Kayinvalidem ve Bosanmam

Aklın varsa bu adamdan koşa koşa boşanırsın değil affetmek, en hızlı nasıl boşanabilirim diye araştırma yapın.

Eşiniz sizi çok sevdiği için değil İngiltereden şutlanmasın diye panik içinde melek olmuştur.

Yeni doğum yapmış kadını tartaklamak ne demek, bunu yapan erkek zerre adam değildir….

Annesinin deli olduğunu bilip dogum yapan karısının üzerine olmayacak şekilde salan eşiniz 5 para etmez.

Kızım kaç kurtul, bu kadın hasta falan değil bu kadın psikopat bu kadın sosyopat, seri katil gibi bişey bu. Oğlu da az kırık değil, sen anasına mânâ verip durmuşsun ama, kocanı bu Aileen Wuorn*s kılıklı kadın yetiştirdi, bak g.tü zora gelince nasıl satmış kıymetli anasını bile, sana mı acıyacak sandın? İşin ucunda İngiltere var, şiddetten boşanırsa orda zannetmem tutsunlar onu. Senin affına muhtaç, yoksa geldiği mezbeleye geri yollarlar onu.

Oğlu umrunda mı sanıyorsun ha? O onun çoban köpeği, dilediği vakit dilediği kişinin üstüne salar. Hiçbiriniz, o doğurduğun çocuk da dahil onun umrunda değilsiniz.Kocan da biliyor bunu. Ama senin söylemen hoşuna gitmeyecek, sana düşman olacak anasına değil. Sakın sakın o kadınla boy ölçüşmye kalkma.

Nu kayınvalideyi güzelce bir dövmek lazım. Şiddete karşıyım ama bu kadın dayağı hak etmiş şeytan kılıklı pislik.
Çok geçmiş olsun en güzel zamanlarını zehir etmiş.
Kesinlikle bir daha onunla görğşme sokağına dahi sokma
Eşini şikaywt etmene ve orda yaşadıklarına çok sevindim keşke burda da öyle olsa .
Tekrar geçmiş olsun

Yazdiklarinizin hangi birine cinnet gecirecegimi sasirdim.
Ne koca koca,nede annesi anne.

Kendinize Boyle hayati laik gormeyin. Cocugunuzun dusunun.

Annesi dünden bugüne delirmiş olamaz.Eşiniz bile,isteye sizin en hassas döneminizde annesiyle sizi yanlız bırakmış.Ve daha kötüsü bu durumu kabullendirmek istemiş.Ekonomik özgürlüğünüz olmasa,aileniz destek çıkmasa kesin bu durumu daha da normalleştirecek.Kararınızdan dönmeyin,makul mantıklı bir insan bu şekilde davranmaz,şahsen ben annenim huyunu suyunu bilip ona göre önlem alırdım

En aileci Türk erkeği bile anasına bunları yaptırmaz, anasının lafıyla lohusa kadını dövmez. Şu an kocası anneci olan bütün kadınlar kaynananın elini ayağını öpecek hale geldi. Bunlar başka bir tür, başka bir maya bu.

niye ki o kadar çok yaşanıyor ki aslında bu tarz şeyler. üstelik bizim ülkemiz kaynana terörünün başkenti
Kaynana terörü diye normalleştirilmeyecek kadar korkunç bir konu bu. Birçok kaynana sorunlu sıkıntılı ama bu var ya bu başka bişey. Bunlar cani. Rahatlıkla katil de olur bunlar. Zaten çok defa da eşikten dönmüşler, umurları da olmamış. Analı oğullu tarikat cinsi bunlar, tekken süklüm püklüm, kafa dengi bulunca kuduruyorlar.

Ben de gozlerim dolu dolu okudum.Cok geçmiş olsun.Lohusalik dönemini yaşamayan bilmez ama özellikle ilk hafta dünyanın en zor şeyi.Siz bir de bunları yasamissiniz.Esiniz de kvnizde çok çok kötü insanlar.Okurken dehşete düştüm.Polise şikayet etmekle çok iyi etmişsiniz.Bence boşanmalisiniz.Tum bu olanlar unutulup nasıl yüzyüze bakılır ki?Benim aklım almadı bu kötülüğü.İnsan düşmanına yapmaz.
Bebisinizle size de uzun sağlıklı bir ömür diliyorum.İkinizi de kucaklıyorum.

