KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Sağ Kasık ağrım çok arttı benim ya adet olacaksam olayım kurtulayım arabaya binmek bile eziyet oldu bulantı, baş ağrısı mahvoldum valla

beni de yaz istersen canım bat 26 ekim ama geç yumurtlama gördüm yeni gördüm daha o yüzden 17 gün sonra test yapıcam adette olsam . 4 kasım baz al .kasım herkese uğurlu gelir inşallah

Merhaba arkadaşlar ben bu ay hayıt tohumu çayını içeceğim birde yumurtlamadan 3 4gun önce Meryem Ana otu varmış onu denemek istiyorum da arnizda kullanan varmı hiç .Birazda bitkisel denemek istiyorum ilaçlar bana hiç gelmiyor

Cumartesi adet olmam lazım. Dün sancım vardı kasık ağrım vardı. Bugün hiçbirşey yok.
Rabbim inşaallah hayırlı evlat verird.
Kzıın var birde oğlum olsa yeter 1 kız 1 oğlan.
Ikız olsa daha güzel olacak
Çok mu abarttım hayellerimi

Kızlar bnm bu ay dengem bozuldu bat tarihim 16 ekim di 16 sında lekelenmem oldu bugün sabah a kadar kahverengi umut ettm aceba yerleşme mi diye çünkü çok az geliyodu bugün sabah da adetm başladı çok sancılı bi şekilde şimdi bat günümü 16 sına göre mi baz alicam yoksa 21 inr göre mi kafam karisti

Hayıtotunu yaptım ben 3 ay duzenli kullanımda etkisini kesin görüyorsun

Yoğun başladığı günü alıyorsun canim lekelenmeyi değil

benide alırmısınız bat 10 kasım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…