldıkça bilinçlendikçe birbirine destek oldukça saygı görüyorlar bir yere geliyorlar. Önceden öyle değilmiş Maalesef

Herkes yazmis, bu isi atin, kurtulun adamdan. Bir de su var: evlenmeden anneyle yatan o adam evlendikten sonra sizinle yatmicaktir

Al dedi git dedi çocuklarını dedi ver dedi

Anası ile oğluşu arasına girmeyin. Nişanı atın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…