kayınvalidem yatağımda yattı

Düzgünce kendinizi ifade mi etseniz? Sanki WhatsApp grubuna yazmış gibi olayın ortasından başlamışsınız. Biz nereden bilelim kaynana nereden geldi, niye aynı yatakta yattılar, siz neden yatağı topluyorsunuz, neden kapı suratiniza kapanıyor? Neden nişan atmıyor da evlenmeyi düşünüyorsunuz hâlâ?

anneyle yatmak nedir ya kundaktaki bebeyle mi evleneceksin Allah aşkına yol ver gitsin yatsınlar anasıyla koyun koyuna.
tamam evlat falan ama kazık kadar insanlar birlikte yatmak nedir. tövbe est....

Nişanlıyım 1 ay sonra düğünümüz var nişanlımın annesi geldiğinde oğluyla beraber yatağımızda yattı . Ben annesine ayıp olmasın diye bir şey demedim . Nişanlıma söyledim ertesi gün gittiğimde hala o yatakta yatıyordu . Bende yatağı toplarken nişanlım geldi bırak dedi bırakırsam giderim dedim gidersen git dedi kapıyı da yüzüme kapattı ne yapmalıyım
Ana oğuk koyun koyuna uyusunlar bırak, sana bu lafı eden adamdan koca olmaz. Sapık mıdırlar nedirler

Ne alaka ya? Başka yer yok muydu hani imkan olmasa anlarım yine de ciddi ciddi alın karşınıza konuşun.

Nişanlıyım 1 ay sonra düğünümüz var nişanlımın annesi geldiğinde oğluyla beraber yatağımızda yattı . Ben annesine ayıp olmasın diye bir şey demedim . Nişanlıma söyledim ertesi gün gittiğimde hala o yatakta yatıyordu . Bende yatağı toplarken nişanlım geldi bırak dedi bırakırsam giderim dedim gidersen git dedi kapıyı da yüzüme kapattı ne yapmalıyım

Ne yapmalisin acaba?

Son düzenleme:
images.jpeg-5.jpg

yüzüme kapanan o kapının ardından bir daha açmamak üzere giderdim. şanslısın yüzünü evlenmeden göstermiş.kısaca runnnnnnn!!

Nisanliniz beraber yasayacaginix evde mi yasiyor?
Evde yatak haricinde yatabilecegi baska bir yer yok mu?
Oglan koltukta, annesi yatakta yatsa neyse diyecegim de anne ogul beraber yatmalari ne alaka. Hadi bunuda gectim nisanlinizjn tepkisi korkunc. Sütten kesilip oyle evlensin

Yatması çook büyük bi olay değil ama nişanlının öyle yapması daha ortada nikah bile yokken kapıyı göstermesi ve sizde bunu yutup evlendiginizde nasılsa en basından razıydı en ufak kavgada kovarım sesi çıkmıyo demesine yol açarsınız. buna yol vermezseniz her kavgada o yolu size gösterir. buna emin olun. ayrıca ana kuzusu erkek konu annesi olunca en ufak olayı bile büyütür. en iyisi siz bu büyüyememiş veledi annesine emanet edip yolunuza bakın sonra çok ağlarsınız :)

o kapi kapandiysa her zaman suratina kapanir diye düsünüyorum ayrica kazik kadar ana ogul neden ayni yatakta yatarlar bunuda hic anlamis degilim ?

X