Kardesim Enistemi aldatiyor.

Hic bi evlilik disardan gozuktugu gibi degildir... hani diyosun ya enistem soyle boyle.. hic birseyde sebepsiz degildir. Sandigin kadar mukemmel evliligi yoktur belki? Enisten bazi seylerde yetmiyodir belki bilmedigin sorunlari vardir. Kardesin aldatiyosa elbet sonuclarina kendi katlanacak

Neden boşanmıyor aldatma gereği duyuyorsa?Aldattığı adam da sağlam ayakkabı değil demek ki evli bir kadınla ilişki yaşıyorsa.Hamile halinizle üzülmeyin herşey olacağına varır

Ay çok fena
Ben eniştenle o adamın karısına acıdım
Allah vicdan versin ya insanlar şaşırmış
Ben olsam karışmam kardeşimlede görüşmem
Senin evliliğini bile etkiler bu olay uzak dur

Hic bi evlilik disardan gozuktugu gibi degildir... hani diyosun ya enistem soyle boyle.. hic birseyde sebepsiz degildir. Sandigin kadar mukemmel evliligi yoktur belki? Enisten bazi seylerde yetmiyodir belki bilmedigin sorunlari vardir. Kardesin aldatiyosa elbet sonuclarina kendi katlanacak
İyide o zaman boşansın

Çoktandır senin yorumlarını okur, beğenirdim ama bu yorum olmamış. Şaşırdım

Çoktandır senin yorumlarını okur, beğenirdim ama bu yorum olmamış. Şaşırdım
:) olsun canin sagolsun:)

Ben bu aldatma konulara iki acidan bakarim:)) hic birsey sebepsiz degildir bunu anlatmaya calistim sadece.. vardir illa sebebi yani, sebepsiz kus ucmaz yaprak oynamaz. Bu demek degildirki aldatan hakli..

Allah insanı şaşırtmasın... kız kardeşinizi köşeye çekip ciddi anlamda konusun eşine söylemekle tehtid edin gerekirse. Ve acilen oturdugu yerden taşınsın o insanlarla iletisimini kessin başka türlü oluru yok bence. Aralarındaki ilişkinin boyutunu da öğrenin size söylediği gibi olmayabilir :KK12: ve şu aşamada boşanmayı aklına sokmayın boşanmak kendisini özgür hissettirecek ve daha aleni şekilde komşusunun kocasıyla görüşmeye başlar bu sefer çekinmez artık. Boşansa bile bu ilişki etik olmayacak bunu ona doğru şekilde empoze edin. Özgür kalıp iyice rahatlasabilir

:) olsun canin sagolsun:)

Ben bu aldatma konulara iki acidan bakarim:)) hic birsey sebepsiz degildir bunu anlatmaya calistim sadece.. vardir illa sebebi yani, sebepsiz kus ucmaz yaprak oynamaz. Bu demek degildirki aldatan hakli..
Evet herşeyin bir sebebi var. Aldatmanında bir sebebi var elbet. Ama bu sebep dışarıdaki herşeyden bağımsız olarak kişinin kendisi ile alakalıdır. Kişi karaktersizdir, haysiyetsizdir, insalık yoksunudur ve bu nedenlerden dolayı aldatır, sebebi budur.
Başka bir sebep aramak ise adaletsizliktir. Hadi burada pozitif ayrımcılık had ve had safhada, aldatan kadın olunca farklı yaklaşılıyor, fakat karşı tarafta aldatılan birde kadın var, sonuçta konu sahibinin kız kardeşi olacak mahlukat kocasını evdeki sehpa ile aldatmıyor, eşi *hamile* olan komşusu olacak pislik ile aldatıyor. O hamile hali ile aldatılan kadın içinde elbet bir sebebi vardır diyebiliyormuyuz? Hayır ne erkek için ne kadın için aldatmaya itecek kendi karaktersizliğinden başka hiçbir sebep yoktur.

Evet herşeyin bir sebebi var. Aldatmanında bir sebebi var elbet. Ama bu sebep dışarıdaki herşeyden bağımsız olarak kişinin kendisi ile alakalıdır. Kişi karaktersizdir, haysiyetsizdir, insalık yoksunudur ve bu nedenlerden dolayı aldatır, sebebi budur.
Başka bir sebep aramak ise adaletsizliktir. Hadi burada pozitif ayrımcılık had ve had safhada, aldatan kadın olunca farklı yaklaşılıyor, fakat karşı tarafta aldatılan birde kadın var, sonuçta konu sahibinin kız kardeşi olacak mahlukat kocasını evdeki sehpa ile aldatmıyor, eşi *hamile* olan komşusu olacak pislik ile aldatıyor. O hamile hali ile aldatılan kadın içinde elbet bir sebebi vardır diyebiliyormuyuz? Hayır ne erkek için ne kadın için aldatmaya itecek kendi karaktersizliğinden başka hiçbir sebep yoktur.
Aynen o hamile kadin icinde buyuk bi sebep vardir.. kocasinda bi sorun oldugu kesin. Onunda belki kocasiyla sorunlari vardir. Belki kocasi macera ariyodur, hersey olabilir. Valla pozitif ayrimcilik yapmiyorum. Burda kocam aldatti diye konu acildigindada soruyorum neden yapmis olabilir esin diye. Bu defada.. kadin kendini mi suclasin? Gibi sacma yorumlar geliyi:) yani ayrimcilik yapmiyorum. Kocam benide aldatsa emin ol, soracagim ilk sey neden yaptigidir? Inanmasi guc biliyorum, ama olaya sadece karekter olarsk bakmiyorum. Sebepler vardir yani. Ha sonucunda ayrilirsin ayri mevzu

