Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar umut olsun diye sizinle birsey paylasacagim. Bugun bir hasta geldi karinnagrisi ile. Cekilen mr da 7 tane myomu vardi ve en buyuk myom karaciger alt lobuna kadar uzanmis. Yni yaklasik 20 cm. Hastanin yasi 42. Birde ne gorelim 7 haftalik hamile.. normalde bu hasta cocuk icin dr a gitse senin cocugun olmaz derlerm hem yas hemde myomlarda oturu. Ama olmus iste. Herzaman bi umit vrdir. Okadar myom arasina gelmis tutunmu mucize gibi

Kizlar umut olsun diye sizinle birsey paylasacagim. Bugun bir hasta geldi karinnagrisi ile. Cekilen mr da 7 tane myomu vardi ve en buyuk myom karaciger alt lobuna kadar uzanmis. Yni yaklasik 20 cm. Hastanin yasi 42. Birde ne gorelim 7 haftalik hamile.. normalde bu hasta cocuk icin dr a gitse senin cocugun olmaz derlerm hem yas hemde myomlarda oturu. Ama olmus iste. Herzaman bi umit vrdir. Okadar myom arasina gelmis tutunmu mucize gibi
Umut hep varrrr :)

Eklentiler

• Screenshot_20181011-144604.jpg
    Screenshot_20181011-144604.jpg
    51,5 KB · Görüntüleme: 53
  • Beğen
Reactions: 10N
aramıza hoş geldn tatlım. Kimyasal bn de yaşadım ama ? bilemiyorum bide kmyasaldan sonra vücudum değişik reaksiyonlar gösteriyor mesela bu ay reglim çok erken geldi. Reglim biteli 3 gün oldu. Bugün sanki tekrar hasta olacak gibi hissediyorum.
ay insallah böyle düzensizlikler olmaz ya nefret ediyorum bu belirsizliklerden..

Maalesef bu kimyasal insanın düzenini alt üst ediyo ben ilk kimyasalı yaşadığımda tam 15 gün kanamam olmuştu ikincisinde adet kısa sürdü ama döngüm değişti uzadı
sanki kimyasalın ne zaman olduğuna, adetin kaç gün gecikmeli geldiğine göre değişir gibi. hayırlısı :KK66:

günaydın hanımlar. sogan kürüne başladım. bal tarçın çörek otu nuda yapıp yiyorum. çatlama gününe yakın bali birakip havya suyu içicem. bol çalışma. :) cuma günü dr gitcem. süreçte de dr kontrolune devam. yeni ay yeni umut. Hayırlı haberlerde gorusmek üzere...

günaydın hanımlar. sogan kürüne başladım. bal tarçın çörek otu nuda yapıp yiyorum. çatlama gününe yakın bali birakip havya suyu içicem. bol çalışma. :) cuma günü dr gitcem. süreçte de dr kontrolune devam. yeni ay yeni umut. Hayırlı haberlerde gorusmek üzere...

tamamen bilgilenmek amacıyla soruyorum, bu kürleri uygulayıp istediğinizi elde ettikten sonra bırakıyor musunuz? çünkü çok garip geliyor bünyenin her zamankinden farklı işleyişi ve bırakınca bünyenin o işlevleri devam ettirmesi. Düşünüyorum 25 yıldır a şeklinde çalışan işleyen bir vücuda bir ay boyunca b şeklini uyguluyorsunuz ve ondan sonra artık b şeklinde çalışıyor olması çok şaşırtıcı gerçekten. Merakla sonuçlarınızı bekliyorum inşaAllah hakkınızda hayırlısı olsun.

Rabb'im şifa versin, dilerim hepinize şifa olur.

Selam kızlar
Benim de Bat 30 Ekim.
Bende soğun kürü kullanmaya başladım bu ay. Eşimde keçiboynuzu özü içiyor. Bakalım nasip artık.

tamamen bilgilenmek amacıyla soruyorum, bu kürleri uygulayıp istediğinizi elde ettikten sonra bırakıyor musunuz? çünkü çok garip geliyor bünyenin her zamankinden farklı işleyişi ve bırakınca bünyenin o işlevleri devam ettirmesi. Düşünüyorum 25 yıldır a şeklinde çalışan işleyen bir vücuda bir ay boyunca b şeklini uyguluyorsunuz ve ondan sonra artık b şeklinde çalışıyor olması çok şaşırtıcı gerçekten. Merakla sonuçlarınızı bekliyorum inşaAllah hakkınızda hayırlısı olsun.

bende ilk kez yapıyorum :) ve sizin gibi düşünüyordum hep. değişikliklere açık olmak lazım. sonucları paylaşırım.

Slm kızlar sabahleyin şiddetli kasık ağrısı ile uyandım sağ tarafta ara ara da devam ediyor. Ne olanilir sizce ? Hastalığım biteli 5 gün oldu.

Soğan kürü rahmi temizleyip bebek yerleşmesi için yada adet döngüsü düzenlenmesi için kullanılıyor evet. Bizzat doktorun tavsiye ettiğine şahit oldum hatta. Tek önemli olan nokta 6 ay da en fazla 15 gün kullanılması gerekiyor. Zaten 1 ay boyunca kullanılırsa gebe kalınsa da adeti söktürdüğü için adetle birlikte gebeliği de atabildiğini söyledi. Dikkatli bi sekilde kullanıldığında sorun olmadığını biliyorum. İdrar yolu iltihabında da kullanılıyor ben sürekli olurdum 2 gün denemiştim çok şükür uzun zamandır herhangi bişey olmadı.

Selam kızlar
Benim de Bat 30 Ekim.
Bende soğun kürü kullanmaya başladım bu ay. Eşimde keçiboynuzu özü içiyor. Bakalım nasip artık.

Soğan kürüne yeni başladıysanız hiç başlamayın yada bırakın bence. Doktorun söylediğine göre diyorum çünkü adet olununca başlanıp 15 gün kullanmayı öneriyorlar gebelik olursa bide soğan kürü adetle birlikte söktürmesin. Rast gelsin inşallah Rabbim nasip etsin hayırlısıyla hayırlı evlat.

Slm kızlar sabahleyin şiddetli kasık ağrısı ile uyandım sağ tarafta ara ara da devam ediyor. Ne olanilir sizce ? Hastalığım biteli 5 gün oldu.

Yumurtaların çatlıyor olabilir canm, ovu testi kullanabilirsin yada direk değerlendirin bikaç gün boyunca aralıksız. :)

Soğan kürüne yeni başladıysanız hiç başlamayın yada bırakın bence. Doktorun söylediğine göre diyorum çünkü adet olununca başlanıp 15 gün kullanmayı öneriyorlar gebelik olursa bide soğan kürü adetle birlikte söktürmesin. Rast gelsin inşallah Rabbim nasip etsin hayırlısıyla hayırlı evlat.
Bende adetim bitti kullanmaya başladım. Bugün 6. günüm hatta. Bende bu konu da tereddütte kalmıştım ama kullandığı ay hamile kalanları gördüm, okudum. Nasip artık ne diyelim.

Bende adetim bitti kullanmaya başladım. Bugün 6. günüm hatta. Bende bu konu da tereddütte kalmıştım ama kullandığı ay hamile kalanları gördüm, okudum. Nasip artık ne diyelim.

öyle canım nasip tabi, doktorun söylediğini aktarayim dedim bende öyle. inşAllah güzel haberlerini duyarız en kısa zamanda

X