Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
peki bir şey daha sorayım, hiç böyle nasıl denir seğirme gibi olan oldu mu? hani gözünüz ya da dudağınız seğirir ya engelleyemezsiniz, tıpkı onun gibi rahim yahut yumurtalıklarda böyle istemsiz kas seğirmeleri yaşayanlar oluyor mu? Bat'ım bugündü de henüz başlamadı ama böyle derinlerde değişik minik sinir bozucu seğirmeler oluyor, acaba iltihap filan mı yahut myom vs Allah korusun korkuyorum şu an, yaşayanlar varsa bilgilendirebilirseniz sevinirim.

Soğan kürü bazen ters tepiyormuş incir kürü ve soğan kürünü kafaya göre uygulamayın diyorlar söktürücü etkileri varmış
Valla canım başladım artık bırakmak da istemiyorum. Kafam da karışmadı değil aslına bakarsan. Bu ay böyle geçsin bakalım.

Valla canım başladım artık bırakmak da istemiyorum. Kafam da karışmadı değil aslına bakarsan. Bu ay böyle geçsin bakalım.

Bugün hsg çekildim bu 3. oldu ve ilk defa ilaç biraz gitti. Bişey sorcam reglimin 6. günü bugün (çok uzun sürmez zaten benim 4 5 günde biter) dün ovu testi yaptım T çizgisi koyuydu bugün yaptım silik reglimin 6. günü yumurta çatlaması olabilir mi ya çok şaşkınım? eğer öyle ise bu yüzden mi kalamıyordum acaba? Regl sonrası hemen birliktelik olmuyordu çünkü.

inş cnm eve gdince bi ovulasyon yapayom

Yaa şu ovulasyon konusunda bilgisiz miyim bilmiyorum yardımcı olur musun Bugün hsg çekildim ve 3. kezdi ilk defa ilaç tüplere gitti birazda olsa. Sorum şu; reglimin 6. günü bugün (çok uzun sürmez zaten benim 4 5 günde biter) dün ovu testi yaptım T çizgisi koyuydu bugün yaptım silik, reglimin 6. günü yumurta çatlaması olabilir mi ya çok şaşkınım? eğer öyle ise bu yüzden mi kalamıyordum acaba? Regl sonrası hemen birliktelik olmuyordu çünkü.

Olabilr canim adetten hemen sonra yumurtlayanlarda varmis hatta adetken bile

Erken yumurtlama yaşıyor olabilirsin hepimiz 14.gün olacak die bir kural yok başından sonuna aynı düzende ilişki öneriyor doktorlar

Ben cok yasadim o seğirmeden bi sıkıntım yok

olabilir cnm o gün yumurtlaman. bitiminden kaç gün sonra ilişkide bulundun. Spermler 72 saat canlı kalıyor bildiğim kadarıyla. Ben de şimdi ovulasyon yaptım ve koyu çıktı inanamadım . adetim biteli 5 gün oldu daha hangi ara yumurtladım. çok şaşkınım.

hanımlar gaybı ancak Allah c.c bilir fakat dün de regl olamayınca ben bu günün sabahında test yapayım diyordum. geceleri hiç kalkmam ama sıkışmış bir vaziyette uyandım. testi de o şaşkınlıkla bulamadım bir sure ben tabi sabah oldu sanıyorum, saate bi baktım daha erken. yapsam mı yapmasam mı derken çok sıkışmıştım ani bir kararla testi yaptım. yaptığım andan itibaren keskin bir c çizgisi ve onun kadar keskin olmayan pembe bir t çizgisi oluştu. şu an şaşkınım çok farklıyım bi değişiğim. sanırım bunu tekrarlamalıyım test sonuçta belli olmaz. şu an eşime haber verip boş yere ümitlendirmek istemiyorum ama birine anlatmadan sabah nasıl olacak...

Gozunaydin canım , bir anda çıktıysa t çizgisi bence hamilesindir. Ama yinede kanla kesinleştir derim.
Allah hayırlı sağlıklı bir evlat olmasini nasip etsin canım

Demek ki erken yumurtluyorsun canım. İnşallah bu ay istediğin sonucu alırsın. Ama olmazsa gelecek ay adetin biter bitmez test yap.

Hayırlı olsun canım belirtilerin ne peki

Gozunaydin canım , bir anda çıktıysa t çizgisi bence hamilesindir. Ama yinede kanla kesinleştir derim.
Allah hayırlı sağlıklı bir evlat olmasini nasip etsin canım

Allah c.c razı olsun :) işte ben de kesin gözüyle bakamıyorum artık... hakkımızda hayırlısı olsun hepimizin. hepsi vakitlice güzel Allah c.c tam vaktinde nasip etsin

Belirti olarak açıkçası 'işte hamileyim!' dedirtecek bir belirtim yok, sadece düşününce üç gündür baş ağrısı ve ya dönmesi gibi bir şeyim oldu onun dışında tüm hissettiklerim kasıklarımda yani. böyle seğiriyor gibi engel olamadığım istemsiz kasılmalarım oluyor iki gündür ben de korkmuştum açıkcası iltihap filan mı diye? Hamileliğe yormadım yani.

çünkü yoruldum açıkcası bişeyleri hamileliğe yormaktan. bu ay aslında hiç kafamda yoktu yani şimdiye kadar hep gün gün sayar bat'tan 6 gün once test filan yapardım aylar geçtikçe ben de salmaya başladım ve bu ay artık bu planlamanın bu boş düzenlemenin ne kadar saçma olduğunu düşünüp bıraktım saymayı ve bu işlerin sahibi Rabb'imize devrettim. Bir sürü elişi ördüm beyime vakit ayırdım anne babama babaaanneme vakit ayırdım... inanır mısın yumurtlama günü bekleyen ben bat'ımı öğreneli belki 5-6 gün oldu belki olmadı... İşin aslı bunu hep eşime de anlatıyordum aynı stresi o da gün gün benimle yaşıyordu ve bu ay bu tarz şeylerde konuşmadım ona ve evladım olsa da olmasa da bundan sonra bu şekilde gitmek istiyorum. böyle en azından huzurum var, ben mutluyken eşim de annem de dünya da mutlu gibi. zorlu ama mutlu gibi

womanarchy canim cok sevindim. Bu düşünce ile yasamayi biraktigi anda cok insan hamile kaliyor. Bende artik birakiyorum bu ay baya umursamadim takip etmedim. Artik bende kendimi yormak istemiyorum olacak diye zorlamiyorum cunku elimden gelen bu.. hamdolsun bu günümüze

Ayy canım birden çok duygulandırdın beni rabbim gönlüne göre hayırlı bir evlat nasip eder inşallah çok doğru söylüyorsun bu kadar kafaya takmak yoruyor bende herkesten aynı şeyi duyuyorum umutlanmadigim ay hamile kaldım diyorlar bende galiba bir süre bu hevesle devam eder bir süre sonra yoruldum diye bırakırım gibi geliyor gerçekten çok gergin bir bekleyiş benim adete 2 hafta var şimdiden bekliyorum aslında kendi kendimize yapıyoruz can sıkmaktan başka bir yere varamıyoruz bat günü tüm hayaller yıkılmış oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…