kayınvalidem yatağımda yattı

Bence üçü birlikte yatmalı. Tek çözüm bu çünkü nişanlısı annesiyle yatmaktan gayet memnun. Fazlalık olan konu sahibi

Anlatim tarzi cok siradan bir olayi arkadasina anlatir gibi. Bak giderim deyip ne yapmaliyim diye sormasi...herkesin tepki verecegi bir ayrintiyi secmesi...Konu ilerlerse konu sahibi lutfedip konusuna yazarsa gorecegiz. Umarim yanilirim, umarim keklenmiyoruzdur.

Nişanlıyım 1 ay sonra düğünümüz var nişanlımın annesi geldiğinde oğluyla beraber yatağımızda yattı . Ben annesine ayıp olmasın diye bir şey demedim . Nişanlıma söyledim ertesi gün gittiğimde hala o yatakta yatıyordu . Bende yatağı toplarken nişanlım geldi bırak dedi bırakırsam giderim dedim gidersen git dedi kapıyı da yüzüme kapattı ne yapmalıyım
Onu o yatağa yatırıp yatakta ki yastıklarla boğarsan sorun ortadan kalkacaktır ☺️

Hiçbişey anlamadım . Ev yeni döşendiğine göre yatacak yer yok sanırım onu anladım yatak var sadece . . Sanırım damatla değil Küçük oğlu var Kv nin onunla yatakta uyumuşlar . Öyle mi . Sizin nişanlınız nerde . Siz neden yatağı topluyorsunuz .
Yeni eşyalarınız kullandı diye mi sinirlendiniz .

O halde “nişanlımın annesi küçük oğluyla nişanlımla benim yatağımda yatmış”yazması gerekirdi
Nerden bilelim kim kimle yatmış
Zaten konuya başka cevap yazmadı
Çok haklısınız, belki öyledir diye umdum diyelim. Diğer türlüsü akla mantığa asla sığmıyor. 👀

Olayı bir toparlayalım rica ediyorum:
Nişanlınızla aynı evdesiniz, aynı yataktasınız ve kayınvalide size geliyor değil mi?

Koca evde başka yatak yok mudur? Çek yat?
Kayınvalide yatağınızda yatarken siz nerede yattınız?

Diyelim ki kayınvalide rahatsız ve başka yerde yatamıyor, bu işin oluru kayınvalidenin yatakta yatması, nişanlınızın da koltuğa kıvrılması. Başka türlü kayınvalide çekyata geçer.

Neden beraber yattılar hiç anlamadım. 🧐

Siz yatağı topladınız diye niye yüzünüze kapı kapanıyor orasını da anlayamadım.

Nişanlıyım 1 ay sonra düğünümüz var nişanlımın annesi geldiğinde oğluyla beraber yatağımızda yattı . Ben annesine ayıp olmasın diye bir şey demedim . Nişanlıma söyledim ertesi gün gittiğimde hala o yatakta yatıyordu . Bende yatağı toplarken nişanlım geldi bırak dedi bırakırsam giderim dedim gidersen git dedi kapıyı da yüzüme kapattı ne yapmalıyım
Ensestlerden kaç kurtul midem bulandı

Memeden düşmemiş erkek deyimini mecazi kullanıyorduk biz, koynuna alıp kazık kadar askerliğini yapmış oğluyla mı yatıyor yani? Korkunç, onun derdini meramını da annesi anlatıyordur, annesi oğlu adına konuşuyordur.

X