KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

İnşallah biz de o günleri görcez canım o kadar çok dua ediyorum ki kendime ve sizlere hatta tüm el açıp dileyenlere rabbim bizim de dualarımızı kabul edecek inşallah

Günaydın canim zor ve uzun bir yol inşallah Allah en yakın zamanda nasip eder bizlerede huzunlenmemek elde değil ki tedavi süreci geliyor stresten adette olmadım hamile de değilim insan yoruluyor tükeniyor inanki
Tedavi sürecine birlikte gircz sanırım aramızda çok az zaman farkı var belki de bizim de sınavımız budur diyorum sürekli ama inşallah çok uzun bi yol bizi beklemiyodur 2 sene olcak nerdeyse bi 2 sene daha bekletmez rabbim inşallah

Çok teşekkür ederim amin inşallah

spermiyogram en fazla 300 tldir fazlası olmaz ama tavsiyem tüp bebek merkezi olan yerlerde olması orada bedavadan yıkama işlemi de yapıp o halini de yazıyorlar :)

Haklısın tabi nasip neyse o dur Bnde hep böyle düşünüyorum ama an geliyo insan neden diyo elimde değil
İnsanız, hepimizin öyle hissettiği zamanlar oluyor ama umut etmekten vazgeçmeyeceğiz
Bende tekrar eşimle evleniyordum gelinliğim harikaydı

Inşallah işarettir bencede çok güzel rüya görmüşsün
Evli insanlar için gelinlik falan da o anlama geliyordu sanki. Ayy inşallah Allah'ın bir işaretidir
Ben bugünde adet olmadım sonucum çikana kadar kesin olurum ajdkfkfkfk
Ya zaten sağlık ocağı yakın demiştin. Neyi bekliyorsun nasıl duruyosun kız git koş alsana sonucunu

Nasib kısmet yavrum bu işler. Hayırlısını versin allahım. Olup da olduğu ile sınanması ayrı zor. Böylesi en azından yok diyip boyun büküyoruz.

spermiyogram en fazla 300 tldir fazlası olmaz ama tavsiyem tüp bebek merkezi olan yerlerde olması orada bedavadan yıkama işlemi de yapıp o halini de yazıyorlar :)
Hsg ne kadar olur tahmini? Tüp bebek merkezi olan bir yer var orada yaptırabiliriz, teşekkür ederim canım

Hsg ne kadar olur tahmini? Tüp bebek merkezi olan bir yer var orada yaptırabiliriz, teşekkür ederim canım
hsg yi ben bu ay çektirdim uzman doktor görsün diye de 150 tl daha fazla verdim 950 tl ye çektirdim en fazla 800-1000 tl arası fazlasını diyen olursa kaç bir de anesteziye de bence hiç gerek yok doğum sancısı çekeceksin ufak sancı için ekstra para verilmez sen o esnada ekrana bakıp tüplerine yoğunlaşırsan fark etmiyorsun bile sancıyı ağrıyı ama tercih meselesi ona bir şey diyemem.... bir de hiç kimyasal gebelik bile oluşmuyorsa sıkıntının eşinde çıkma ihtimali çok fazla (yani hız sorunu falandır) önce spermiyogram yaptırmanı öneririm

Bende bir sene önce çektirdim anestezisiz ağrı adet ağrısı gibiydi dayanilmayacak ağrı yaşamadım ama geçenlerde anestezisiz kolonoskopi oldum ve sanırım fobi oluştu doktor tekrar istedi bu sefer anestezili çektirmeyi düşünüyorum rahim filmini

ama o bir tarvma olacak işlem o işlemi anestezisiz yaptırmam ben :) diyorum zaten tercih meselesi ama çok basit bir işlem sadece rahat olun sıkmayın kendinizi yeterli diyorum ya biz daha doğum sancısı çekeceğiz :)

Bu arada topik hayırlı olsun sanırım bende 2 güne gelirim

Şimdi benim gittiğimden daha lüks ve kurumsal olarak nitelendirebileceğim bir hastaneyi aradım.
Anestezili 1500
Anestezisiz 1000 TL dedi hsg için
Spermiogram için ise 250 TL.

Şu 10 ayda hiç gebelik oluşmadı canım. Ya tüplerimde sıkıntı var ya da eşimin spermlerinde

ama o bir tarvma olacak işlem o işlemi anestezisiz yaptırmam ben :) diyorum zaten tercih meselesi ama çok basit bir işlem sadece rahat olun sıkmayın kendinizi yeterli diyorum ya biz daha doğum sancısı çekeceğiz :)
Ya acilen gidilince mecbur kaldım ki ben sedyeye yatana kadar bilmiyordum anestezisiz olacağını tam başladı ben bağırdım geri çıkmasını istedim o sıra da 5 doktor vardı birbiriyle konuşuyordu duymadı sanırım devam etti ee hortumun hepsi içerde olunca bağıra çağıra bitmesini bekledim malesef . Rahim filmi ilkinde hiç ağrı yasamadim diyebilirim adet sancısı kadardı canım o kadar da tatlı değildir ama kolonoskopiden sonra bilemiyorum ya

fiyatlar iyi gibi ama bence spermiyogram öncelikli olmalı bende hep kendimden şüphelendim ama meğer eşimin spermlerinde yavaşlık varmış şöyle düşün sen 2 tane tüp var ikisi de mi tıkalı? 6 ay içinde hiç kimyasal bile oluşmuyorsa erkek faktörü devreye giriyor inşallah hiç gerek kalmaz ama bir sonraki süreçte tedavi amaçlı önce eşine test yaptır senin vücudun dinlensin bir ay normal denemelisin bence

Ya zaten sağlık ocağı yakın demiştin. Neyi bekliyorsun nasıl duruyosun kız git koş alsana sonucunu
Evet yakın bende bilmiyorum neden duruyorum, nicin duruyorum, nasıl duruyorum olmayacak diye düşündüğümden sanırım 1 seneden fazladır hep negatif görüyorum ya bunye ona alıştı artık gebelik olsada inanmam gibi ajskfkfkfk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…