Kasım ayı gebelik planlayanlar sohbet edelim 💐

merhaba ben keçiboynuzu aldım kaynatacağım bu ay nasipse eşime içirmek için bildiğimiz bir sorun yok aslında ama ben ne zararı olabilir ki diye yapmayı düşünüyorum bir sıkıntı olur mu birde diğer otlar ne işe yarıyor acaba :)
Keçiboynuzu yararlı aslında sorun oldun olmasın içilebilir. Aslan pençesi ve hayıt otunun doğurganlığı arttırdığı yazıyordu yumurtaya iyi geldiği. Onun için içiyorum☺️

Kızlar bugün adetimin başından 9.gün ovulasyon testi yaptım dağınık oldu içi ikinci çizgi çok hafif gözüküyor. Yanlış mı yaptım anlamadım neden dağıldı içi

Anladim canim yani bende de cok kötü takinti var ama zaman zaman azaliyor yada cogaliyor. Bu stress üzüntü vs den kaynaklaniyor zaten umarim kendini daha iyi hissediyorsundur. Uyku düzenini filan oturtmak kafayi dagitmak yani bir ugras bulmak klasik sözsüz müzikler mesela mozart tarzi sarkilar dinlemek iyi gelir bende bi dönem piskolojik yardim almistim ama cok kisa bi dönemdi bunlar bana öneriydi piskologdan özellikle tempolu yürüyüs kafayi bosaltmakda cok faydali düsünmeye firsatin olmuyo öyle ..kiloyuda illaki veririz tek degilsin canim benim💕 ayrica böyle birsey mevcutsa burdan uzak durmayi tavsiye ederim sana burasi daha cok takinti ettirir insana burda hep dert hep dert herkes dert anasi uzun oldu hakkini helal et 🙏🍀
Ne demek çok güzel anlatmışsınız aslında haklısınız gerçekten bazı şeyleri okumak iyi gelmiyor ama güzel haberlerde umut oluyor insana 🌸😊

Ultrasonda gorunuyor ayrıca ovulasyon testındede bellı oluyor kuzum piki görüyorsun yanı cıft cızgıyı ovulasyonda ama sılınmesı gereken cızgı sılınmıyor catlamamıs oluyor.
Anladım ben adetimden bir hafta önce randevum var orda belli olur heralde ultrason bakarsa tabi

Eklentiler

• 16662760002861139178203093365557.jpg
    16662760002861139178203093365557.jpg
    75,9 KB · Görüntüleme: 39
Keçiboynuzu yararlı aslında sorun oldun olmasın içilebilir. Aslan pençesi ve hayıt otunun doğurganlığı arttırdığı yazıyordu yumurtaya iyi geldiği. Onun için içiyorum☺️
Bu hayit tohumunu vs bende icicemde hormonlarima zarar vermek istemiyorum ya, amh 1,42 hormonlarimda cok duzgunmus. Kullansam mi acaba

X