Kasım ayı gebelik planlayanlar sohbet edelim 💐

Son adet tarihinden sayıyorlar ya canım zaten yumurtalama göre dün regl olman lazımmış. Yani tam 4 haftalık olmuyor mu. Son regl tarihi neydi
Ya ona gore dogruda ben ılıskıye gırdıgım tarıhı bılıyorum ya ona gore ıkı haftalık bıle degıl bıde gec dollenme bence bır haftalıktan bıle kucuk bence tabı. Ama tıp literatürüne gore 4 haftalıl

Ewet canım. Sen dediğin gibi sabah bir test yap. 2 günde bir artışıda takip edin doktorla inşallah sağlıkla ilerler

İnsan bekliyemiyor ki içi içine sığmıyor sizi çok iyi anlıyorum idrar testiyle çok kendinizi yormayın bence 2 gün sonra kan testi yaptırın ve bugün yaptırdığınız saatlerde yaptırın

Günaydın Hanımlar, bu tarz testlerde çizgi ikinci beyazlık bölgesinin ortasında mi beliriyor?

Eklentiler

• 20221020_073350.jpg
    25,4 KB · Görüntüleme: 33
Selam 6 aydır düşünüyorum henüz hamile kalamadım bu 6.aydı pek değerlendiremedim. Kasım ayına giriş yapmak için ekim reglimi bekliyorum 23 ekim kasıma kalan hanımlar neler yapıyorsunuz ?
Merhaba,
Bende 2 yıldır çocuk sahibi olmak istiyorum ama doktorlar hiç bir sorun yok demelerine rağmen bir türlü olmuyor. Bu ay artık aşılama yaptircaz klomen ve vitamin ilaçları kullanmaya başladım . Hepimiz hamiş oluruz inşallah bu ay

Günaydın Hanımlar, bu tarz testlerde çizgi ikinci beyazlık bölgesinin ortasında mi beliriyor?

İnşallah oluruz şöyle mutlu haberler duyalım bolca

Merhabalar ben aslında pek çocuk meraklısı bir insan değilim ama dün yaptırdığım kan testinde negatif görünce üzüldüm sanırım bebek istiyorum bat 21 ekim bakalım kasım ayı uğurlu gelsin

Anladim canim yani bende de cok kötü takinti var ama zaman zaman azaliyor yada cogaliyor. Bu stress üzüntü vs den kaynaklaniyor zaten umarim kendini daha iyi hissediyorsundur. Uyku düzenini filan oturtmak kafayi dagitmak yani bir ugras bulmak klasik sözsüz müzikler mesela mozart tarzi sarkilar dinlemek iyi gelir bende bi dönem piskolojik yardim almistim ama cok kisa bi dönemdi bunlar bana öneriydi piskologdan özellikle tempolu yürüyüs kafayi bosaltmakda cok faydali düsünmeye firsatin olmuyo öyle ..kiloyuda illaki veririz tek degilsin canim benim ayrica böyle birsey mevcutsa burdan uzak durmayi tavsiye ederim sana burasi daha cok takinti ettirir insana burda hep dert hep dert herkes dert anasi uzun oldu hakkini helal et

merhaba ben keçiboynuzu aldım kaynatacağım bu ay nasipse eşime içirmek için bildiğimiz bir sorun yok aslında ama ben ne zararı olabilir ki diye yapmayı düşünüyorum bir sıkıntı olur mu birde diğer otlar ne işe yarıyor acaba :)

Kızlar bende ıkı ay once gıtmıstım kadın doguma . Yumurtaların cok 3 ay daha normal yolla deneyın olmuyorsa tekrar gelın demıstı doktor. Folık asıt ve d3 kullanmaya basladım. Ve gecen ayın 23 undede sogan kuru ıctım sabah aksam 10 gun. Ve kesınlıkle aklınızdan cıkarmanız gerekıyor. Dusunmeyın psıkolojınızı rahatlatın olursa olur dıyın . Dun sılık pozıtıfı gordum bugun betanın artması ıcın dua edıyorum. Lutfen dusunmeyın vardır bı zamanı dıyın ve bolca dua edın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…