Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canlar, ben bugün dayanamadım ve erken gebelik testi yaptım; tabiki tertemiz çıktı herzamanki gibi :) bat 28 Ekim erken belki ama... Sonucun değişmesine pek ihtimal de vermiyorum .. Inşallah diğer aylara Ümitler diyelim. Aralık sayfası açılırsa ilk beni ekleyin :)

moralini bozma cnm her şeyin hyrlısı

Valla bugün bende biraz kasik ağrısı oldu dedim yumurtlama başlangıcı mı. Ama yumurtlamadim daha. Off pko olunca ovulasyon sonuçlarıni takip etmekte zormuş.

Bu ay çok umutluyum kızlar inşallah tutturcaz :) böyle destek olunca daha mutlu oluyorum ben.

Ama bişeye bağlı kalarak ilişkiye girmekte insana görev gibi geliyor. Pek doğal olmuyor dimi ?

Kizlar benim yumurtam sali gunu catladi. Bugun heray adet olmadan onceki goguslermn acimasi basladi. Yani elimle yanlara dokununca aciyor. Bu her adette oluyordu yine mi adetm yaklasti ya offf. Bat 28 ekim erken olmassa

Çok erken yapmissin cnm

Çok erken yapmissin cnm
Evet aslında doğru diyorsun arkadaşım. 4 ay önce düşük yapmıştım. Ve gebeliğimi adete 2 gün kala çok silik çizgi ile öprendim Beta Hcg 17 çıkmıştı. Doktor geç Döllenme demişti.ne bilim ben yine olumsuza kendimi hazırlıyim de süpriz olursa kabulüm :)

Sende de adet olmadan degisiklikler oluyor mu. Bizim bat ayni seninle
Evet oluyo hatta onları yaşadım mi diyorum kesinn adet olcam vede oluyorum..göğüsler şişer yanlardan ağrır ve kasiklarim 2 taraflı ağrıdi mi kesin..1 kasım mi seninde umarım olmayizzzz

Insallah supriz olur cnm :) bakalım binay kimler mutlu haber vericek bizlere

Yanarım da erken teste verdiğim 20 liraya yanarım. Ne olacak bizim bu halimiz, Paraları eczanelerde bitiricez test ala ala :)
Ben onada çözüm buldum netten bi düzine alıyorum dahada uyguna geliyo tavsiye ederim :)) eczanelerle uğraşmıyorum hep aynı yerden alınca da yüz aşinalığı oluyo oda hoşuma gitmiyo:)

Ben onada çözüm buldum netten bi düzine alıyorum dahada uyguna geliyo tavsiye ederim :)) eczanelerle uğraşmıyorum hep aynı yerden alınca da yüz aşinalığı oluyo oda hoşuma gitmiyo:)
Doğru diyorsun aslında . Işte insan oğlu her ay yeni umutlara heyecanlara başlangıç yapınca, bu ay tutar umuduylA bide toplu alıp da elimde kalır testler diye de almak istemiyorum :) dur bakim birkaç ay daha durayım da arkadaşım, olmadı alırım :)

Bata var 8-9. Kasik bel ağrıyor. Karnim davul gibi şiş.. beklentim yok daha cok üşütmüş gibiyim sanki. Beklemedeyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…