Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ekimin ortasına geldik kızlar. Kasım ayı yaklaşıyor. Bat'ları alalım. Bu ay ben aslan pençesi çayı içmeye başladım. Eşime de keçiboynuzu kürü yapıyorum. Ayrıca inofolic combi içiyorum folik asit olarak. Bir de ovulasyon takibi yapacağım. Sizler napiyorsunuz bilgi alışverişi yapalım.
BAT'lar :KK76:
* nyks_42 nyks_42 10 Kasım :nazar:
* @sekerportakali_m 29 Ekim :nazar:
* @Vuslat ne zaman 11 Kasım :nazar:
* @Gezi92 31 Ekim :nazar:
* @My heaven 9 Kasım :nazar:
* @Gulmet3 2 Kasım :nazar:
* @10N 12 Kasım :nazar:
* @embytn 31 Ekim :nazar:
* @Busrayld 24 Ekim :nazar:
* @mimice 3 Kasım :nazar:
* @Seda_gul 31 Ekim :nazar:
* emineee_e emineee_e 20 Ekim :nazar:
* @Hatticeee32 10 Kasım :nazar:
* @SeevKaad 1 Kasım :nazar:
* @giustizia____ 28 Ekim :nazar:
* @patiliseker 28 Ekim :nazar:
* @posterior 9 Kasım :nazar:
* @17platon17 26 Ekim :nazar:
* @15yusra11 1o Kasım :nazar:
* @Neic 9 Kasım :nazar:
* BONCUK23 BONCUK23 29 Ekim :nazar:
* @Valensiya 25 Ekim :nazar:
* C chatlak_anne 10 Kasım :nazar:
* F flower world 27 Ekim :nazar:
inş nazar boncuklarının karşısı hep:anneadayı: dolarr :KK200::KK200::KK200::KK200::KK200:

Ben bu ay ovülasyon testi kullanıcam birde bunu deneyelim diyorum Gerçi ben 2 kere kimyasal yaşadım hamile kalabiliyorum ama tutunmada sorun oluyo belki bu ay olmaz diye umutlu deniycem

Ben bu ay ovülasyon testi kullanıcam birde bunu deneyelim diyorum Gerçi ben 2 kere kimyasal yaşadım hamile kalabiliyorum ama tutunmada sorun oluyo belki bu ay olmaz diye umutlu deniycem
bn de kmyasal yaşadım cnm . ovulasyon kullanmaya başladım geçen ay. bu ay da kullanacam bu gün başladım bakalım tekrar

bn de kmyasal yaşadım cnm . ovulasyon kullanmaya başladım geçen ay. bu ayda kullanacam bu gün başladım bakalım tekrar
Hadi bakalım hakkında hayırlısı
Ben youtube de bir bayan var ondan yardım rica edicem sende onu dinle takip et çok güzel yol gösteriyor

X