KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

İnşallah bu kez tutar canım. Biz 1.5 yıldır istiyoruz ama olmadı hiç. yazın rahimde perde var dediler perde ve polip alındı. Geçen ay ilk kez kimyasal gebelik yaşadım bu ay da merakla bekliyoruz

Benim bat 13 ama adet olmadım kasiklarim çok ağrıyor test negatif salı günü dr gidecem letu kullandım kist yapmış olabilir mi acaba

Kızlar dün çatlatma iğnesi oldum, bugün saçımı boyamayı düşünüyorum. Sizce sorun olur mu? Ay şu süreçte herşeyden çekiniyorum, dikkat etmeye çalışıyorum ama yine de bir türlü pozitifi göremedim ya herkese bol motivasyonlu harika haftasonları diliyorum

Günaydın,
Hayır olmaz diyor doktorlar ama sen kimyasal anlamında hassas davranmak istersen karar senin

İnşallah bu kez tutar canım. Biz 1.5 yıldır istiyoruz ama olmadı hiç. yazın rahimde perde var dediler perde ve polip alındı. Geçen ay ilk kez kimyasal gebelik yaşadım bu ay da merakla bekliyoruz
Bende perde ameliyatı oldum bu süreçte bakalim Insallah tez zamanda kavuşuruz

Morelin hep yüksek olsun inşallah gelir bebis Bende yarın ilaca başliyorum heycanlandim

Valla kuzum iki gündür hissiyatim yok. Kasık ağrım.fln yok kalmadı yani bugün iğne gününü de sayarsam 6.gunum sende ne var ne yok
Benim de iğne gününü saymazsak 12 günüm ya ben yüzüstü yere düştüm canım kaldırımı öptüm resmen ön dişim kırıldı yarısı dudağım patladı bugün de bütün vücudum ağrıyor hepsi birbirine karıştı valla bende bilmiyorum adetime son 3 günüm

Ay çok geçmiş olsun nasılsın şimdi ah canım yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…