Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

sen yine iki dilim ekmek puanından hesapla canım.riske atma işi.arada puanlarda dengesizlik var ama göermezlikten gelcez artık:sm_cool:

ben sevdm bu diyeti mecburen kısıtlıyoruz kendimizi:)) psiqocum dediğin gibi kahvaltı tarzı en iyisi:)) bide kolestrolü olanlar uzun süreli yapmamalıymış haberiniz olsun:)

ben sevdm bu diyeti mecburen kısıtlıyoruz kendimizi:)) psiqocum dediğin gibi kahvaltı tarzı en iyisi:)) bide kolestrolü olanlar uzun süreli yapmamalıymış haberiniz olsun:)

evet yakında gıdaklıcaz ama yumurta tavuk yiye yiye:roflol:

alında karbonhidrat diyeti diye geçiyo ama bol protein var yani onlar puansız diye onlara yöneliyoz
o zaman ben şu hesabı yeniden yapım
tostum 25 puan
yumurta 0
yeşil çay 0
sade kahve içiyom şimdi0
toplam 25
tüh puanın yarısı gitti neyse geri kalanları puansızlarda seçtim tost olayından vazgeçicem artık
ama sandviç 25 yazılmışya mantıken tostunda 25 yazılması geekiyordu
puanımın yarısını kahvaltıda kullandım ama olsun ben öğle yemeği yiyemiycem zaten okula gitçem tıka basa da dooydum kalan puanıda akşam kullanırım atık

kızlar ben çıkıyom şimdi okulda toplantı var ama hergün buraya yazcam kaç puan aldığımı dönüşte görüşürük az puanlı günler diliyorum sizlere hehehehe

canım,tost hem peynirli hemde yağlı olduğundan ekmeğin karbonhidratını azaltıyordur belki benim aklıma bu geliyo..ama sandviç te yağ falan yok tabi bu benim mantık:))))

ay bu diyeti bende uygulucam..kesin...kafama yattı..

hamiş kalmadan zayıflamam lazım..çok tşkler ya ..değerleri puanlar yazarım size..artık her gün bu konuyu takip etcem :ecrin_bebek:

ay bu diyeti bende uygulucam..kesin...kafama yattı..

hamiş kalmadan zayıflamam lazım..çok tşkler ya ..değerleri puanlar yazarım size..artık her gün bu konuyu takip etcem :ecrin_bebek:

hoş geldin canım topiğimize.bol zayıflamalarrrsositososito

ben sabah kahvaltısıyla 50 puan olmuşum :1shok:

1 simit

4 dilim kaşar beyniri

1 dilim beyaz peynir

çay

3 kaşık toz şeker

anaaaa ben nasıl zayıflarım bu durumda delikafadulden

öğle yemeğinde göveç makarna yoğurt ve elma varmış napcam şimdi senağlama

güveçle çok az bişe yoğurt ye yada sadece yoğurtla 1 dilim ekmek elmayı da yanına al acıkırsan yarısını ye

makarna 35 puan asla yememem lazım.yoğurt 12 puan. göveç bilmiom:S
elma zaten yiyemem

pes etmek yok.bende hafta sonu başlamıştım.bak bu yarın bi hafta olcak.yaparsın...:lepi:

inş canım inş ya..

listeyi çıkarttım..yanımda taşıcam artık..

dielim tost yicem dışarda aa bi dk kaç puandı bakmam lazım..

haha komik olcak yakaydirigubbakcemile3

yahu benim motivasyon az galiba biraz canım tatlı istese yada hamur işi acaba diyeti bıraksamda coffee plus mı alsam yada destek bişey mi kullansam diyorum,:1no2: gerçi krom kapsülü var ama oda biraz baş ağrısı yapıyor onuda almak istemiyorum, tatlı yemezsem başım ağrıyor sanki, karnım tok ama, kan şekerim mi düştü acep?:1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…