KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kızlar lütfen cevap verir misiniz? Ovulasyon testi yapmıyorum stresten. O yüzden gün aşırı ilişkiye girmeye çalışıyoruz. Kalp olan günler ilişki oldu. Batım her ayın 24ünde oluyor.
Döngüm 30-31 günde bir oluyor.
Sizce ilişkiye girmeyi bırakiyim mi artık yumurtlama olmuş mudur ? Mecalimiz kalmadı da

Çoğunlukla vajinal bakıldı evet hoş bir his değil ben bu aydan umutsuzum sistitim devam ediyor tam 1 gün oldu başlayalı
Hamilelik belirtim de yok zaten
Aralığa yöneldim

E sizin günaşırı olmamış ki hergün olmuş nerdeyse
Yumurtlama gününüzü biliyor musunuz? Mesela benimki 10 11.gün çatlar hep
Eğer sizin de öyleyse devam etmeyebilirsiniz

Çok iyi kuzum.. Daha ne olacak Sen üstündeki stresi alırsan olacak bu iş
Aslında iyi çıkmasında keçi boynuzu pekmezinin de etkisi olduğuna inanıyorum. Benim araştırmalarım sonucu eşim her gün 1-2 kaşık keçiboynuzu pekmezi yiyor son 3-4 aydır
İnanıyorum bu ay olacak

Amacım günaşırıydı ama biraz abarttık Benimde geçen ay 20sinde oldu ondan kafam karıştı. Teşekkür ederim canım. Matmazel -

Amacım günaşırıydı ama biraz abarttık Benimde geçen ay 20sinde oldu ondan kafam karıştı. Teşekkür ederim canım. Matmazel -
O zaman 2 günde 1 3 günde 1 şekilde devam edin
Bezdiyseniz 3 günde 1 düzenine geçebilirsiniz
Böylece ıskalamamış olursunuz
Çünkü tam günü belli değil ya işi garantiye alırsınız

Çatlama olmuş kuzum Allahtan ağrım var deyip durmadım, değerlendirdik normalde doktor bu ay için 12 14 16 18 vermişti ama ben ayin 9 undan beridir gün aşırı olarak ilerliyorum hatta eşim yarın dediyse o günü değerlendirelim demiştite itiraz ettim, olmaz degerlendirelim boşver onu dedim tam hesapladığım zaman dilimine denk geldi doktorun tarihi işimize yaramayacaktı
İçinde kalacağına alıp test yapabilirsin canım haberdar et bizi de

Eklentiler

• 20211112_163821.jpg
    26,7 KB · Görüntüleme: 35
Canım benim ikisi de olabilir çatlatma da olabilir kist de ama ben de yaşadım sağ kaşıkta hiç hissetmedim bi ağrı vardı hatta ayaktaydım bi süre yürüyemedim resmen bıçakladılar orayı diğer güne benim kontrolüm vardı zaten öğrendim ki yumurtam çatlamış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…