Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

şimdi 25p vardı
bunun üzerine akşam yemeğinde
tavuk haşlanmış 0p
50gr kaşık pilav 10p
1/2 prsiyon mercimek çorbası 9p( dediklerinin yarısını yediğim için yarıya böldüm
toplam:44 puan etti
ve ben tıka basa doydum
bgnü 44 puanla kapadım

Kizlar, bende katilmak istiyorum araniza simdi listeyi yazicidan gecirecegim ve iyice inceliyecegim :KK70:
vatana millete hayirli ugurlu olsun... firsat buldukca yazarim ben ok devam etsemde biraksamda muhakak bildiririm :KK66: vermem gereken cooooooooooooooook kilolar var o yüzden nasil olacak bilmiyorum.. bi arkadas yazmisdi yanilmiyorsam iki hafta dene sonra sabitle sonra tekrar diye.. bi bakim nasil ilerliyor iyi veriyormuyum veremiyormuyum fln...

ki aklima yeni geldi 5-6 sene önce amcamin hanimida böyle bi diyetle gelmisdi bana da uygulamamisdim o ne öyle puan falan diye.. cahillik iste :KK70:

konuyu acan beni gaza getiren arkadasa cok tesekkür edioyrum a.s.

ya 1 saatr ıncelıyorum konuyu acıkcası ınanamadım bunları yıyerek zayıflanabılcegne.. ben artık ööle bı yere geldım kı ınemıorum bı turlu 55 ın altına catlıcam.. delı gıbı spor da yapıorum ustelıkhaftada 6 saat.. bı gun fazla yeesem 56 oluverıorum ama 3 gun ac kalsam 54 olamıorum..
ya balık tavuk sıfırsa ben kahvaltıda bıle ızgara balık yerım ya.. arkadaslar harbıden verebılıosunuz kıloları ööyle mı? ...

mrb kızlarrrrrrr. kesinlikle bende başlıyorum.yalnız şekere nasıl dayanırım bilmiyorum ama denicem.çok azimliyimhihoyyytcokacimcoook

ya bide bişey sorucam bileniniz varsa cevaplarmı ltfn.bu kilolar sporsuzmu gidecek.gerek varmı egzersize

kızlar çok mutluyum bgn dün başladım günü 44 puanla bitirdim ve bgn 1 kilo gitmiş 57 kiloyum ay çok mutluyum ve ben spor yapmıyom
reglimede 2-3 gün var artık siz düşünün ve ben hiç aç kalmadım oleeeeeyyyyyyy sonunda doğru yolu buldum tam gaz devam etçemiki hafta ve ideal kiloma ulaşacağıma eminim
demek şekeri ve ekmeği kesince oluyo
dün iki dlm kepek ekmek ve iki kaşık pirinç pilavı yememe rağman 1 kilo gitti
allah razı olsun bu diyeti yazandan

kızlar ben 3 gün yaptım kilo verdiriyor aslında devam edecemde hafta sonu ailemin yanına gideceğimden devam edemem :) egzersiz falan yapmadım 54,6 dım çarşamba günü bugün 53,7
54 sınırını sonunda aştım çok sevindim yaa haftalardır 54-55 arasıydım canım sıkılıyodu

dün şekerim çok düştü başım çok ağrıdı çok kötü oldum bırakayım bu rejimi dedim 46 puandayken akşam bir portakal yarım elma yemek öncesi 4 tane ince kutu çikolatalardan yedim kendime geldim, birde akşam yatarken dayanamadım yarım browni yedim ona rağmen sabah tartıldım 71,5 olmuşum ben çu sınırı 65 e çıkarsam çünkü baya bir baş ağrısı oluyor, gerçi dün krom da almıştım o da şekerimi düşürmüş olabilir, bakalım bugün hiçbişey almıycam ne olacak,

bgn
kahvaltıda: 2 yumurta=0p,1 dlm tost ekmeği=8p,100 gr beyaz peynir=1p
toplam 9 puanla karnımı tıka basa doyurdum

