Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

tamam denerim tabi.
hatta yazdım ya ben bu sabah 1 bardakta süt içtim.
ayranıda özledim aslında...

vaaay çok iyi... çok sevindim, hadi bakalım kimler daha çok vericek.
bende bu kadarını beklemiyordum gerçekten. zemuszemus

arkadaşlar benimde bu diyeti yapmam lazım çünkü evliliğimdede kilolarım yüzünden çok fazla sorun yaşıyorum hiçbir kadının duymak istemediği sözleri eşimden duymaya başladım şuan size inanın ağlayarak yazıyorum yarın yapacam bende kilom 72 boyum 1.68 yürüyüşede başlamam lazım iki çocuk var evin işi falan ama yapmam lazım biraz az uyursam yapabilirim gibi oğlan kreşde kızıda arabaya kor yürürüm belki psikolojimede iyi gelir benin çünkü sevgi istemem için yağlarımdan kurtulmam lazımmışkötükedihüso

katılanların isimleriyle başlangıç kilolarını yazabilirmisin?
ama uzun sürersede yorma kendini canım.

ve bunlara ilaveten bir mısır yedim. onnda koçanı olmadan 200 gr ı 18 kb benimki 50 gr kadardı. oda 4,5 kb eder

toplamım 28,2 olmuş eh çok olmamış galiba.

selincim iyi dimi canım.?

Listene nihayet bakabildim hayatım, bence çok iyi hem de. Ben evde olduğum günler 40'ın altına zor düşüyorum. Ama işyerinde bunu alta çekmek daha kolay oluyor.
Bu arada zayıflayan adamın resmine baktım, waaw resmen, yeni bir adam olmuş sanki, daha genç, daha yakışıklı, kilo insanı ne kadar değiştiriyor süper bir örnek.

canım yaa kıyamam sana üzülme lütfen.
inan bende böyle şeyler yaşıyorum. hem senden çok fazla kilom var.
72 kilo çok değil verirsin kısa zamanda. katıl bize sende. listelerimizi takip et.
selin herkesle tek tek ilgilenip inanılmaz moral veriyor. bende elimden geldiğince ona yardım ediyorum . sende her gün yediklerini yaz, yürüyüş yap.
kaçamaklar yapma.
verilecek kilon fazla değil kısa zamansda verirsin.
sil gözünün yaşını. hatta şimdi başla diyete.
sabah yediklerin fazlaysa bile unut onları şu an başla.
kaydirigubbakcemile2olumunekankayizsmile

hakikaten çok farklı oluyor insan.
ben kendimi iyi tutuyorum. iyi ki bu gruba katıldım acayip motive oldum.
birde sorumlu hissediyorum kendimi, yersem nasıl yazarım oraya diye...kaydirigubbakcemile2

katılanların isimleriyle başlangıç kilolarını yazabilirmisin?
ama uzun sürersede yorma kendini canım.

Tabi ki yazarım hayatım, hem herkes görür, güzel bir fikir.

rubi
BOY: 172 CM
KİLO: 98.6
HEDEF : 80

Aysebru
boyum 1,65
şimdiki kilom 112,5
hedef kilom 75

Hatun23
Boy:?
Kilo: 63.00

Selintepe
Boy:1.71
Kilo:70

Sariz
boy: 1.65
kilo 67
hedef:55

Guide
benim boy 168
kilo 92.5

darkolive
başlangıç 72.900
boy 1.67
hedef 65

aylin90
bu hafta: 88,4
boy:168cm
hedef 17.07.2010 kadar = 82kg
hedef 14.11.2010 kadar= 70kg

gülsarı
boy 160
kilo 75.8

Butterfly86
boyum 1 ,71
başlama kilom 74.5

Labellevie
Boy 1,63
Kilo 61,9
Hedef ilk etapta 57

Morkurbağa
boy:168
kilo:62
hedef: 55

brchgcr
boyum 1.63 cm
85 kg .

aysebru, şimdi 90 kilo üzeri birlikte zayıflayanlar'a baktım da resim için girince, çoğu yanlış yapıyor, hala mide küçültmeye ve az yemeye çalışanlar var, halbuki az yedikçe mide bir süre sonra alışır ve işleri çok daha zorlaşır. Amerika'daki aşırı kiloluların hepsi düşük kalorili diyetler sonucunda o hale gelmiş.

haklısın selin, bende ilk üye olduğumda o gruba katılmıştım. ama ordan elektrik alamadım açıkçası.
sutem sayesinde burayı buldum diyebilirim.
bence biz çok ii bir diyet yapıyoruz.
önemli olan ilk etapta mideyi küçültmek değil. zaten kilo verdikçe mide küçülecek.