Aynen o hamile kadin icinde buyuk bi sebep vardir.. kocasinda bi sorun oldugu kesin. Onunda belki kocasiyla sorunlari vardir. Belki kocasi macera ariyodur, hersey olabilir. Valla pozitif ayrimcilik yapmiyorum. Burda kocam aldatti diye konu acildigindada soruyorum neden yapmis olabilir esin diye. Bu defada.. kadin kendini mi suclasin? Gibi sacma yorumlar geliyi:) yani ayrimcilik yapmiyorum. Kocam benide aldatsa emin ol, soracagim ilk sey neden yaptigidir? Inanmasi guc biliyorum, ama olaya sadece karekter olarsk bakmiyorum. Sebepler vardir yani. Ha sonucunda ayrilirsin ayri mevzu
Düşüncenizdir elbette saygı duyuyorum. Ama (Allah korusun, Allah yaşatmasın) kocanız sizi birgün aldatırsa ve neden yaptın diye sorarsanız "karaktersiz olduğum için yaptım" cevabından başka hiçbir cevaba inanmayın, çünkü bilinki yalan söylüyordur.
Saygılar/sevgiler. .

Düşüncenizdir elbette saygı duyuyorum. Ama (Allah korusun, Allah yaşatmasın) kocanız sizi birgün aldatırsa ve neden yaptın diye sorarsanız "karaktersiz olduğum için yaptım" cevabından başka hiçbir cevaba inanmayın, çünkü bilinki yalan söylüyordur.
Saygılar/sevgiler. .
Oyle der mi saniyosun:) kimse karaktersizim demez:)) ben biraz fazla insanlari anlama odakliyim burdaki cogu kadinlardan farkli olarak:) o yuzden bakis acilarimizin farkli olmasi normal.

Oyle der mi saniyosun:) kimse karaktersizim demez:)) ben biraz fazla insanlari anlama odakliyim burdaki cogu kadinlardan farkli olarak:) o yuzden bakis acilarimizin farkli olmasi normal.
Hah işte tamda bundan bahsediyorum. Hiçkimse karaktersizim demez, karakteri olan zaten aldatmaz, aldatmışsa karaktersizdir, karaktersizsede yalan söyler, bundan dolayı sorduğunuzdada yalan söyleyecektir. Bu yüzden hiç sormayacaksın :))

Cok uzuldum (((
Hamile kadina da, enistenize de yazik olmus.
Keske kardesiniz boşansa.
Sonu iyi gozukmuyo (((

Bence kardesinizi sert bir dille uyarın o oturdukları yerden tasinsinlar bunun başka bir çözümü olamaz görüşmeye devam ederler bence

Daha oncede konu acmistim hepinize cok tesekkur ederim cevaplariniz icin.Bazi sikintilardan siteye girip cevap yazamadim yinede sagolun.Sorunum benden bir yas kucuk kiz kardesim 27 yasinda bir kizi var 4 yasinda.6 yillik evli ve severek evlendi.Kardesim ve Ben ayri sehirlerdeyiz ama birbirimize cok duskunuz.Hergun konusurduk hersey gecen yil basladi o siralar beni aramamaya ve surekli internette instagramda gezmeye basladi.Hergun foto ve ozlu sevgi sozleri paylasiyordu ben bir seylerin yolunda olmadigini fark ettim cunku surekli enitemden sikayetleniyordu amasikayet ettigi seyler ciddiye alinacak seyler degildi.Cunku enistem kardesimi cok seviyor iltifat eder maddi anlamda kimseye muhtac etmez muhakkak ufak tefek hatalari vardir.Neyse ben huylandim kardesiminin instagram sifresini buldum ve bir adamla mesajlasiyordu ask sozleri bulusmalar falan acik konusmalar.Ben rengimi belli etmedim evet ozele girmeye karsiyim ama Ben aslinda buyuk bir falaketi hissettim.Kardesim anladi benim onun messjlarima baktigimi korktu meger adam yan komsu karisi hamile ve bu kisi enistemi de taniyor evlerine girip cikan kisiler kari koca.Kardesim korktu gorusmeyevegim aramizda birsey gecmedi dedi agladi utandim dedi bitti dedi.Ama ben hala birseyler hissediyorum ve adamla gorusuyor sanirim hala.6 aylik hamileyim uyuyamiyorum kafayi yiyecegim cikdiracak duruma geliyorum.
Aldatma iyice moda oldu
Her yerde var artık maalesef
Karaktersizlik bu başka birşey değil

X