Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

BU verdigin diet te, saadece puanlarami dikkat edecegiz?
Yani listedeki herseyi birbirinle kombine olarak yiye bilirmiyiz?
Aslinda denemekde fayda var, be haftaya baslamayi düsünüyorum, insallah.

Cevapini bekliyorum tskler.

ben geldim kızlar psiqocum dediğin gibi kahvaltı gibi bişe yaptım
50gr kadar beyaz peynir hadi buna 1 diyelim
sahanda yumurta1 adet 0 dı galiba
4 yaprak marul 2
10 yeşil zeytin 2

toplamda öğle yemeği puanım:)5 puan
sabah da yarım portakaldan 8 puan
genel toplam 13 puan :)))

Meyve sularindaki degerler bir bardak icinmi 1 litre icinmi gecerli, cok yüksekde

CANLARIM aşkımın yanına gidiom:)haftasonu yokum.umarım haftasonu yediklerime dikkat edicem.artık pztsi tek tek okurum yazdıklarınızı.öpüom canlarım.görüşmek üzere

ben geldim kızlar henüz bişi yemedim nescafe 3ü biraradanın puanı kaç
bide bendekinde pilav 10 puan yazıyo ama sanırım pirincin puanı aebenin yazdığında daha yüksekti
offfffff hangi puanları kullanıcaz benim 25 puanım kaldı çünki iyi değerlendirmem lazım

şuanda 65im haftaya kadar yapmayı denicem kızlar.. umarım uygulayabilir ve kilo verebilirim..

myocean ,aabenin verdiği liste daha düzenli gibi hani porsiyon olarak belirtilmiş ben bişe yerken ikisinede bakıyorum valla:)

p.m.e.a. hoşgeldin kolay gelsin bakalım:)

psikocum allah senden razı olsun çarşamba başlamıştım hiç zorlanmıyom 2 kilo fark ediyo tartıda ben inanamıyom hiç aç kalmıyom bende ödem sorunu vardı zaten karbonhidrat vucutta su tutarmış ondan olabilir ama ben kendimi 5 kilo eksik gibi hissediyom sana anlatmıştım sürekli yasaklarla yaşarken bile böle hafif değildim ben çok sevdim bu işi artık hep hesap yaparak beslenicem

myocean ,aabenin verdiği liste daha düzenli gibi hani porsiyon olarak belirtilmiş ben bişe yerken ikisinede bakıyorum valla:)

p.m.e.a. hoşgeldin kolay gelsin bakalım:)

sagol canım.. motivasyonum gercekten cok düşmüştü ve bi yenilige ihtiyacım varmıs demek ki.. bu listeyi gördügüm cok iy oldu yaa... hemen kendime sıkı bi lste cıkardım bile 1 haftalık... hadi bakalım hayırlısı... delikafadulden

kızlar acıkmıştım beyaz peynir yedim 1 puanla karnım doymuş oldu puanları dikkatli harcamak lazım
toplam 26 oldu 24 puanımdaha var sdece bazı yiyeceklerin puanları arasında dengesizlik var o kötü oluyo bi tek
çok eğlenceli bi diyet tam benlik bi süre sonra puanlarıda ezberlerim sonra kiloda verdimmi değmeyin keyfime
tavuk ve yumurtaya bayılırım canlarım benim ne güzel 0 puanlar

PİMEACIM bu diyeti başım sıkıştıkça bende uyguluyorum.Hatta şuan da da hala buzdolabımın üstünde listem asılı.Ben bazı besinleri(balık ve sakatat gibi mesela)hiç tüketmediğim için listemide kısalttım süper oldu.
Yapacağın en basit şey şekeri ve şekerli gıdaları hayatından çıkarmak olsun canım.
Sıkılmadan uygulayacaksın.kaydirigubbakcemile5

sen yine iki dilim ekmek puanından hesapla canım.riske atma işi.arada puanlarda dengesizlik var ama göermezlikten gelcez artık:sm_cool:

Orada bahsdilen tostun kendisi değilde ince dilim tost ekmeleri alıyoruz ya paketli onlardan.Yani normal ekmek 12 tost ekmeği 8 puan.

Bu durumda yaptığın tostun 2 dilimi 16 puan
peynir salça vs.koyuyorsan içine onaları da hesaplamalısın canım..yerimseniben

ben sevdim bu diyeti yaaa...zaten sinir krizleri geciriyodum.. değişiklik olucak
insallaaaaahhhhhhhhhhhh

evet canım haklısın.. şeker yok hhiihihiiihiihiiiii kaydirigubbakcemile5

Ben iki gündür bu diyeti uyguluyorum hiç acıkmadım.sabah 50 gr peynir1 p, öğle yemeğinde çorba 12p ve2yumurta 1p akşam da enginar 6p 1kaşık yoğurt 4p ve salata 1kase 6 puan olur sanırım.toplam30puan duruma göre meyve eklerim artık.Çok eğleceli bir diyet umarım kilo veririm.sevgiler

işte benimki ince dlm tost ekmeğiydi heme tam kepekli dur puanlamamı tekrar yapıyım o zamn tekrar tşkr sana
1 tost 17p
2 yumurta 0p
beyaz peynir1p
1 dlm salam1p
1 avuç içi kdr fıstık (25 gr fln oluyo) 6p
toplam:25p
yanlış hesapladığım yer varmıki
gerçi akşama tavuk haşlama yiycem 0p oda karışsada puanlama 50 puanı aşmam:sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…