KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Benim 10 gün var şimdilik bel ağrısı ki bunu hamileliğe yormuyorum bence incittim çünkü bayadır var. Göğüs hassasiyeti hatta uçları çok acıyo kızım emerken ama bu da bu ara çok fazla emmesinden olabilir çünkü diş döneminde bir de akıntım başladı bugün ki bu üşütünce bile oluyor 🤦🏼‍♀️ Belirtiler hep aynı oluyo ya herşeye yorabilirsin 😂
Benim daha çok var 9'u bat günüm. Bugün takvim yumurtlama gösteriyor ama bir haftadır ne olur ne olmaz diye ilişki oluyor. Hiç bir belirti yok bence. Geçen ay nerdeyse yumurtlama gününü geçmişti ilişki de çok olmadı ama ben her belirtiyi yaşadım 😁 Psikolojik olarak sanırım. Bu ay çok takılmayayim diyorum ama bakalım gün yaklaştıkça tutabilecek miyim kendimi. Herkes için hayırlısı.

2 gün canlılıgını korudugu ıcın sperm ilk gebelık dusunurken gun asırı demstı bana dr. Ve adetın bıter bıtmez baslayacaksn demstı o sekılde hemen hamıle kalmstm. Suan 2. Ay denemem ikinci cocuk için hala tık yok 😬😂😂😂😂
Bu ay da olmazsa prefert jel alacam 😬ilkine de oyle kalmstm zaten nasip bakalm 😂
Bende o jeli kullanmıştım ilk cocugumda ama onlami kaldım bilmiyorum jel gibi olduğu için rahatsız etmişti çok kullanmadım. Bende almayı düşünüyorum bikac ay daha olmazsa. Ben kullandığımda adı preseed di smdi prefert olmuş.

Paylaşırım tabi. Ama yine umutsuzum o ayrı konu. Su an sende hissettiğin bir belirti var mi. Ben de bugun cok ince bi sızı vsr göğüslerde ama hamile olduğunda ki gibi degil tabi. Yoksa psikolojil de olabilir bana jalsa her ay hamileyim 😁Inşallah kasimda heyecanimizi paylasiriz🤩🧿🤲
Aşağıda da yazdım bende de hiç bir belirti yok, geçen ay çok az ilişki olmasına ve nerdeyse yumurtlama gününü geçen ilişki olmasına rağmen her belirti vardı 😁 Psikolojik sanırım bu durum. Bu ay çok takılmayayim dedim ama bakalım gün yaklaştıkça ne olacak kendimi tutabilecek miyim 🙄

Benim daha çok var 9'u bat günüm. Bugün takvim yumurtlama gösteriyor ama bir haftadır ne olur ne olmaz diye ilişki oluyor. Hiç bir belirti yok bence. Geçen ay nerdeyse yumurtlama gününü geçmişti ilişki de çok olmadı ama ben her belirtiyi yaşadım 😁 Psikolojik olarak sanırım. Bu ay çok takılmayayim diyorum ama bakalım gün yaklaştıkça tutabilecek miyim kendimi. Herkes için hayırlısı.
Takılmamak mümkün değil ki insan hapşursa acaba mı diyor 🤭😂 ben de rahat olmak istiyorum ama olabmıyorum hiç 🤦🏼‍♀️ Bir de gerçekten insan kendini dinleyince farkına varıyo bazı şeylerin ama işte regl döneminde de aynı şeyler oluyor🙄😂

Bendede sıkıntı olmasa eminimki hiç bulaşmazdım canım bunlara akışına bırakırdım dediğin gibi ama pco olunca mecburen öğrendik bişeyler 😊
Yukarıda yazdığım doktorun önerisini gördün mü? Takip ettiğim o doktor adetin başladığı ilk günden sağ 21. Gün muhakkak ilişki olsun özellikle pcolular 21.günü kaçırmasın diyor. Akında olsun bence. Bol şans umarım güzel haberleri alırsın 🙏

Takılmamak mümkün değil ki insan hapşursa acaba mı diyor 🤭😂 ben de rahat olmak istiyorum ama olabmıyorum hiç 🤦🏼‍♀️ Bir de gerçekten insan kendini dinleyince farkına varıyo bazı şeylerin ama işte regl döneminde de aynı şeyler oluyor🙄😂
Aynen vallahi geçen ay ağrı kesici içmeye bile korkuyordum kızım kucağıma geliyordu dikkat et diyordum sanki 4 aylık hamileyim gibi. Tüm belirtiler vardı adet günüme kadar. Nasıl bir psikoloji ve sinir sistemi varsa en ufak bir şey hamilelik belirtisi oluyor 😁

