Kardesim Enistemi aldatiyor.

Cok tesekkur ederım gece uyuyamıyorum sureklı bunu dusunuyorum..bebegıme bunu yasattıgıma kızıyorum kımseye anlatamıyorım bunalıma gırdım.

Allah kimseye yaşatmasın elbette ki çok zor bir durumdur yalnız sizin önceliğiniz artık bebeğiniz ve kendi yuvanız olmalı.

Ben anlatsam enıstem zarar verır kardesıme anlatmasam yıne ogrenır bır sekılde bır zaman sonra ne yapayım.bende görusmekıstemıyorum kardesımle.
Ablan korkmuyor mu?
Yani çok sinirleniyorum ama bir şey demek de istemiyorum.
Şiddete karşı olsam da, bu tip kadınların ve erkeklerin gerçekten temiz bir sopa yemesi gerekiyor. Kendimi eşinin yerine koyuyorum, gözlerinin içine baka baka kandırıyorlar.
Bir de oturup, kalktıkları insan.
Güya aşk yaşıyorlar, çok romantik, gerçek aşk, tutku. Allah bu tarz dizi ve filmleri de kahretsin.

Ablan korkmuyor mu?
Yani çok sinirleniyorum ama bir şey demek de istemiyorum.
Şiddete karşı olsam da, bu tip kadınların ve erkeklerin gerçekten temiz bir sopa yemesi gerekiyor. Kendimi eşinin yerine koyuyorum, gözlerinin içine baka baka kandırıyorlar.
Bir de oturup, kalktıkları insan.
Güya aşk yaşıyorlar, çok romantik, gerçek aşk, tutku. Allah bu tarz dizi ve filmleri de kahretsin.
Stresı yasayan ben ve bebegım esımde bılmıyor neden durgunsun dıyıp duruyor uzuluyor bu halıme.Keske sadece dayak olsa daha kötü olur dıye korkuyorum.ınsalah ayrılır bır an once.

Enistene soyleme fikrini unut!
Cinayet cikar

Kardesini tehdit edeceksin
Adami da bulup tehdit edeceksin
Gerisi onlara kalmis.
Enişteme söyleyemem Zaten felaket olur adamı bulmam lazım ayrı sehırdeyız hamıle halımlede gıdemıyorum rısklı gebelıgım var.bır an once cozum bulmam lazım.

Stresı yasayan ben ve bebegım esımde bılmıyor neden durgunsun dıyıp duruyor uzuluyor bu halıme.Keske sadece dayak olsa daha kötü olur dıye korkuyorum.ınsalah ayrılır bır an once.

Bence üzerinize fazla sorumluluk yüklemişsiniz siz böyle yapma etme dedikçe daha tatlı geliyordur şimdi ona .. Sizin yerinizde olsam net şekilde bu durumdan başına birşey gelirse benim kapımı çalma hayat senin der köşeme çekilirdim , bazı şeylerin önüne geçemezsiniz eğer devam ediyorsa belkide başına gelecek bir şey vardır .. o kendini sizin kadar düşünmüyor siz ne diye bu denli üsteliyorsunuz .

Enişteme söyleyemem Zaten felaket olur adamı bulmam lazım ayrı sehırdeyız hamıle halımlede gıdemıyorum rısklı gebelıgım var.bır an once cozum bulmam lazım.
Komsu adamin karisina isimsiz bir telefon ya da mesaj tarzi bir seyle esin seni aldatiyor deyip suyu biraz bulandirsan. Kardesinin kimligini desifre etmeden. O zaman kardesin istese bile adam uzak durur. Amac kadinin kulagina su kacirip bunlari korkutmak. Ne kardesin ortaya cikar ne de o adamim karisini kimle aldattigi. Adam muhtemelen inkar eder. Ama kardesinle iliskisinide sürdüremez. Bana en mantikli yol bu geldi.

psikolojik destek alsin normal degil yoksa canini alirlar valla...
Sen guzelce konus ve ilk once BEBEGINI DUSUN!

Komsu adamin karisina isimsiz bir telefon ya da mesaj tarzi bir seyle esin seni aldatiyor deyip suyu biraz bulandirsan. Kardesinin kimligini desifre etmeden. O zaman kardesin istese bile adam uzak durur. Amac kadinin kulagina su kacirip bunlari korkutmak. Ne kardesin ortaya cikar ne de o adamim karisini kimle aldattigi. Adam muhtemelen inkar eder. Ama kardesinle iliskisinide sürdüremez. Bana en mantikli yol bu geldi.
Bu kizcaaz hamile diger kadinda hanileymis.. kadina inme iner uzuntuden

Aldatilmayi kadin erkek diye siniflandirmaniz ne kadar yanlis. Bu bazi kadinlar dayagi hak ediyor demek gibi oldu.
Ben o anlamda demedim kı bazi erkekler karısının kıymetini bilmiyor ılgı alaka yok sevgi yok surekli tartısma sıddet su bu olunca eee madem erkeksin erkek gıbı davransın demı

Kizkarkesinize tlf yada instagramdan gizli bir numaradan kocani aldattigini biliyorum falan diye mesaj gonder korksun..