Asla şikayetimi geri çekmezdim ne acıycam. Ana okul akıl hastanesinde yatabilirler sonsuza kadar. Asla affetmem acımam.

çok kaynana var ya oğlunu hamile lohusa karısının üstüne salan. ben şaşırmadım. sadece çok üzüldüm. kadının en savunmasız zamanları hamilelik ve lohusalık. Kendini savunamayacak bir insana vahşi hayvan gibi saldırmak en basit haliyle terördür. o yüzden onu kullandım. teröristlerin hedefi de masum savunmasız insanlardır ya

Prosedürler türk isi degil 30 sayfalık mi ne child servis raporu varmış benimki sadece merak işte
keşke o prosedürler bizde de olsa. karısını döven eziyet eden adamları falakaya yatırsalar. çok küçük düşürücü değil mi ya kocan seni dövüyor sonra onu la sevişiyorsun falan

Kadın başını çarpmış, şeyinde olmamış piskopatın ya, yedi kat el olsa ortalığı ayağa kaldırırsın. Ölebilirdi o kadın orda. Bu kesinlikle normal değil.

Dehşet içinde okudum bu nedir resmen ana oğul canınıza kastetmişler, sakın terapi ayağına filan inanmayın barismayin dönmeyin, ameliyattan yeni çıkan anneye, acınıza destek olması gerekirken bunları yaşatan insan bebeğini filan düşünsün sanmıyorum.Şuanki tek korkusu İngiltere'den şutlanma korkusudur tabikide.Bebeginizle mutlu,huzurlu,sağlıklı bir yaşam diliyorum.Umarim çok daha iyi günlere ulasirsiniz.

Kadın başını çarpmış, şeyinde olmamış piskopatın ya, yedi kat el olsa ortalığı ayağa kaldırırsın. Ölebilirdi o kadın orda. Bu kesinlikle normal değil.
konu sahibine çok üzüldüm. kendi halim geldi aklıma.insan nasıl kırılgan nasıl zayıf nasıl savunmasız oluyor. düşünsene 5 günlük sezeryanlısın dayak yiyorsun. daha dikişin iyileşmemiş. çok korkunç ya. haklısınız psikopatlık bu

Ayrilmaniz lazim. Esinizin normal psikolojisinde olmadigina sasirmadim. Böyle toksik ruh hastasi anneler evlatlarinin da ruhunu bozuyorlar. Onlari kendilerine karsi sorumlu hissettirerek büyütüyorlar. Binbir manipulasyon ve fight flight mekaniznasinin icinde büyüyen kisiler tedavi görmeden düzelmez. Ama sizin bu adamin yaninda can güvenliginiz olmadigi icin tedavi süreci beraber bekleyin diye bir akil veremem. Sahsen sizin yasadiklarinizdan sonra zerre güvenim olmazdi. Sikayetinizi geri cekmeniz hata olmus. Xok gecmis olsun.

Benim anlamadığım, sindiremediğini hastanede neden eşi kalmıyor refakatçi. En güzel, en özel anlarından biri, beraber yaşamaları, paylaşmaları gerekirken neden kaynana kalıyor. Görümcem doğum yaptığında ki 20 senedir birbirimizi tanırız ve gelin görümce değil kardeşizdir, ne annesini ne beni istemedi, eşini istedi hastanede yanına. Doğumdan sonra evine çıkınca annesi ile ben her konuda yanında idik ama hastanede eşini istedi. Gayet haklıydı, görümcem ile de eşi ile de gurur duydum.

Adamın kurban olduğuna inanmıyorum ben. Evet anne mirası var ama kurban pozisyonunda değil bu adam, annesinden uzak kalması da işe yaramayacak, bazılarının düşündüğünün aksine. İçindeki saykoluğu açık edebilmesi için anasına ihtiyacı yok, kafa dengi birini bulsa yine yeter.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…