Kardesim Enistemi aldatiyor.

Kadına yada enistene söylemek büyük sıkıntı yaratır Allah korusun herşey olabilir.kardeşine başına gelebilecek felaketleri anlat.Allah aşkına ne bekliyor bu ilişkiden ikiside boşanıp evlenecekler mi?yada sonları ne olacak hiç düşünmüş mü?bunları sor gerisini kendi düşünsün koskoca kadın.kocasından,çocugundan utanmıyor mu?komsusundan utanmıyor mu?sen hamilesin kendini üzme elinden fazla bişey gelmez en fazla o adamın numarasını bulup arayıp bu işi bitirmeleri gerektigini yoksa eşine bu durumu bir sekilde anlatacaginizi söyleyin belki korkar bu arada kardesinizin yada adamin taşınması lazim bu işin bitmesi zor bu şekilde

Ama bu sefer de kadıncağız eşinin telefonunu karıştırsa döküm falan alsa ordan ulaşsa direk eliyle koymuş gibi bulur kadını
Internet üzerinden görüsüyorlarmis dökümle bulamaz. Zaten adamda aninda hepsini yok eder. Aldatirken erkektirler yakalaninca kedi olurlar korkudan. Amac suyu bulandirmak. Ne karsi tarafin yuvasi yikilir nede kardesinin iyi bir ders olur diye düsünüyorum.

:21::21:
Ben o anlamda demedim kı bazi erkekler karısının kıymetini bilmiyor ılgı alaka yok sevgi yok surekli tartısma sıddet su bu olunca eee madem erkeksin erkek gıbı davransın demı
Tabiki dediginin sonuna kadar arkasindayim. Ama bunun karsiligi aldatilamak olamaz. Toplumumuzdaki erkeklerin kac tanesi kadinin kiymetini biliyorki? Kisi ne yaparsa kendine yapar. Yapilan yanlislarin nedeni bir baskasi olamaz. Herkes kendi karakterini ortaya koyar.

hemen kardesini silkele ve kendine getir hemen hemen hemen!!!!!!!!!!!!!!!allahtan belasini ariyor cunku.

İhanet o kadar normalleşti ki kadın,erkek farketmeksizin herkes yapıyor artık maalesef.Önceden gizlice yapılıyordu şimdi ise alenen yapıyorlar.Allah'tan korkmaz kuldan utanmazlar.Benim çalıştığım iş yerinde adam kimseden çekinmeden,utanmadan gözümüzün önünde eşini yine aynı bölümde çalışan bir bayanla aldatıyor üstelik daha yeni çocuğu oldu ve çocuk hasta doğdu kalbi delik doğuştan düşünün ondan bile ders çıkarmıyor kendisine
Ben onları her gördüğümde deliriyorum sadece eşine ve o küçücük bebeğe üzülüyorum
Bir kaç kere adamı uyardım ama yok yine aynı.Allah ıslah etsin böylelerini ne diyim

:21::21:
Tabiki dediginin sonuna kadar arkasindayim. Ama bunun karsiligi aldatilamak olamaz. Toplumumuzdaki erkeklerin kac tanesi kadinin kiymetini biliyorki? Kisi ne yaparsa kendine yapar. Yapilan yanlislarin nedeni bir baskasi olamaz. Herkes kendi karakterini ortaya koyar.
Tamam haklısınız o konuda ama kadın bosanamıyorsa maddi imkanı yoksa ailesı arkasında değilse aldatmalar oluyor yoksa kadın hem kocam olsun hem sevgilim demıyor kı ama erkekler oyle degıl sırf zevkleri ıcın heyecan ıcın bunun pesındeler madem konu sahibi kardeşini dusunuyor bosanınca basıma kalacak diye dert yanacağına yanında olup guclu durmasını yardımcı olsun

Aslında insan ne yaparsa kendine yaparmış, kendine yaptığını da bütün mahalle toplansa yapamazmış (Annem ve meşhur sözleri) Bazen insanın başına akıllanması için illaki bir musibet gelmesi gerekiyor demek ki, yazan arkadaşlar olmuş tehdit edin diye ben de kısmen katılıyorum ama... Bu aldatan insanlar öncelikle kendi vicdanlarını kandırıyorlar zaten, size tamam aman söyleme deyip devam edecekler muhtemelen ve siz de emin olamayacaksınız. Siz üzerinize düşeni yapın/yapmışsınız da aslında, gerisi maalesef insanların kendi seçimleri oluyor...

Daha oncede konu acmistim hepinize cok tesekkur ederim cevaplariniz icin.Bazi sikintilardan siteye girip cevap yazamadim yinede sagolun.Sorunum benden bir yas kucuk kiz kardesim 27 yasinda bir kizi var 4 yasinda.6 yillik evli ve severek evlendi.Kardesim ve Ben ayri sehirlerdeyiz ama birbirimize cok duskunuz.Hergun konusurduk hersey gecen yil basladi o siralar beni aramamaya ve surekli internette instagramda gezmeye basladi.Hergun foto ve ozlu sevgi sozleri paylasiyordu ben bir seylerin yolunda olmadigini fark ettim cunku surekli enitemden sikayetleniyordu amasikayet ettigi seyler ciddiye alinacak seyler degildi.Cunku enistem kardesimi cok seviyor iltifat eder maddi anlamda kimseye muhtac etmez muhakkak ufak tefek hatalari vardir.Neyse ben huylandim kardesiminin instagram sifresini buldum ve bir adamla mesajlasiyordu ask sozleri bulusmalar falan acik konusmalar.Ben rengimi belli etmedim evet ozele girmeye karsiyim ama Ben aslinda buyuk bir falaketi hissettim.Kardesim anladi benim onun messjlarima baktigimi korktu meger adam yan komsu karisi hamile ve bu kisi enistemi de taniyor evlerine girip cikan kisiler kari koca.Kardesim korktu gorusmeyevegim aramizda birsey gecmedi dedi agladi utandim dedi bitti dedi.Ama ben hala birseyler hissediyorum ve adamla gorusuyor sanirim hala.6 aylik hamileyim uyuyamiyorum kafayi yiyecegim cikdiracak duruma geliyorum.
Eyyy allahım eyyy nasıl bir sabır var sen de..

Yahu neden anlamiyorsunuz yalan borcummu var hep ayni sifre koyar genelde bir kac sifre girdim tutu cocugu kaynanaya birakiyor cocuk zaten kreste kresten sonra kaynanada arkadaslariyla buluscaz diyor adamla gidiyor.
Çevremde kardeşiniz kadar aptal birisi olmadığı için çok tuhaf geldi konu. Herşeye aynı şifreyi koyuyorsa, kocasının da çözebileceğini düşünemeyecek, en azından mesajları silmeye bile akıl edemeyecek kadar kıt zekalı o zaman. Eee zeka bu kadar eksikse, siz ters takla atsanızda anlamaz. Uğraşmayın. Kendi hayatınıza odaklanin.

Konu gerçekmi? İnşallah sahte olmasını çok istiyorum şuan. Diyecek sözüm yok :KK43: Rabbim Hidayet merhamet vicdan versin.

X