Kasım ayı gebelik planlayanlar sohbet edelim 💐

Bakın boyle gorulebılen sadece bır testte cızgı var oda bugunun yarım saat once yaptım
Bak ben öğrendiğimde testin iki çizgisi de kıpkırmızıydı. Bildiğin çift çizgi gördüm ve adetin 2. Gün gecikmesinde daha 350ydi değerim sonra 750ye çıktı ve 213e düştüğünde düşük yaptım. Düşük yaptığımda bile betam 35 civarındaydı. Testler çift çizgi çıkıyodu.

Kuzum tamamda bunun sılınmesı gerekmıyor mu gıtgıte neden kızarıyor. Beta artarsa kızarmazmı? Bebegım benım adet duzensız bı oncekı dongu 40 ondan oncekı 50 idi. Sogan kuru yaptım 30 yapıyorsa donguyu 17 sınde olmalıydım. 40 sa 27 si 50yse ayın 6 sı olmalı. Oyle dusun regl mı ne zaman olcagımı bılsem ona gore konuscamda yok
Yarın bir daha kan versene sen. Özelde verebilirsen daha iyi olur hatta ya da alttan baksalar mı acaba rahim kalınlaşması görünüyor mu en net öyle anlaşılabilir gibi

Bak ben öğrendiğimde testin iki çizgisi de kıpkırmızıydı. Bildiğin çift çizgi gördüm ve adetin 2. Gün gecikmesinde daha 350ydi değerim sonra 750ye çıktı ve 213e düştüğünde düşük yaptım. Düşük yaptığımda bile betam 35 civarındaydı. Testler çift çizgi çıkıyodu.
Doğrudur balım ama benım betam sadece 5.7 idi ayın 19 unda. 21 ınde 4.5 e dustu dendı. Ve cıdden testte daha sılık ve bugun pembe bıldıgın. Yanı cok yuksek bı beta degıldıkı kucucuk betayı algıladı . Senın ki gibi olsa tamm dıcem kucucuk beta madem dusuyo dun hafıf sılındı bugun tekrar neden ılk gunden bıle pembe

Yarın bir daha kan versene sen. Özelde verebilirsen daha iyi olur hatta ya da alttan baksalar mı acaba rahim kalınlaşması görünüyor mu en net öyle anlaşılabilir gibi
Oyle yapıcam gıdıp bı kan verıcem once pazartesı gunu sabahtan . Sonrada kadın dogumcumdan hemen randevu alıcam. Ben ıkı kere kan verdım ıkısınıde ozelde verdım ve aynı hastane. Keske bırını baska hastanede verseysım

Oyle yapıcam gıdıp bı kan verıcem once pazartesı gunu sabahtan . Sonrada kadın dogumcumdan hemen randevu alıcam. Ben ıkı kere kan verdım ıkısınıde ozelde verdım ve aynı hastane. Keske bırını baska hastanede verseysım
İnşallah mantıklı bir açıklaması vardır. Ama üzme kendini herkes yaşıyor bu durumu. Toparlan bir sonraki sürece odaklan ne olursa olsun🙏🏼

İnşallah mantıklı bir açıklaması vardır. Ama üzme kendini herkes yaşıyor bu durumu. Toparlan bir sonraki sürece odaklan ne olursa olsun🙏🏼
Balım ben unutmustum bıle esıme soz vermıstım. Ama kasık agrım benı kuskulandırdı ve sonucunda boyle cıkması ıyıce sok ettı. Acaba bunu yasayan varmı merak edıyorum baska sıtelerde 2018 senesınde yasayan bırı yazmıs ama kadınlar kulubunde hıc gormedım yada ben bulamıyorum arattıgımda

Balım ben unutmustum bıle esıme soz vermıstım. Ama kasık agrım benı kuskulandırdı ve sonucunda boyle cıkması ıyıce sok ettı. Acaba bunu yasayan varmı merak edıyorum baska sıtelerde 2018 senesınde yasayan bırı yazmıs ama kadınlar kulubunde hıc gormedım yada ben bulamıyorum arattıgımda
Kandan çıkar sonuç en net. Yarın kan ver bakalım kuzucum

Aa pardon canım ya hic öyle kontrol etmemistim benimde 4 gün gecikmisti cok hevesliydim ama bugun regl oldum 6 7 aydir deniyoruz henuz cok yeni ama uzuluyprum olmuycak diye 😢
Evet gecikmeler insanı heyecanlandırıyor. Geç yumurtlamışsındır ondan gecikmişsindir canım. Bende öyle bu ay 6 aydır deniyorum olmadıkça olmayacak diye korkuyor insan ama elden ne gelir biz devam edelim gerisini Allah bilir 💐

Kızlar merhaba prolaktinim yüksek çıktı testere dişli Aslan pençesi içmeye başladım düzenlesin diye bugun testte yumurtlama gördüm çayı içmeye devam etmelimiyim bilginiz var mı ?

Kızlar merhaba prolaktinim yüksek çıktı testere dişli Aslan pençesi içmeye başladım düzenlesin diye bugun testte yumurtlama gördüm çayı içmeye devam etmelimiyim bilginiz var mı ?
Bende de aynı sorun oldu ama ben bırakıcam içmeyi yumurtlamada adet getirdipi söyleniyor çünkü

Kızlar bende aranıza katılmak istiyorum 🙏kasım için değerlendirme yapıyoruz
Bu denediğimiz 11. Ay
Rabbim herkese nasip etsin inşallah 🙏🙏

X