Kardesim Enistemi aldatiyor.

Sular bulanmadan durulmaz.
Bu is öyle kardesim birdaha konusma gorusme birak deyince bitecek bisey degil.
Yan komsu birakmaz pesini. Siz durumu ortaliga dökmemeyi tercih edebilirsiniz ama bu is sakli kalmaz. Cok yakinda cikar meydana. Internette hic tanimadigi adam olsa bi nebze saklanabilirde
yan komsu olunca cok buyuk sıkinti.
Her sey ortaliga dökülmeden Acilen tasinmasi gerekli kardesinizin. Cinayet bile cikabilir Allah korusun.

Kız kardeşinin de başına gelince anlar.. Yazık değil mi o kadına duysa ne kadar üzülür.. Enişten hele o yan komşu ve evine sürekli girip çıkan biri bir daha evlenmeye korkar duruma gelir adam.. Kız kardeşini tehdit et kötü bir şekilde tehdit et.. Gerekirse oradan taşınsınlar..
Kardesim bitirmis umursamiyor artik enistemi.Tehdit ensemble biliyor korkup soyleyemeyecegimi cunku enistem bilirse facia olur.

Adamin telini bulup tehdit edin..Kizkardesinizi acilinden bosanması icin ikna edin...Yazik Allah yardimciniz olsun..
Bosanmak istiyor aslinda ama maddi konuda kotu ve issiz kendine guvenmiyor.Bosansa benim basima gelecek onuda biliyorum gidecek yeri yok.

Daha oncede konu acmistim hepinize cok tesekkur ederim cevaplariniz icin.Bazi sikintilardan siteye girip cevap yazamadim yinede sagolun.Sorunum benden bir yas kucuk kiz kardesim 27 yasinda bir kizi var 4 yasinda.6 yillik evli ve severek evlendi.Kardesim ve Ben ayri sehirlerdeyiz ama birbirimize cok duskunuz.Hergun konusurduk hersey gecen yil basladi o siralar beni aramamaya ve surekli internette instagramda gezmeye basladi.Hergun foto ve ozlu sevgi sozleri paylasiyordu ben bir seylerin yolunda olmadigini fark ettim cunku surekli enitemden sikayetleniyordu amasikayet ettigi seyler ciddiye alinacak seyler degildi.Cunku enistem kardesimi cok seviyor iltifat eder maddi anlamda kimseye muhtac etmez muhakkak ufak tefek hatalari vardir.Neyse ben huylandim kardesiminin instagram sifresini buldum ve bir adamla mesajlasiyordu ask sozleri bulusmalar falan acik konusmalar.Ben rengimi belli etmedim evet ozele girmeye karsiyim ama Ben aslinda buyuk bir falaketi hissettim.Kardesim anladi benim onun messjlarima baktigimi korktu meger adam yan komsu karisi hamile ve bu kisi enistemi de taniyor evlerine girip cikan kisiler kari koca.Kardesim korktu gorusmeyevegim aramizda birsey gecmedi dedi agladi utandim dedi bitti dedi.Ama ben hala birseyler hissediyorum ve adamla gorusuyor sanirim hala.6 aylik hamileyim uyuyamiyorum kafayi yiyecegim cikdiracak duruma geliyorum.

Ne yaparsa kendine yapar sen hamile halinle bunu kafana takma.. Çocuğunu düşün. Yaparsa kendine yapar.

Allah korusun da böyle şeylerin sonu felaket oluyor. Bence mutlaka gidebiliyorsaniz yanina gidin konusun gerekirse tehdit edin. Anneniz etkiliyse annenize anlatin bu işi çözmeye çalışın yoksa sonu fena. Hapis de olur cinayette olur en iyi senaryoyla kardesiniz kacar cocugu ziyan olur.
Bu yil geldi caktirmadan laf Soktum ama korkusu yokki korkusu olan insan bunu yaparmi insan utanmaz mi.Enitem iyi ama sinirlenince cok kotu olur boyle birseyi kaldiramaz.

Boylesine müstahak valla kendi topuguna sıkıyor haberi yok.. Allah'im evlerden irak. Kardeşin laftan anlamiyor belli sifreyi de bulmussun adama mesaj at karina soylerim de tehdit et
Adam tanidiklari yani soylemeyecegimi bilir adamla gidip kinusmayi dusundum ama cekindim sonra.

Ne yaparsa kendine yapar sen hamile halinle bunu kafana takma.. Çocuğunu düşün. Yaparsa kendine yapar.
Korkuyorum bir yandan bir canim diyecegim o Vardi annem babam zaten ayri ben ne yapayim bilmiyorum.cok bunalimdayim.

Sürekli dışarıdaysa 4 yaşındaki çocuğunu kime bırakıyor. Ayrıca eşi nasıl anlamiyor. Sürekli dışarıdaysa evde yemekte yoktur. Adam anlar heralde
Surekli disarida degil hafta da 2 kez falan gidiyor arkadaslarla bulusacagiz diye kaynanasina birakitor cocugu..

Ya başkasının şifresi falan nasıl böyle kolay bulunuyor? Hesaplar kırılıyor falan... Ben kendi kaybettiğim şifremi geri bulamam.

Kardeşiniz 4 yaşında ki çocuğunu kime bırakıp bu adamla aşna fişne içine girebiliyor? Yan komşu ile oynaşta ama adamın karısı ve sizin enişte ayakta uyusun. Çok tuhaf...
Yahu neden anlamiyorsunuz yalan borcummu var hep ayni sifre koyar genelde bir kac sifre girdim tutu cocugu kaynanaya birakiyor cocuk zaten kreste kresten sonra kaynanada arkadaslariyla buluscaz diyor adamla gidiyor.

Adam bosanmaz hangi erkek bosaniyor baska kadin icin zaten yeni cocugu oldu macera ariyor belliki kardesimde aptal iste.
Onu diyorum o adamla birlikte olmak için boşanırsa , adam kardeşini görmezden gelir ... ya eşiyle anlaşacak evliliğe devam , ya da maddiyatı bahane etmeyip boşanacak ! Maddiyatı bahane edip komşu herifiyle gönül eylemek asla affedilemez

Annem babam ayrı demişsiniz ama hiçbir gerekçe babanızın ve annenizin sorumluluklarını yerine getirmesine mani değil. Annenizi ve babanızı size çağırın aynı anda ikisine de olanı biteni anlatın. Babanız kardeşinizi çocuğu ile tehdit etsin. Düzelirse öyle düzelir yok düzelmezse de o çocuğu öyle namus yoksunu bir annenin yetiştirmesine lütfen müsade etmeyin.

Kocasına söyleyin diyeceğim de memlekette namus cinayetinden çok ne var? Böyle bir vebali alamayacağım.

Bide kardeşinizi evinize almayın. Komşusuna bunu yapan kardeşine de yapar. Bence iletişimi komple kesin.

Allah doğru yola iletsin.
Babam aramiyor bizi annem kendi derdinde sahip cikan yokki cevrede.ben anlamiyorum ne yapacagimi tek basima deli gibi dusunuyorum tum gun.

Onu diyorum o adamla birlikte olmak için boşanırsa , adam kardeşini görmezden gelir ... ya eşiyle anlaşacak evliliğe devam , ya da maddiyatı bahane etmeyip boşanacak ! Maddiyatı bahane edip komşu herifiyle gönül eylemek asla affedilemez
Aynen tek basima ne yapayim bilmiyorum korkuorum biryandan.kimseyede anlatamiyorum icim icimi yiyor.adam Gonlunu. Eglendiriyor.herseyi biraksam param olsada uzak bir yere gitsem valla bunaldim.

X