Aynen vallahi geçen ay ağrı kesici içmeye bile korkuyordum kızım kucağıma geliyordu dikkat et diyordum sanki 4 aylık hamileyim gibi. Tüm belirtiler vardı adet günüme kadar. Nasıl bir psikoloji ve sinir sistemi varsa en ufak bir şey hamilelik belirtisi oluyor 😁
Hayır bir de ikinci gebelik yani az buçuk biliyor olmamız lazım ama ben hiç hatırlamıyorum sanki hop diye vermişler çocuğu kucağıma 😂 hamilelik kısımları hiç yok, sadece takvime yazmışım belirtilermi onlara bakıyorum çünkü baya belirtim vardı onu çok iyi hatırlıyorum 😂

Yukarıda yazdığım doktorun önerisini gördün mü? Takip ettiğim o doktor adetin başladığı ilk günden sağ 21. Gün muhakkak ilişki olsun özellikle pcolular 21.günü kaçırmasın diyor. Akında olsun bence. Bol şans umarım güzel haberleri alırsın 🙏
Teşekkür ederim😘

Sağliķ ocaginda verdim diye sanirim yinede e nabizdan bakarım öğleden sonra..Kayinvalidem canımı sıktı ya bi türlu kabullenemiyorlar oğullarinin durumunu uzerine birde araştırıyorum diye sen niye arastiriyorsun aile hekimine niye soruyosun dallanip budaklandiriyosun diye çıkışıyorlar sanki 7 aleme soruyorum doktorlara soruyorum çözüm bulmaya iyilestirmek icin ne yapabilirim evde onu ogrenmeye çalışıyorum görumcemle ikisi mal mal yükseliyor. Delircem ya
Seninle ilgili bir şey olsaydı asla böyle yapmazlardı her şeye atlamalarına izin vermeyin. Birlikte de gitmeyin sağlık kuruluşlarına

Yok kız konduramiyorki oğluna bende iyiliği için araştırıp çözüm bulmaya çalışıyorum..Yuz kere diyorum tatli indirmeyin aşagiya zararli onun için inadima yapar gibi sekerpare yapmış getirmiş guc olurmuş vitamin olurmus..Bugun aile hekimi sekerle undan uzak durucalkmis dedi dedim diye surat 5 karış oldu sen cok arastiriyosun deyip durdu..Bi evde her hafta serbetli tatli, hamur işi olur mu ya et kültürleri yok haftanin 2 gunu tatli, hamur işi kizartma oğlunu kendin bu hale getirmişsin diyemedim sustum. Bigun patlicam o olacak.. Tatli yemezsek, hamur yemezsek neyden vitamin guc alacaz diyor bide şaka gibi..
Sizin evinize yemeklerine dahi karışmasına izin vermeyin. Getirdiklerinde de yemeyin eşinizde yemesin illa bırakırlar .

Ust katimda oturuyolar mecbur ogreniyolar..Gorumcem muhendis o bile bunlardan daha cahil, tatlıyı o yapip gonderiyomuş..Meyve lerdeki tatliyla beyaz seker arasındaki farki ayirt edemiyolar ya yok yanii
Üst katınızda da otursalar sizin eviniz özeliniz anlatmayın insanı strese sokuyorlar bu dönemde stres en önemlisi.

Ben psikolojik olarak çok yıprandım evliliğimizin 1.yılı geride kaldı . Eşim ilk sene olmasın dedi bende sinirden stresten verdim kendimi boğaza 60 lardan 80 lere geldim şu an 86 kiloyum kafama da çok takıyorum en iyisi ara vermek zaten ona karşı çok sinirliyim agresifim bu konuda .
Çocuk isteyip istemediğini söylemeye bence eşinin de hakkı var. Hepimizin hakkı var kadın erkek olarak çünkü çocuk yapmaya karar vermekte birlikte alınacak bir karar iki tarafta hazır hissetmeli. Bu konuda bence eşinize sinirli olmayın. Benimde bir yılım yeni bitti ama olmayınca olmuyor birbirinizi yıpratmayın evliliğinizin tadını çıkarın bu zamanlar bir daha gelmeyecek 😊

Çocuk isteyip istemediğini söylemeye bence eşinin de hakkı var. Hepimizin hakkı var kadın erkek olarak çünkü çocuk yapmaya karar vermekte birlikte alınacak bir karar iki tarafta hazır hissetmeli. Bu konuda bence eşinize sinirli olmayın. Benimde bir yılım yeni bitti ama olmayınca olmuyor birbirinizi yıpratmayın evliliğinizin tadını çıkarın bu zamanlar bir daha gelmeyecek 😊
Evet kuzum haklısın ama yapmayacaksa dr görünelim demiştim onu da kabul etmedi zamanında e şimdi uğraş dur işte zaman kaybı 😒

Kızlar şu an işteyim reglimin ilk günü ölüyorum mide bulantısı kasık ağrısı ellerim buz kesti ağrı kesici içmemek için direniyorum ama daha fazla dayanamicam 😭😭😭

Merhaba hanımlar bişey sorcaktım benim bat 1 kasım ama normalde ben hep 5 gün önceden olurum hç geçmez bat a 3 gün kaldı bende 2-3 damla açık renkde pembemsi kan geldi başka bişey yok işaret kanı olabilirmi

X