Kardesim Enistemi aldatiyor.

Annem babam ayrı demişsiniz ama hiçbir gerekçe babanızın ve annenizin sorumluluklarını yerine getirmesine mani değil. Annenizi ve babanızı size çağırın aynı anda ikisine de olanı biteni anlatın. Babanız kardeşinizi çocuğu ile tehdit etsin. Düzelirse öyle düzelir yok düzelmezse de o çocuğu öyle namus yoksunu bir annenin yetiştirmesine lütfen müsade etmeyin.

Kocasına söyleyin diyeceğim de memlekette namus cinayetinden çok ne var? Böyle bir vebali alamayacağım.

Bide kardeşinizi evinize almayın. Komşusuna bunu yapan kardeşine de yapar. Bence iletişimi komple kesin.

Allah doğru yola iletsin.

Son düzenleme:
Kardesını herseyı kocasına anlatmakla tehdıt et. Yazık o kocaya bence kardeşin o insanı haketmıyor. Hem kendısı anne hemde hamıle bır kadına yaptıgına bak, bir anne olarak o kadını dusunmesı lazım.

Konustum yapmayacagim dedi ama sanmiyorum bitmedi surekli sikayet ediyor ve disarida gorusuyorlar buyuk ihtimal ben konustum ama yine icimde suphe var.Ben uzerime duseni yaptim ciddi sekilde konustum ama devam ettigini hissediyorum.
Adam karsi komsuysa ona ulasabilirsin bir sekilde.

Adame mesaj atabilirsin
Bu yanlis isi hemen bitirmezseniz enisteme ve esine acikliycam durumu...seklinde

Yan komşu nedir ya? Nasıl bir cesaret. Kimse aldatılmayı hak etmez. Birşeyler bitmişse bitirmek lazım. Hayatında olan insana yazık, kendini küçültmeye de gerek yok.

Daha oncede konu acmistim hepinize cok tesekkur ederim cevaplariniz icin.Bazi sikintilardan siteye girip cevap yazamadim yinede sagolun.Sorunum benden bir yas kucuk kiz kardesim 27 yasinda bir kizi var 4 yasinda.6 yillik evli ve severek evlendi.Kardesim ve Ben ayri sehirlerdeyiz ama birbirimize cok duskunuz.Hergun konusurduk hersey gecen yil basladi o siralar beni aramamaya ve surekli internette instagramda gezmeye basladi.Hergun foto ve ozlu sevgi sozleri paylasiyordu ben bir seylerin yolunda olmadigini fark ettim cunku surekli enitemden sikayetleniyordu amasikayet ettigi seyler ciddiye alinacak seyler degildi.Cunku enistem kardesimi cok seviyor iltifat eder maddi anlamda kimseye muhtac etmez muhakkak ufak tefek hatalari vardir.Neyse ben huylandim kardesiminin instagram sifresini buldum ve bir adamla mesajlasiyordu ask sozleri bulusmalar falan acik konusmalar.Ben rengimi belli etmedim evet ozele girmeye karsiyim ama Ben aslinda buyuk bir falaketi hissettim.Kardesim anladi benim onun messjlarima baktigimi korktu meger adam yan komsu karisi hamile ve bu kisi enistemi de taniyor evlerine girip cikan kisiler kari koca.Kardesim korktu gorusmeyevegim aramizda birsey gecmedi dedi agladi utandim dedi bitti dedi.Ama ben hala birseyler hissediyorum ve adamla gorusuyor sanirim hala.6 aylik hamileyim uyuyamiyorum kafayi yiyecegim cikdiracak duruma geliyorum.
Kardeşinin boşanması gerekiyor. Olabilecek en makul şey bu. Artık bir evliliği kalmamış.

