Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin cnm psikolojim zaten bozuldu ailelermz dışında kmseyle görüşmüyorum uzun zamndr. Dışarı çıkmıyorum. Bugğn bi gdeym ddim yine aynı şeyler

Amin cnm psikolojim zaten bozuldu ailelermz dışında kmseyle görüşmüyorum uzun zamndr. Dışarı çıkmıyorum. Bugğn bi gdeym ddim yine aynı şeyler
takmamak lazım aslında ama eldede değil cok anlayıssız insanlar var canım. kendini iyi hıssettıgın rahat ettiğin insanların yanına git bosverrr

Ah canım malesef insanların ağzı yokki büzesin.. Ben de evlendikten sonra kendi tecrübelerimle ve çevremde Şahit olduğum durumlardan öğrendimki korunmayı bırakınca ha demeyle çocuk olmuyor. Malesef insanlar bunu algılayamıyor, çocuk konusunda hassas davranmıyorlar...

Canım sen başka bir doktora görün bence. Tabiki takdir Allahın ama tedbir de bizden. Ben de bir düşük yaşadım 3 ay önce. Gebelik öğrenince tam kan Sayımı, vitamin değerleri vs bakılması gerek. Doktor ona göre d-vit3 damla vs verebilir ya da b12 ekstradan. Ve geçen bir arkadaş yazmıştı düşük yaşamamış ama doktor ona pregastan vermiş kasıklarında Ağrı var diye. Ve daha yeni öğrenmiş sen gibi gebeliğini. Demem o ki tedbirini al canım. Belki sana da bir takviye verebilir doktor

En iyisi kimseye çocuk istediğini söylememek bekliyoruz demek en azından kendi kendine takarsın da milletle uğraşmazsın. Gereksiz, boş konuşan insan çok maalesef canım takmamak gerek. Allah onlara bu yolda böyle zorluk göstermemişse bilemezler anlayamazlar. Rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla hayırlı evlat nasip etsin hepimize de herkesin çenesi de kapansın bizim psikolojimiz de düzelsin.

Canim cesitleri var. Cogu kadinda yumurta kanallarinda oluyo o zaman dengesiz yükseliyor o zaman dis gebelik suphesi diyorlar dusuyor zaten ya da igne oluyorsun vucut düşük yapiyor.
Benim rahim agzindaydi yani insanlarin 500 1000 olmazken benim 3300 oldu rahim agzinda cok asagida oldugu belli oldu ve büyüdü kalp atisi bile verdi. Ama kanamam vardi ve orada tikaniklik yaratti ustte enfeksiyon riski doğdu. Herkesten cok farkli bir durum ki dis gebelik oraninda %1 benimki. Kimse gormemis cogu doktor yapmamis napicaz oldular. Şükür cok iyi bir doktor bulduk o bile oncesinde yapmis olsa da bana bulunan yer rahim ici gibi kalinlasan bebegin icine gomulecegi biyer degil duz damarlar kaslar olan bi alan ana damara geldiyse rahmini kurtaramayabiliriz.. hersey bittikten sonra 1 aya rahmim eski halindeydi. Cok sansliyim ve bunun farkindayim cok cocuk istiyorum ama Allah anne olmami istemese belki de herseyi kaybederdim. Ama inancim tam zamanini bekliyorum ve artik yipranmak istemiyorum. Bu günüme şükür.

Aynen canim bende oyle olmak istemiyorum. Eger sorunsuz yasamis olsam sorardim belki ama. Artik bende böyle uzulmusken karşımdakinin ne yasadigini bilmeden kirmak istemem. Herşeyi ogreniyor insan

Aynen canim bende oyle olmak istemiyorum. Eger sorunsuz yasamis olsam sorardim belki ama. Artik bende böyle uzulmusken karşımdakinin ne yasadigini bilmeden kirmak istemem. Herşeyi ogreniyor insan
gerçekten bunu yaşamayan anlamaz rabbim hepimize kısa zamanda nasip etsn inş

hadi kızlarrr başka şeylerden bahsedin biraz kafamız dağılsın napıyosnz bu ara evde olanlar.. Ben ilk defa evde vakit geçiriyorum bu kış ve bazen acaip sıkılıyorummm

Allah bidaha bu gibi bisey yaşatmasın canm. Hayırlısıyla hamile kalmayı nasip edip rahat ve sağlıklı bi hamilelik geçirmek nasip olsun ve sağ salim kucağınıza alın inşAllah.

hadi kızlarrr başka şeylerden bahsedin biraz kafamız dağılsın napıyosnz bu ara evde olanlar.. Ben ilk defa evde vakit geçiriyorum bu kış ve bazen acaip sıkılıyorummm
Bende evde gibi degilim gibi genelde. Babamla calisiyoruz annemlerin orada isim bitince hemen anneme
Bu ara spora basladim dedim dikkat edeyim hem kafam mesgul olur yürüyüş falan yapiyorum. Dusunmemek ugruna hersey var :)

günün videosu bu olsun kızlarr izlemenizi öneririm
Bazen herkesin oluyo nasıl oluyo benim olmuyo düşüncesi bakiniz ben
Bizim korkular da dusunceler de olmamasi durumu sonra noluyo olmuyo... iyi ettin canim bu doktoru seviyorum denk gelince falan güzel anlatiyor

Bazen herkesin oluyo nasıl oluyo benim olmuyo düşüncesi bakiniz ben
Bizim korkular da dusunceler de olmamasi durumu sonra noluyo olmuyo... iyi ettin canim bu doktoru seviyorum denk gelince falan güzel anlatiyor
Aynen cnm çok rahatlatıcı bir doktor.

Bende evde gibi degilim gibi genelde. Babamla calisiyoruz annemlerin orada isim bitince hemen anneme
Bu ara spora basladim dedim dikkat edeyim hem kafam mesgul olur yürüyüş falan yapiyorum. Dusunmemek ugruna hersey var :)
Bn de sürekli bişeylerle meşgul oluyorum hiç olmadı temzlk yapıyorum ama yine de kafamın bi yernde o düşünceler hep benmleee

Bn de sürekli bişeylerle meşgul oluyorum hiç olmadı temzlk yapıyorum ama yine de kafamın bi yernde o düşünceler hep benmleee
Benimde var. Bazen rahimde bi hareker hissedeyim hemen acaba mi? Ama kendi adima aşmam lazim bunu ilerleyemiyorum. Hayatta burda takili kalmisim gibi sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…