Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

Cuma yediklerim:

Sabah: 2 yumurta + 1dilim light form (8p)+60 gr Peynir (1p)
Öğlen:Yeşil salata (8p)
Akşam:6 adet tekirdağ köftesi (3p) + 60 gr Peynir (1p) + 1dilim karpuz (4)
Gece : Midye tava (10p)
Toplam:35

Ctesi yediklerim:
Sabah:2 yumurta + Peynir (1p) + 1dilim light form (8p)
Öğlen:Karpuz (8p)
Akşam:Izgara köfte (1p) + midye tava 4tane ( 5p)
Toplam:23

Ortalama 1.5 litre su + yarımşar saat yürüyüş.

1kg vermişim bilealkisalkisalkis

kızlar ben düzenli giremiyorum , gezmekten fırsat kalmıyo walla! evde kalınca yemek olayı daha bi aklıma geliyo sanki...dışarda acıkınca bazen 1 bardak ayranla bazen de eğer çok açsam 1 porsiyon ızgara veya köfteyle karnnımı doyuruyorum...bu arada 62.700 geliyorum dijitalde....zayıf halimi ne kadar özlemişim anladım...hiç bi lezzeti buna değişmem.... bu arada hergün 1-1,5 saat dans ediyorumböyle hızlı kilo vermemde bunun payı mutlaka var diye düşünüyorum...sabah ligt tost ekmeğine bi sandeviç yaptım..içine labne peynir , hindi salam , 1 dal dereotu koydum , süperdi tavsiye ederim..

evet ona bende dikkat ettim neden farklı bilemiyorum. bu arada lor peynirini tercih edelim derim banada acayip mantıklı geldi. ben diyetlerimde çoğunlukla lor peyniri kullanırım çokta güzel kilo verdirir ama bu kez atladım ben bunu alıyım bari.

süpersin canım, tebrikler, kını kını tartılmak yok klava:

gerçekten bu grup banada o kadar iyi geldiki anlatamam. uzun zamandır diyete başlamaya başlayıpta devam ettirmeye iradem izin vermiyordu. şimdi tatlı bir rekabet var, herkes birbirine moral ve güç veriyor. ben çok sevdim bu işi inşallah hep beraber zayıflayalım.
ne derler birlikten kuvvet doğar guclubacismile

TOPAM:51 yazdım, boy ve kilona göre çok iyi gidiyosun hayatım.

Hoşbuldum aysebru, nasılsın canım, sondan geriye doğru gidiyorum, birazdan kopyalıycam listeni.

merhaba canım, artık olan olmuş dünü orda bırak.
ama sakın nasılsa dün yedim deyip bugünü de öyle geçirme olurmu?
bak herkesler zayıflamaya başladı, devam edelim bozmayalım. hem cuma gününe kadar en az 1 kilo verelim. bu günü haşlanmış tavukla geçiştir öğlen akşam, dünü kapatmış olursun.
tam gaz devam canım, bundan sonra bozmak yok...kaydirigubbakcemile2

Venhar çok şeker yaa, herkes aynı olmaz ki arkadaşlar, bırakın yesin karpuzu, ondan bir önceki beslenme tarzına bakalım, helvalar, kandil simitleri, börekler, çörekler :) Yavaş yavaş alışacak o da, günde 6 kesme şeker alıyodu bıraktı.
Kız Venhar, şeker almıyosun di mi? Sessizsin bu konuda, çabuk cevap yaz bize, şeker olayını bitirdin di mi?

Rubicim, ben de aysebru'ya aynen katılıyorum, bir öğünün günahı olmaz, suçluluk hissetme ve aynen devam et hayatım. Ben de Cuma akşamı coştum, oh canıma değsin. Ama dün ve bugün yine normalim, arada olur bu tip kaçamaklar canını sıkma.

Hoşbuldum aysebru, nasılsın canım, sondan geriye doğru gidiyorum, birazdan kopyalıycam listeni.

iiyim canım bende kimler neler yazmış bakıyordum.
bu sabah yarım simit yedim, pazar günü olunca ailece kahvaltılar biraz kaçıyor. gerçi 1 bardak süt
yarım simit
peynir
yarım domates yedim

21 oldu sabah sabah ama öğleni akşamı dengelerim geçmem.

bu arada sutemin yazdığı sayfaya bakma fırsatın oldu mu?
adam nasıl zayıflamış. ben okudum sende bir göz at derim. protein ağırlıklı beslenmiş.
yağlı olduğu için b.peynir yerine lor peyniri yemiş, yumurtanın beyazı ve balık mantıklı geldi. sende bakta konuşalım sonra.
şimdilik sana kolay gelsin bir sürü liste kopyalıyorsun kaydirigubbakcemile2

ben bu diyeti anlamadım vücuttan su mu gidiyor yoksa yağ mı ? karpuz yenilebiliniyor mu istediğimiz kadar birde puan sınırı kaç 50 mi ?
67 kiloyum 60 olmam lazımmm.(

Cansu'cum, günde 2 litre ve artısı su içersen hiçbir diyette vücudundan su gitmez, bu diyette protein aldığın için kasların da zarar görmez emin ol. Boyunu yazmamışsın ama kilona göre 30-40 arası değerle rahatça kilo vermeye başlayabilirsin. Listelerimizi takip edersen daha kolay fikrin olur.

evet gerçekten çok şeker. dün hepimize karpuz krizi yaşattı. gece aklıma geldikçe güldüm valla aylininde canı çekmiş akşam akşam.
doğru söylüyorsun. yavaş yavaş azaltması en güzeli arada ufak kaçamak yapmak ii aslında. sonra birden saldırır insan.:lepi:

arkadaslar benim tansiyonum acayip düsüyo . napmam lazimmm..kendimi cok halsiz hissediyom .sanki oruc tayim gibi

Ayçacım, öğlen ve akşam yemeklerinin yanında muhakkak en az bir bardak ayran iç, içine az tuz at, bi de böyle dene, bir hafta sonra verdiğin kiloya göre herhangi bir sıkıntısı olup olmadığını anlarız, ben çok fazla etkileyeceğini düşünmüyorum. Hatta yemeğin yanında içilen ayran hem tok tutar hem yağ yakmaya yardımcı olur, diyet yoğurtla da yapabilirsin. Ben yoğurttan sakınmadım bi de sen dene.

zaten kalsiyum içeren yiyecekler diyet sırasında fazla tüketilirse vücuttan daha fazla yağ atılmasını sağlıyor. NTV de bir programda deneylede ispat ettiler arkadaşlar izlemiştim.
selincim bencede bizde diyete ayran süt ilave edip deneyebiliriz gerçekten.
daha hızlı kilo verdirir belki.

Dün yazdığın listeyi kopyalamıştım zaten sarizcim. Gerçekten harika gidiyorsun, yavaş yavaş da olsa vereceksin fazlalığını bu şekilde, emin ol.

Aynen katılıyorum aysebru, bence bir haftalık periyotta bi denemek lazım, ben ilave edince daha çabuk veriyorum çünkü. Bir de hem hemen doyuruyor hem de bağırsakları yumuşatıyor. Benim vücudum alışık, bu hafta geçti artık da sen gelecek hafta bi dene nolacak bakalım bi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…