Daha oncede konu acmistim hepinize cok tesekkur ederim cevaplariniz icin.Bazi sikintilardan siteye girip cevap yazamadim yinede sagolun.Sorunum benden bir yas kucuk kiz kardesim 27 yasinda bir kizi var 4 yasinda.6 yillik evli ve severek evlendi.Kardesim ve Ben ayri sehirlerdeyiz ama birbirimize cok duskunuz.Hergun konusurduk hersey gecen yil basladi o siralar beni aramamaya ve surekli internette instagramda gezmeye basladi.Hergun foto ve ozlu sevgi sozleri paylasiyordu ben bir seylerin yolunda olmadigini fark ettim cunku surekli enitemden sikayetleniyordu amasikayet ettigi seyler ciddiye alinacak seyler degildi.Cunku enistem kardesimi cok seviyor iltifat eder maddi anlamda kimseye muhtac etmez muhakkak ufak tefek hatalari vardir.Neyse ben huylandim kardesiminin instagram sifresini buldum ve bir adamla mesajlasiyordu ask sozleri bulusmalar falan acik konusmalar.Ben rengimi belli etmedim evet ozele girmeye karsiyim ama Ben aslinda buyuk bir falaketi hissettim.Kardesim anladi benim onun messjlarima baktigimi korktu meger adam yan komsu karisi hamile ve bu kisi enistemi de taniyor evlerine girip cikan kisiler kari koca.Kardesim korktu gorusmeyevegim aramizda birsey gecmedi dedi agladi utandim dedi bitti dedi.Ama ben hala birseyler hissediyorum ve adamla gorusuyor sanirim hala.6 aylik hamileyim uyuyamiyorum kafayi yiyecegim cikdiracak duruma geliyorum.
Adama ulas.kendini ikisinide taniyan biri diye tanit...aranizdaki her seyi biliyorum...sadece ben degil bir kac kiside de...seni esine kadinida kocasina soyliycez de...tehdit edin.ama bunu sizin yaptirdiginizi bilmesinler...cunku dikkate almazlar.ablasini ele vefmez diye dusunebilirler.

Benim bildiğim ve yaşadığım bir durum.
Karışmamak en doğrusuydu, öyle yaptım ama vicdan azabından geberdim diyebilirim tam manasıyla.
Oysa ihanet edenin sülalesi rahattı diyeceğim ama kardeşi olarak ben hiç rahat değildim.

Nitekim öğrendi eniştem ama affetti.
Affetmek de denemez, suçlu üste çıktı eniştemin bir yalvarmadığı kaldı.
Yine olsa, yine söyleyemem ama biri bana bir sır vermeye kalktığı zaman, aman sakın söyleme, istemiyorum derim.
Allah’ım ne şaşırtsın, ne da şaşırana şahit yapsın.

Cok kotu ne denir ki bilemedim ne söylesem? Enistenize ve hamile o kadincagza cok üzüldüm.Alin karsiniza tabi ne kadar dinler bilmiyorum ben kardeşinizin akillanacagini hic sanmiyorum cunku soylenenize ragmen tekrar devam ediyor ayni hataya. Söz dinlemez biri bencee ama siz yinede alin karsiniza ciddi bir konusma yapin ve son şans verin yoksa eniştenize ve anne babaniza durumu anlatacaginizi soyleyin.

Ayrica komşunun o hamile eşinin de aldatildigini bilmek hakki. Ona da ulasin kimliginizi belli etmeyin ama birsekilde kadina uyanik olmasi icin bir isaret verin
Yazik ya boyle kadincagizi saf saf kandirmamali. Aldatan taraf bedelini odemeli

allah şeytana uydurmasın umarım aklı başına gelmiştir kardeşinin
ama peşini boş bırakma
Cidden artık korkuyorum şeytan bile isyan edecek yeter ulan her haltı yiyip yiyip bsna atmayın diyecek diye!
Buradaki şeytanlar bizzat o kız ve birlikte olduğu kişi!
Başka şeytan aramaya gerek yok.
Ve konu sahibesi, Gidin anlatın eniştenize. Adama yazık.
Birlikte olduğu herifin karısı hamile diyorsunuz o kadın bunu hak ediyormu hamile hali ile?
Ayrılsın ne pislik yapıyorsa yapsınlar.
Ama aldatan masumların bunu bilmeye hakkı var.

Yazışmaların ekran görüntüsünü alsaydınız keşke kız kardeşinizi veya adamı bununla tehdit edip görüşmemelerini sağlardınız. Adamın taşınmasını felan isteyebilirdiniz
Ay bilmiyorum çok zor bi durum çocuk da çok küçük . Enişteniz öğrenir de boşanma davası açarsa yiğeninizi de alır :KK43:

X