Konu sahibi valla pek sert yorum yazmam ama size yazmadan edemeyeceğim.

Hamilesiniz üstelik riskli bir gebelik olmasına rağmen uçkuruna sahip çıkamayan bir kardeş yüzünden kendi bebeğinizi riske atıyorsunuz. Bebeğinize bir şey olsa o kardeşim dediğiniz kişi üç gün üzülüp yine o adamın kollarına koşar , siz vicdan azabınızla ömür boyu yaşarsınız. Üstelik eşinizin ne suçu var evde ona karşı da mutsuz , depresif bir eş olarak dolaşıyorsunuz.

Kardeşiniz de olsa önceliğiniz bebeğiniz ve eşiniz olmalı.
Kardeşim dediğiniz şahıs gayet yediği haltları bilecek yaşta . Benim başkasının yuvasını yıkan yigenime böyle midesiz bir anneliği reva gören kardesim yok , ustelik hamileyim bana bunları yaşatıyorsun ,o adamdan ayrılmadan beni arama bir daha deyip iletişimi kesmeniz lazım.

Görüşmüyoruz derse de o sehirden birine takip ettirdim seni yine buluşmuşsunuz yazıklar olsun , ayrılmadan artık senle görüşmem deyin olsun bitsin. Bir de adamın karısı dogum yaptıysa insta dan faceden kocana dikkat et seni aldatıyor bir dost diye mesaj attırın internet cafeden falan. İlerde ip numarası bakılırsa sizin eviniz olduğu çıkmasın .

Tum bunların dışında da insallah kardesinizin kocası yada komsunun karısı öğrenir tez vakitte aldatıldığını. İkisi de iğrenç insanlar hak etmiyorlar o yuvalarını.

Babam aramiyor bizi annem kendi derdinde sahip cikan yokki cevrede.ben anlamiyorum ne yapacagimi tek basima deli gibi dusunuyorum tum gun.

Bence hiçbirşey yapmayın. Sadece uzak durun. Zira onla ayırsanız bile başkası ile yine yapar. Bir söz varya hani: hırsız içerden olunca kapı kilit tutmazmış diye. Kardeşinizin karakterinde olan birşey demek ki. İçinde var. Bir anne bunu kendine yakıştırabiliyorsa diyecek birşey yok bence. Uzak durmalısınız. Yani bu saatten sonra şahsen kocamı bile ayartmaya çalışır diye düşünürüm.

Allah yardımcınız olsun.

Daha oncede konu acmistim hepinize cok tesekkur ederim cevaplariniz icin.Bazi sikintilardan siteye girip cevap yazamadim yinede sagolun.Sorunum benden bir yas kucuk kiz kardesim 27 yasinda bir kizi var 4 yasinda.6 yillik evli ve severek evlendi.Kardesim ve Ben ayri sehirlerdeyiz ama birbirimize cok duskunuz.Hergun konusurduk hersey gecen yil basladi o siralar beni aramamaya ve surekli internette instagramda gezmeye basladi.Hergun foto ve ozlu sevgi sozleri paylasiyordu ben bir seylerin yolunda olmadigini fark ettim cunku surekli enitemden sikayetleniyordu amasikayet ettigi seyler ciddiye alinacak seyler degildi.Cunku enistem kardesimi cok seviyor iltifat eder maddi anlamda kimseye muhtac etmez muhakkak ufak tefek hatalari vardir.Neyse ben huylandim kardesiminin instagram sifresini buldum ve bir adamla mesajlasiyordu ask sozleri bulusmalar falan acik konusmalar.Ben rengimi belli etmedim evet ozele girmeye karsiyim ama Ben aslinda buyuk bir falaketi hissettim.Kardesim anladi benim onun messjlarima baktigimi korktu meger adam yan komsu karisi hamile ve bu kisi enistemi de taniyor evlerine girip cikan kisiler kari koca.Kardesim korktu gorusmeyevegim aramizda birsey gecmedi dedi agladi utandim dedi bitti dedi.Ama ben hala birseyler hissediyorum ve adamla gorusuyor sanirim hala.6 aylik hamileyim uyuyamiyorum kafayi yiyecegim cikdiracak duruma geliyorum.
Aynı seyi enişte yapsaydı napardınsa aynısını yap

Sana samimiyetle söylüyorum kardeşinle görüşme sikligini azalt kendi çekirdek ailene yogunlas.....senin başka şehirden farkettiğin gariplikleri eşi dibinde farketmiyor mu sence? Sonunda sen kötü,kardesinin aklına giren olarak bile lanse edilebilirsin.

Ama bu sefer de kadıncağız eşinin telefonunu karıştırsa döküm falan alsa ordan ulaşsa direk eliyle koymuş gibi bulur kadını

X