KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kızlar şu an işteyim reglimin ilk günü ölüyorum mide bulantısı kasık ağrısı ellerim buz kesti ağrı kesici içmemek için direniyorum ama daha fazla dayanamicam 😭😭😭
Ne iş yapıyorsun canım bu saatte iştesin. Benimde çok sancım olur aynı belirtileri bende yaşıyorum adetliyken çikolata kisti yüzünden. Bana en iyi melox fort ağrı kesici iyi geliyo dene istersen diğerleri etkisi geçince gene basliyo ama bu ilaç bidaha ağrı yaptirmiyo. İç gitsin ben her ay içiyorum

Merhaba hanımlar bişey sorcaktım benim bat 1 kasım ama normalde ben hep 5 gün önceden olurum hç geçmez bat a 3 gün kaldı bende 2-3 damla açık renkde pembemsi kan geldi başka bişey yok işaret kanı olabilirmi
Olabilir tabi. Gebelik testi yaptın mı hic

Kızlar doktor yumrutlama takibini ultsayonla bakıyor dimi sıkışık gitsem ben alttan ultrasyon yaptamiyorum da😒
Kiz doğum nasıl yapcan 😂 baktır gitsin öyle acılı bı işlem değil zaten korkularını yenmeye calis. Çünkü malesef karindan ultrasonla bakan doktora hiç denk gelmedim evli olunca direk alttan bakiyolar

Bir de yasak mı değil mi bilmiyorum yasaksa söyleyin sileyim yorumu. Instagramda bir perinatalog var. Tüm yumurtlama takvimlerini app larını çöpe atin benim söylediğim yöntemi deneyin hamile kalırsınız diyor. Yöntemi de 2 çeşit. Adet bitimi ilk gün ilişki yaşanırsa sonrasında 3+2+3+2. günler ilişki olsun ya da adetin 8. günü ilk ilişkiyi yaşayıp sonra 3+4+3. Gün ilişki olsun diyor. Polistik over olanlar özellikle 21.günü kaçırmasın ama her iki yöntemi deneyenler de 21.Gün ilişki yaşasın diyor. Adama bu yöntemle hamile kaldım hocam diye dönen çok. Ben yeni takibe aldım ne kadar doğru bilmiyorum ama aklınızda olsun kızlar.
Adı ne canım adamınn

Benim daha çok var 9'u bat günüm. Bugün takvim yumurtlama gösteriyor ama bir haftadır ne olur ne olmaz diye ilişki oluyor. Hiç bir belirti yok bence. Geçen ay nerdeyse yumurtlama gününü geçmişti ilişki de çok olmadı ama ben her belirtiyi yaşadım 😁 Psikolojik olarak sanırım. Bu ay çok takılmayayim diyorum ama bakalım gün yaklaştıkça tutabilecek miyim kendimi. Herkes için hayırlısı.
Ya nette çok şey okudum yumurtlamadan sonraki 3 gün şans var daha sonrasında hamilelik olasılığı çok az diyorlar. Hatta yumurtlamadan sonraki ilk gün önemli. Sonraki 2 günde bile az ihtimal diyorlar. Uygulama cok uzun sure dogurganlik gosteriyor ben bunu hic anlamadim. Bu ay bu hafta hiç değerlendiremedik bu yüzden. Hep üşütmüştüm.hem de ihtimal az diye. Bat 4 5 kasım. En son 21 ekimde denedik. Sence kaçırmış miyim... ay ne kadar uzun oldu ya. Kendimi asla tutamam ben buldumcuk gibi hala ayni acele ile bunaltiyorum kendimi yalniz degilsin🤩♥️ Hakkınızı helal edin. Inşallah bu ay bu hesaplamalardan kurtuluruz🤲🤲🧿🙏

