KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kızlar önemsemiyoruz ama aşırı streste bizi çok etkiliyor. Sabah akşam hamile kalmayı düşünmek deli gibi test yapmak vs.. Bende artık ilişkiden bir gün sonra bile belirti uyduruyodum kendi kendime. Hastalık gibi resmen

Benim Bi tane olsa keşke ikinciyi düşünmek bile şuan mucize geliyor

Bende öyleyim hatta çoğu kez kendim teklif ederim kontrol için ama bakmiyorlar..Geçen hafta öğrendim bende bu konuyu en son safhada bakiliyormuş artık öyle ha deyince bakamıyorlar birazda doktoruna denk gelmek lazım sanırım..Sonuc itibariyle evli olmasan o kontrolü normalden yapacak..50 küsür yaşında bekar olan tanıdiklarim var muayeneleri alttan olmuyor. Dediğim gibi tamamen doktorla alakalı ve vajinal muayene en son aşama..

Yok konuşmalarına birşey demiyorum zaten ama can yakmak için yapanlar var ahh onlar yok mu ahh.Ayrica çocuğu onlar için yapmıyorum sonuçta. Zaten bana kimse cesaret edip soramaz en yakınım da olsa yapsa bir daha görüşmeyelim derim ben kendi dünyamda mutluyum.

Sizde Çok iyi yapmışsınız olunca güzel haberi verirsiniz inşallah.

Katılıyorum canım

Canım soğan gecikme yaparmı 4 gün oldu hala yok ortada regl hamile de değilim:)

Erken adet olanı duydum kuzum soğan kürüyle lakin gecikme konusunda fikrim yok ya .yine geldiler demek ki gecikme ayı olblr bu ay :)) elbelt gelecekse gelecektir bekleyelim bakalım.

Prolaktin değeri yükseliyor ondan kaynakli gebelik zorlaşıyor stres olmamak mühim

Kızlar ben şimdi gittiğim hastaneyi aradım, hsg ve spermiogram testlerinin ücretini öğrenmek için telefonda bilgi veremiyoruz, doktorunuz sisteme giriyor sonra biz fiyat görüyoruz dediler. Çok saçma değil mi, belki benim bütçemi aşacak, belki orada değil başka hastanede yaptırcam. Sabah sabah gerildim

Dün test yaptım negatif ti canim gece masaj yaptım gene yaparım ama haftasonuna denk gelmesinden korkuyorum tüp bebek merkezini aricam kapal i olurlar hayırlısı bakalim
Adetken mi tüp bebek merkezine gitmen lazım? Ozaman masaj yapma, hafta sonuna denk gelirse adetin tatil Perşembe öğlenden itibaren

Spermiyogram testi icin bizden 250 tl istediler fiyatini önceden söylüyorlar ona göre randevu almiştık. Hangi hastane canım

Her 5 dakikada bir e nabiza bakıyorum ne zormuş sonuç beklemek

Lütfen kendini bu şekilde üzme. Herşey nasip, hele çocuk olayı tam nasip. Herşeyi biliyoruz doğru olanı deniyoruz ama gelmesi gerektiği zaman doğması gerektiği tarih de gelecektir. Tahmin edebiliyorum muhakkak çok zordur ama Allah herşeyin hayırlısını versin, dilerim bu günlerini üzüntülerini unuttursun
İnsanların bu huyundan nefret ediyorum. Bilip bilmeden sorgulamalarından ne kadar can yaktıklarının farkına varmadan konunun üzerine üzerine gitmelerinden.. ama çoğu bilinçli yapmıyor. Benim bir arkadşaımın da olmuyordu ve kv siz de yapın beklemeyin gibi cümleler söyledi. Ben emindim kötü niyetli olmadığından ama bilemiyolar işte onların zamanında bu kdar zor değildi çoğu kazayla ya da ilk geceden hamile kalıyolardı. Uyardığımda hak verdi o da bana. O yüzden boşver h bi açıklama yapmak zorunda da değilsin.
Ben bugünde adet olmadım sonucum çikana kadar kesin olurum ajdkfkfkfk
Çıkmadı mı canım hala sonucun ya?

kizlar bu jeli vajinaya mi suruyorsunuz iliski öncesi bnde ilk defa duyuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…