Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

ay bu nasıl bir iştir bakalım belki bende işe yarar ben tatlıdan vazgecemiyorum günde 6 bardak tek şekerli çay içerek 72 oluyo zaten
bu arada attığım şekere taktım da

kilom sabittledi tatlıya hayır diyemoyurm ama tatlı krizide basıyomuş

listeyi alıyorum denemeye değer

kolay gelsin kızlar

bugün dayandım bakalım ama tatlı bişeyler yemeyince insanın canı pek bir şey yemek istemiyor yaa, bu hafta deniycem tartıda 70 i görsem şimdilik yeter bana :)

kızlar yarından itibaren bende başlıyom sigara bırakma maceramda 2 kilo aldım hem bu sayede sigaranın yerini dolduracak 0 puanlardan yerim bol bol hemde kilo verebilirim yarın ki kilomu ve hergün yediklerimi yazcam zaten 2 hafta yapıp 5 kilomu versem kafi
çok eğlenceli yazan arkadaşımızın ellerine sağlık
haydi kızlar verelim aç kalmadan kiloları kurtulalım şu diyet işkencesinden
yağları eritip manken olalım
ay çok heveslendim

günaydın kızlarrrr.
sabah 1 dilim ekmek:12
2 dilim salam:2
peynir:1
haşlanmış 1 yumurta:0

toplam:15 puan

daha 35 puanım vaarrrrrr yaşasınnnnn:)))

günaydınlar, ya dün benim puanlar 53 oldu sanırım yaa akşam dayanamadım bir elma yedim tatlı istedi canım, bugünde kahvaltı menüm aynı olucak kepek ekmekli tost, yumurta toplam 15 point öğlende balıklı salata yiycem, tatlı yemeyince başım ağrıyor benim naapsam acaba? dün sanırım kan şekerim düştü, ondan başım döndü biraz karnım tok olmasına rağmen, acaba vücut kilo vermeye mi başladı, diyete dün başladım tartıda 72 kilo olduğumu gördüm sanırım giden su, yada baş ağrılarıma bakacak olursak yağdanda gitmiş olabilir, sabah sabah ne çok konuştum dimi mirmirmirmirmirmirmirmirkaydirigubbakcemile5

canım ekmek gün boyu sıfır puan yersen tatlı için puanın kalır öle tmmlarsın.benim şimdilik değişme yok 58 geliyorum.3 kilo gitti başladığımdan beri.

canım ekmek gün boyu sıfır puan yersen tatlı için puanın kalır öle tmmlarsın.benim şimdilik değişme yok 58 geliyorum.3 kilo gitti başladığımdan beri.

aslında evet artık öyle yapıcam, şu k-bar lardan almıştım artık canım çok tatlı isterse günde bir tane ondan yiycem onunda puanı 15 ya çok yüksek, artık meyveden fedakarlık edicem mecburen kaydirigubbakcemile5 arada acıkınca fındık fıstık yiyorum çok az onlarda tok tutuyor süprizzzzz

üzülme 40 .. 60 arası kurtarıyo .... okudum bii yerde ama böyle diye 60 çıkma ha ....kaydirigubbakcemile3

günaydın fıstıklar .......:1hug:

günaydın kızlar..sabahları kahvaltı yapmıyorum ben daha doğrusu kahvaltıya zamanım kalmıyor koştura koştura işe geliyorum.öğlen ne yesem ben yaaa ??

günaydın kızlar bgn bende bu diyete başlıyom dün tüm puanları üşenmeden kağıda yazdım aslında çok zevkli olcak ben 13 14 yıldır çayı şekersiz içerim şekerden sıyrıldığım için puanlarımı iyi kullnıcam
buzluktan tavuk çıkardım puanı 0 diye hehehe ne uyanığım dimi kahvaltıda da yumurtayı bol tutçam puanı 0 diye bakalım en kaç kilo vercem tam uyucam arkadaşlar
bide bi sorum olucaktı 50 puanı tamamlamak zorunda mıyız ?

bide bi fikrim olcaktı nacizane
bu diyeti devam ettirenleri listelesek herkes günde kaç puan aldığını yazsa belli bi gün tartılsak bu diyetle kim kaç kilo verdi yazılsa yarış halınde olsak yani dha motive edici olur gibime geliyo siz ne dersiniz?

aferin canım:)bende kaç gündür buzluktaki tavuklardan tüketiom:roflol:
50 yi tmmlıcan diye bir şey yok.hani canın çok isterse die 50 sınırı konmuş.şahsen ben tamamlıom 50 yi:)bazen ucu ucuna oluyor.:teytey:
liste olayını iyi düşünmüşün.yerimseniben

bide psiqo ekmek 12 puan ya tam kepekli ekmeğin punıda mı aynı

alternatiflerin neler canım öğle yemeği için

canım evim işyerime yakın olduğu için öğle yemeğine eve gidiyorum evde de yalnız yaşadığımdan buzdolabımda fazla bişe yok :) salata malzemeleri var karnıbahar var yumurta beyaz peynir var ayran ,hazır mercimek çorbası var .tavuk yemek istemiyorum zaten dün akşam bitirdim tavuğu :) az önce yarım portakal yedim acıkmıştım dayanamadım 8 puan mı ediyo bunu da göz önüne alarak öğle menümü hazırmam lazım yardımcı olun bakalım kızlar:uhm:

şimdi sabah kahvaltısında tost yedim 8 puan
yumurta 2 tane yedim 0
1 dlm salam 1
toplam 9 puan
ve kızlar bu diyetle farkına varmadan abur cuburu kesmek zıorunda kalıyoz belki ondan kilo veriliyo
bize uzatılan şeyin bi süre sonra puanını düşünüp yemiycez ya süper bi diyet çok eğlenceli

şimdide yeşil çayımı içiyom
şimdi ben bişi anlamadım
tost kendi başına 8 puan
ama tostu 2 dlm ekmekle yapıyoz 24 ouan içine giren kaşarda 1 puan normalde 25 etmesi gerewkirken 8 diyo kafam karıştı
beni bilgilendirirseniz puanda bi hata yapmıyım ilk günden

canım kahvaltı tarzı ye.omlet peynir falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…