Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hadi bakalım hakkında hayırlısı
Ben youtube de bir bayan var ondan yardım rica edicem sende onu dinle takip et çok güzel yol gösteriyor
bn de o bayanla görüşüyorum ebru çok ilgileniyor sağolsun. geçen ay öğrendim iice nasıl olduğunu bu ay arada rahatsz ederm onu . Ovulasyonda takıldığın nokta olursa sorablrsn bana da cnm. Tavsiyem her gün bi tane ve aynı saatte yap. öğlen 12-4 arası yap. 10 dk bekle o gerçek sonuç oluyormuş

Son düzenleme:
Bende detaylı detaylı dinledim daha yengi regli oldum bitsin bismillah diycem bakalım hayırlısı
Takılırsam sanada sorarım

Ikiside ayni yumurtalikta mi. Bugun senin kacinci gunun. 17 . Gune kadar kalinlasir o daha uzme canini
Ayrı galiba cnm çünkü bayağı aradı bakındı bulabilmek için :) daha 11.gün umarım kalınlaşır..yarın 12. Gun iğneyi de vurucam sabab gerisi allaha emanet..çok zorlu bu süreç allah hepimize sabır ve güç versin emeklerimizin karşılığını aliriz insalah

Benm 14. Gun anca 19 mm olmus. Senin 11. Gune gore iyi boyutlarda

Benim Bat'ım bugün-yarın ya da öbürgün hep +1 -1 veririm, 28 günde bir olsam da elhamdülillah...
Bugün henüz kırmızı çiçeği görmedim :) kim bilir belki yarın belki yarından da yakın

bat 1 kasım ben de şööyle sıkışayım araya bi yere kaynak yapayım

geçen ay kan testi yaptıramadığım için tam emin olmamakla beraber, sanırım henüz yeni oluşmuş kimyasal gebelik yaşadım. yani testte 2 kez silik gördüm sonra adet oldum. kimyasaldan sonra hemen hamile kalınır diyorlar bakalım nasıl işlicek bizde

aramıza hoş geldn tatlım. Kimyasal bn de yaşadım ama ? bilemiyorum bide kmyasaldan sonra vücudum değişik reaksiyonlar gösteriyor mesela bu ay reglim çok erken geldi. Reglim biteli 3 gün oldu. Bugün sanki tekrar hasta olacak gibi hissediyorum.

ekledm cnm seni de morcivertkedi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…