Harbi sinirlendim şimdi. İki çocuk doğurmuş bir kadının kilosu boyundan 4 fazlaysa öpsün başına koysun eşin. Bu erkekler kendini ne zannediyor ya? Ben bir çocukla 100 kiloya çıkmıştım, çok şükür aynı şeyi yaşamadım, beni toplum baskısı bitirdi.
Aşkım ağlamaya sızlamaya gerek yok. Malesef bazı erkekler böyle. Biz bizi yaralayan insanlar karşısında sus pus olduğumuz için kaybediyoruz. Aslında her insanın açığı var ki muhakkak eşinin de vardır. Onların üzerine gitmediğin için kendini bişey zannediyordur eminim.
O halde sen de katıl aramıza gününü gösterelim ona, önce şu psikolojini düzelt hayatım. Gerçekten kilon çok normal senin, kendini sen bi beğen önce. Kolay mı ay iki çocuk doğurmuşsun, ne zannediyor kendini bu Brad Pit falan mı? Ay sinirlendim valla.

çok haklısın selincim çok az fazlası var ve adam nasıl moralini psikolojisini bozup mutsuz ediyor.
aslında fazla bile sayılmaz açıkçası.
hadi o zaman hep beraberiz katıl bize gösterelim ona günün...alsanaalsanasmileklava:

selin canım ben çıkıyorum şimdilik.
akşam tekrar girerim hem de yediklerimi listelerim.
görüşürüz canım.

Aynen öyle vallahi. Kaba, kendini beğenmiş, empati yeteneği sıfır, aşağılamakla kendini yükseğe çıkaracağını zanneden insanlardan neffret ederim. (Eşini kastetmiyorum burakefsa yanlış anlama, biraz geçmişe gittim sayende o yüzden sinirlendim)
Kızlar biz yürüyüşe çıkıyoruz gece girerim yine.
Cips, çokoprens yeme isteği gelenler :)), eşleri tarafından zorla cips yedirilenler, yerken bizi hatırlayın, o an size baktığımızı düşünün :)))

SELİNİM boyum 1.61 . 70 kilo başladım 20 günde 7 kilo gibi verdim... sayende hergün daha inceliyorum........bu arada biz kadınlarla erkekler ne kadar farklıyız.. benim eşim yıllardır 140 kilo.ben ne 50 kiloyken ne 70 kiloyken bi kere bile ağzımı açıp rencide etmedim...BURAKSEFA yı okudum da....yazıklar olsun bu millete ....ayrıca buraksefanın boyu ve kilosu gaaaaaaaaayeeeeeeet normal...bu diyetle 1 haftada 4-5 kilo verir, kocası da görür...belki de sevgi bekleyen taraf da değişir....çok da iyi olur..

sekerim düstü diye biraz tatlil ya yöneldim.kafam biraz yerine geldi yarin yine devamm
diyete napayim rahatsiz oluyomm

bu ben oluyorum galiba kaydirigubbakcemile3valla ayakta alkışlıyorum 30 larda 20 lerde bitirenleri günü yani.ya valla düşünüyorum da biz daha doğrusu ben bu kiloları aldımıza göre her öğünde 70 den fazla karbon almış olmalıyız.yani bi günü 200 karbonla felan kapattımız olmuştur

ya karpuz bu ya karpuzpeynirden sosisten içime şimdiden iğğğ gelmesin.daha 1 hafta olcak.yolumuz uzunkaydirigubbakcemile3

bende bugün aldım.

yok valla 1 haftadır şeker atmıyom çaya:)

valla bundan önce hep öle oldu.arada kaçamak felan yapmazdım.ama en fazla 3 -4 gün sonra saldırırdım yemeklere artık ALLAH ne verdiysekaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…