Kasım ayı gebelik planlayanlar sohbet edelim 💐

Sen daha yenisin çok bekletmez inşallah

Ben 80 nın ustune cıktıgım an oynamalar baslıyor adette kuzum. Ama sogan kuruyle bu ay takıp ettım tam 14. Gun yumurtladım. Akıntıdan anlasılıyor zaten yumurtlama.o yumurtlamaya gore 17 sınde adet olmam gerekıyordu o gun test yaptım sılık cızgı falan cıkmadı. Kasıklarım cız cız agrıyor dedım bı test daha yapayım ben baktım sılık cızgı belırdı şok oldum

Soğan kürüne ne zaman başladın ben cesaret edemiyorum bir türlü

Çok saol canım iyi bari yeniden muayeneye gitmem. İnşallah devam eder de çekilirsin hsg yi

Benim boyum birazcık kısa(157cm) kilo oyuzden belli ediyor kendini yoksa bana göre hiccc kilolu değilim ne kadar süredir düşünüyorsunuz bebek eşlerin işinden dolayı sıkıntı yaşıyoruz aynı durum bende de var

Insallah balım hergece dua edıyorum her an rabbım ısteyen herkese nasıp etsın rabbım kucagımızı bos bırakmasın. Beklıyoruz bakalımmmm sızede haber verecegımmm heyecanıma ortak oldugunuz ıcın cok tesekkur ederımmm. Dılerım rabbımden en yakın zamanda nasıp etsın sanada. Umarım bebegım benımledır

Valla evlendık evlenelı. 4 ay oldu evlenelı ılk aydan berı dusunuyoruz ama denk getıremıyoruz ıste. Ilk ay 15 gun yanyanaydık ovulasyona denk gelmedı. Ikıncı ay yan yanaydı cıft yumurtlama oldu gun asırı ılıskı oldu ama sonu adetle bıttı. Bu ayda 2 ekımde yanyana geldık ondan sonra gun asırı ılıskımız oldu 15 ınde surıyeye gıttı. Eger hamıle değilsem subata kadar yok esım ama eger hamıleysem rabbım bana evladına sarıl aglama dıyor

Ne güzel ya birbirini tanımayanlar insanların birbirleri için dua etmesi dualarda buluşmak böyle bir şey Rabbim isteyen herkese nasip etsin anneliği inşallah

Soğan kürüne ne zaman başladın ben cesaret edemiyorum bir türlü
Adetım bıttıgınden sonrakı gun basladım on gun sabah aksam ıctım . Basladım tam 14 gun sonra yumurtladım. Bence kesınlıkle yumurtlamada ve adet duzenınde faydası var. Eger hamıleysen hamılelıgede kesınlıkle etkısı var dıyecegım

Ayy Allah yardımcınız olsun Rabbim sana tattirsin inşallah o duyguyu bugün en az senin kadar isterim

Ne güzel ya birbirini tanımayanlar insanların birbirleri için dua etmesi dualarda buluşmak böyle bir şey Rabbim isteyen herkese nasip etsin anneliği inşallah
Amin kuzumm aminn boyle sılık cızgı cıktıysa vardır dımı kızlar. Idrara dustuyse kana da dusmustur dımı

İnşallah hamilesindir kuzucum yaşımız aynıymış bende 6 aydır bekliyorum. Aslında yumurtlama var çatlama var regl düzenli ama tutmadı henüz zamanı var demek ki.

Çok saol canım iyi bari yeniden muayeneye gitmem. İnşallah devam eder de çekilirsin hsg yi
Insallah ya, ikindi vakti kuzenimin 1 bucuk aylik hamile olduğunu ogrendim. Korunmayi yeni biraktilar 2. Cocugu istiyolardi hemen gebe kalmis. Normalde bana yazmaz. Az once msj atti. Sirf bu konuyu demek icin eminim. Konuyu acmadim duymakta istemedim onun adina sevindim ama kendi adima icim burkuldu

Hiç üzülme kuzum sende kalırsın Allah'ın izniyle.Allah en kısa zamanda hepimize nasip etsin. Herkesin bünyesi aynı değil benim annem bana 11 ayda hamile kalmış ilk çocuğum hiç stres yapma benim bi kuzenim 3 senede kaldı ama doğal yolla kaldı bu işler hiç belli olmuyo Allah yazmıştır vaktini hepimize

Sağlıkla gelsin bebeği inşallah. Üzülme canım acele etmeyelim hayırlı sağlıklı evlat için biz duamızı edelim bekleyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…