çok ilgimi çekti bu diyet ama inanasımda gelmiyo bi türlü. sıfır puanlılara takmış durumdayım yumurta mesela ee ben 10 tane yerim tanesi 50 kalori olsa 500 eder. peynir 100gr için 1puan denmiş normalde 100 gr peynirde 300-500 arası kalori yokmu benmi yanlış biliyorum.şarkuterininde çoğu 1 puan onlarında kolori aralıkları 300-500 arası diye biliyorum. böle büsürü şey anlamış değilim dikkat edin arkadaşlar çoğunuzun diyet çizelgesi var belliki uğraşmışsınız ters tepmesin bide bu. sevgilera.s.

kizlar bende geldim bendee bu diyete benimde ihtiyacim var
57 kiloda takildim kaldim sporda yapmaya basladim insallah bu diyetle baslarim
simdi okudum ama ben bugun baslamak istiyorum size yediklerimi yazim bana tam olarak puanini acelesinden yazarmisiniz, daha sonrasini kendim yapim
zaten puanlamalari cikaricam kagida
sabah
2 kepek ekmek birisinin uzerine krem ucgen peynirler varya ondan surdum
gigerinin arasinada ,az tuzlu yarim haslanmis yumurta koydu
ve bir lokma ekmekle bal yedim ,bide cay ictim az sekerli ve esmer sekerli sanirim tamamen sekeri birakmam gerekecek
aralarda bol su ictim
ve simdde bir kasa veya birazdaha az 3 kasik yada kaydirigubbakcemile3 etli patlicanli pirinc pilavi yedim
aceba bunlarin puani ne bana yazin aksama kadar ona gore uygulayim:1hug:

kizlar bende geldim bendee bu diyete benimde ihtiyacim var
57 kiloda takildim kaldim sporda yapmaya basladim insallah bu diyetle baslarim
simdi okudum ama ben bugun baslamak istiyorum size yediklerimi yazim bana tam olarak puanini acelesinden yazarmisiniz, daha sonrasini kendim yapim
zaten puanlamalari cikaricam kagida
sabah
2 kepek ekmek birisinin uzerine krem ucgen peynirler varya ondan surdum
gigerinin arasinada ,az tuzlu yarim haslanmis yumurta koydu
ve bir lokma ekmekle bal yedim ,bide cay ictim az sekerli ve esmer sekerli sanirim tamamen sekeri birakmam gerekecek
aralarda bol su ictim
ve simdde bir kasa veya birazdaha az 3 kasik yada kaydirigubbakcemile3 etli patlicanli pirinc pilavi yedim
aceba bunlarin puani ne bana yazin aksama kadar ona gore uygulayim:1hug:
delikafaduldenbunları bugün yadıysen yarın başla canım en az 100 olmuşş:nazar:

ya bide bişey sorucam bileniniz varsa cevaplarmı ltfn.bu kilolar sporsuzmu gidecek.gerek varmı egzersize

spor her zaman şarttır kızlar .a.s
size bir öneri puanlarınızın bir bölümünü sebze yemeklerinden yana kullanın ....:1rolleyes:

delikafaduldenbunları bugün yadıysen yarın başla canım en az 100 olmuşş:nazar:

hadi ya okadar olmusmu:uhm::uhm:
tuh sabah erkenden niye okumadim ben, ogle yemegimi yedikten sonra okudum
yok be okadar olmamistir 100 puan falanbenneyaptımkibenneyaptımki

1dilim ekmek 12 puan 2 dilim 24puan+peynir 1puan + kesme şeker 1 adet 12 puan+ bal bi tatlı kaşığı16 puan+ pirinç 100gr 20 puan diyo sana 5puan desek tahmini sonuç 58 puan ediyo. ben verilen listenin yalancısıyım a.s.

yarın başla canım

ben hesapladım daha fazla çıkyo ....

saol bitanemya daha listeyi tam incelemedim cunku vaktim yok ise gidicem
ben desene gunu bitirmeden tum puanlari gectim bile
uf ya yediklerim bukadar puanmi ediyomus
neyse ben yarin baslayim bari
kepek ekmek 12 puanmiymis
ozaman normal ekmek iki katidir desne
artik bende devamli burdayim insallah sizlerle basaracam ,bugun degilde yarin baslyorum

X