Bende o jeli kullanmıştım ilk cocugumda ama onlami kaldım bilmiyorum jel gibi olduğu için rahatsız etmişti çok kullanmadım. Bende almayı düşünüyorum bikac ay daha olmazsa. Ben kullandığımda adı preseed di smdi prefert olmuş.
Merak etttim kusura bakmayin canim bu jel nedir ne ise yarar. Olmazsa ben bunu da deneyeyim ilk defa duydum valla. Ins kavuşuruz miniklere🤲🧿

Kasım ayı gebelik planlayanlar piste alalım hepinizi 🤗 Bat Tarihi yeterli 😊

İSİMBAT SONUÇ
@yoncakolyembenim1 KASIM
@Feyzaakncc1 KASIM
L lazkdn 1 KASIM
@Mavera20481 KASIM
@gulayseT1 KASIM
@Ebruszrr1 KASIM
@burcuu111 KASIM
@Bulut3471 KASIM
@hummy1 KASIM
H a s s a H a s s a 2 KASIM
@Hcrkn2 KASIM
@SevimliKedii2 KASIM
@mavibeyazzz2 KASIM
@maviesme2 KASIM
@esergry3 KASIM
Annesiyim123 Annesiyim123 3 KASIM
@Hayalimvarr4 KASIM
R Random3 4 KASIM
@Yusra305 KASIM
@dofh5 KASIM
Senbilirsiniz Senbilirsiniz 5 KASIM
@umayklc6 KASIM
@yyaprak6 KASIM
@Gzos6 KASIM
@Bahar_Darcan486 KASIM
@Mavissss17 KASIM
@Emek017 KASIM
@tgceeee8 KASIM
@misscheekbone8 KASIM
@Sedose8 KASIM
@Hemsiree2e8 KASIM
@Manoly349 KASIM
@Ruogasci9 KASIM
@anneadayim9 KASIM
@dk-ck10 KASIM
@Esen636310 KASIM
@HaticeK0610 KASIM
@Lalalala110 KASIM
@Linalya10 KASIM
@elba0010 KASIM
@greengirl110 KASIM
@Seyma9410 KASIM
@defne4586610 KASIM
@Zennep11 KASIM
@Cansinn1011 KASIM
@Fatma mehdi12 KASIM
@zeynepmuratselo12 KASIM
@yeshll13 KASIM
@cerenay00013 KASIM
@Gizemsu0713 KASIM
@Hedossss13 KASIM
@Hadibakalimdemetakalin13 KASIM
@Papatya386613 KASIM
@bynsym13 KASIM
@Dijlej13 KASIM
@ladymiracle14 KASIM
@ayisigi-2814 KASIM
@Gazel211014 KASIM
maviss_34 maviss_34 14 KASIM
@Kaderr2714 KASIM
@Queenkbr15 KASIM
@L u n a15 KASIM
@mtmr15 KASIM
@ejce16 KASIM
@Sadglozgrr17 KASIM
@Gokce679217 KASIM
@ESMA198717 KASIM
@mucizeanne2017 KASIM
@ASD190517 KASIM
@sibak17 KASIM
@YarenSultan9218 KASIM
@Asi kedi18 KASIM
@Hcl18 KASIM
@RabiaIslam19 KASIM
@Selin n20 KASIM
@Arianaa20 KASIM
@Ceviz hanim20 KASIM
@Asya29221 KASIM
@Sadglozgrr21 KASIM
@HiS21 KASIM
@HTCNM22 KASIM
@Sazaks22 KASIM
@Motiksa23 KASIM
@shtc23 KASIM
@maibu23 KASIM
@cileklipapatya24 KASIM
@papatyamveben24 KASIM
@- Janna -24 KASIM
@LorenaEce
@kivircikkuala25 KASIM
Mavimsikelebek61 Mavimsikelebek61 25 KASIM
@Beklemekyordu26 KASIM
@myteacher26 KASIM
Mavigrill Mavigrill 26 KASIM
@Miniminimoy27 KASIM
@Selin154827 KASIM
İyi akşamlar kızlar ben de 3 Kasım 😘

