Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aaa ne güzel canım İnşaAllah sağlıklı gebeliktir . Sağlıkla ilerler .

İyi geceler kızlar bişey danışcam bugun adetimin 3. Günü normalde ilk günü karın ve bel ağrım olur geçerdi kasık ağrısı pek olmazdı adet olduktan sonra ikinci güne birşey kalmazdı ama bu sefer hala devam ediyor karın ve kasık ağrılarım korkmaya başladım acaba kötü birşey olabilir mi ya doktora gitsem mi bilemedim ilk kez böyle oluyor çok ta halsizlik var ya kendimi çok mutsuz hissediyorum bu agrilardan niye böyle oldu ki ya off bi sıkıntı var gibi hissediyorum

kafaya taktığın için stresten olabilir bnm olur çünküüü

kafaya taktığın için stresten olabilir bnm olur çünküüü
Kız ne bilim geçen ay kimyasalda daha çok taktım kafaya olmamıştı bilemedim bu ay erken yumurtldgm için erken adet oldum acaba ondan kaynaklı olur mu ki normal adet dongum 21 ekimdi

Kız ne bilim geçen ay kimyasalda daha çok taktım kafaya olmamıştı bilemedim bu ay erken yumurtldgm için erken adet oldum acaba ondan kaynaklı olur mu ki normal adet dongum 21 ekimdi
bnm de kmyasaldan sonra iyice karıştı şu an ne zaman adet olacam bilmiyorumm 10 kasım tahmnce geç de olablr erken deee.... Kmyasaldan sonra 2 kere adet oldm biri çok ağrılıydı biri de yok gbiydiii. hatta 2. si çok düzenli geldi hatta sevndm kmyasal düzene soktu vücudumu diye

Kimyasaldan sonra normal midir yani ağrılı ins geçer artık ya adet bittikten sonra geçmiş miydi agrilarin

İstemsiz olarak aslında dengesini bozuyoruz streste işin içine girince kaslar çok etkileniyor ama içine sinmeyen bir durum varsa git doktora gözük ne çıkar ki rahat etmiş olur için

Stresten olabilir ama bir doktora görün gene sen için rahat etsin .

Kasımın sonu var. Daha bitmedi :)

aldığımız ilaçlardan oluyordur. regl de 1 hafta bitti. ilk zamanlar böyle ağrı yoktu belimde ikiye ayrilacak sanki. Geçer ama uzun sürerse dra bi görün canım.

Aaa ne güzel canım İnşaAllah sağlıklı gebeliktir . Sağlıkla ilerler .
Canımmm.. Ağzından bal damlıyor :) yok şuan hamile değilim henüz. Adet 8 gün var test yaptım negatif çıktı. Ben 4 ay önce düşük yaptım o zaman gebeliğimi iki gün kala 17 Beta Hcg Değeri ile öğrenmiştim de onu söyledim :) şuan erken yaptım testi bir ya da iki gün kala tekrarlıcam. Nasipte varsa olur olmadı diğer aylara canım. Ama senin yorumunu da dua niyetine aldım :) inşallah gebeyim de malüm olmuştur sana :)

İlk başları okurken bana malum oldu sanırım dedim ben de :)

Bazi aylar digerlerine gore kalinlasma cok olabilirmis canim. Benim olurdu normalde agri bu ay hic olmadi ve adetim de normalden az geldi. Olabiliyormus. Tabi 4 gunden fazla kanama ve agri olursa git kontrole derim fazlasi da aşırı

Bazi aylar digerlerine gore kalinlasma cok olabilirmis canim. Benim olurdu normalde agri bu ay hic olmadi ve adetim de normalden az geldi. Olabiliyormus. Tabi 4 gunden fazla kanama ve agri olursa git kontrole derim fazlasi da aşırı
Tamam cnm saolasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…