Ya nette çok şey okudum yumurtlamadan sonraki 3 gün şans var daha sonrasında hamilelik olasılığı çok az diyorlar. Hatta yumurtlamadan sonraki ilk gün önemli. Sonraki 2 günde bile az ihtimal diyorlar. Uygulama cok uzun sure dogurganlik gosteriyor ben bunu hic anlamadim. Bu ay bu hafta hiç değerlendiremedik bu yüzden. Hep üşütmüştüm.hem de ihtimal az diye. Bat 4 5 kasım. En son 21 ekimde denedik. Sence kaçırmış miyim... ay ne kadar uzun oldu ya. Kendimi asla tutamam ben buldumcuk gibi hala ayni acele ile bunaltiyorum kendimi yalniz degilsin🤩♥️ Hakkınızı helal edin. Inşallah bu ay bu hesaplamalardan kurtuluruz🤲🤲🧿🙏
Benimde yumurtlamam oldugu gün rahim filmim vardı 2 gün kanamam sürdüğü için catlamanin ertesi günü değerlendirebildik. O yüzden bende umutsuzum bu ay bilmiyorum o şekilde tutar mi

Merak etttim kusura bakmayin canim bu jel nedir ne ise yarar. Olmazsa ben bunu da deneyeyim ilk defa duydum valla. Ins kavuşuruz miniklere🤲🧿
İnsallah cnm. Bu jel spermi yumurtalıklara taşımasına yardımcı oluyomus bende 2015 de burdan öğrendim o jeli o zmn 160 lira para vermiştim 1 tüpünü kullandım sadece ama hatırlamıyorum hamile kaldığım ay kullanıp kullanmadığımı. Çok kaygan olduğu için bırakmıştım. Dene istersen İnşallah vesile olur

Kızlar doktor yumrutlama takibini ultsayonla bakıyor dimi sıkışık gitsem ben alttan ultrasyon yaptamiyorum da😒
Ben bitene doğum yapmış olmama rağmen muayene olamiuorum hic olmadım bu yaşıma kadar 🙈
Kiz doğum nasıl yapcan 😂 baktır gitsin öyle acılı bı işlem değil zaten korkularını yenmeye calis. Çünkü malesef karindan ultrasonla bakan doktora hiç denk gelmedim evli olunca direk alttan bakiyolar
Kuzu ben doğum da yaptım ama çatı muayenesinde çok zorlandım kaç kere bakmaya çalıştı kasıyorum elimde değil sonunda dedi ki catin güzel sen bu şekilde normal yapamazsn demişti

Bende o jeli kullanmıştım ilk cocugumda ama onlami kaldım bilmiyorum jel gibi olduğu için rahatsız etmişti çok kullanmadım. Bende almayı düşünüyorum bikac ay daha olmazsa. Ben kullandığımda adı preseed di smdi prefert olmuş.
Bende kullandgm ay gebe kalmstm. Belkı denk geldi bılmıyorum ama zaten cok fazla memnuniyet var..
Eveet onceden preseed idi adı. Smd degsms. Bu ay olmazsa alıcam bende

Amin canım insallah benim dayimda, teyzemde akraba evliliği yaptı dayimin sağlikli ikizleri,teyzeminde kızı oldu..Komşumuzda öyle evlilik yapmıştı 3 cocuguda ustunzekali doğmuş, 3 ude tıp okudu..artık onları da en başta belirleyip önluyorlar bi süru tarama testleri var..Sağlam doğupta doğumdan sonra sakat olan tanidiklarimın cocuklarida oldu.Hersey Allahtan rabbim kaldıramayacagımiz imtihanlarla sınamasın hicbirimizi herşeyin vakti vardır muhakkak

Öyle tabiiki canm benm hepımız ıcın en hayrlısı olsun 🤗💞

X