Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

günaydın

dün sabah
1 dilim kepek ekmek - 6 puan daha önce yaptığımdan biliyorum, yoksa listede yer almıyor, biraz peynir, 3-4 adet kuru kayısı (bununda puanı yok)
ama kanımca- 10-15 puan arası yediğimi düşünüyorum

öğle:
iş yerinden arkadaş patates salatası yapmış onu yedim :KK43:( başka yiyecek birşey yoktu

akşam : Fırında tavuk ve 2 yemek kaşığı bulgur pilavı yedim

belki puanım 50 yi geçti ama git gide toparlıyorum kendimi

kuru kaysınnın puanı yok mu canım? ben bi yerde 6 diye okudum..cikletim sıkma canını ben ilk gün çayı unutarak 68 olmuşum ikinci gün 55 üçüncü gün kendimi topladım 35 le bitirdim...amaa 1.1 kilom gitti 3 günde maşaallah..

günaydın kızlar

dün raporum
sabah: 1 dilim kepek ekmek, biraz peynir -
öğle: 1 dilim kepek ekmek, peynir, zeytin, domates,salatalık, birazcıkda fırında patates
akşam: 3 adet ceviz
gün boyunca 2 lt su, 1 bardak yeşil çay,
bu sabah tartıldım pazartesi 64,1 ile başladım bu sabah itibari ile 62 geldim çok mutluyum.
kendimi çok kasmadım, beni sevindiren bu

yaaaaa kızlar kimse yok mu??hafta sonu şehir dışında misafirlikteydim dikkat etmeye çalıştım ama pek başarılı olamadım..yine de bugün bu diyete başlayalı tam 1 hafta oldu ve 2 kilo verdim normalde daha çok veriliyormuş ama ben öyle çabuk kilo verebilen biri değilim...yani maşaAllah bana...bu gün toplam puanım 49 :)) bu arada şekeri bıraktım artık şekersiz içebiliyorum çaylarımıkaydirigubbakcemile2 çok şükür..

güzel bir diyete benziyor benimde 4-5 kilo gibi bir fazlam var inş bu diyetle verebilirim kısa sürede deniyeceğim

Kızlar merhaba bende 2 ayda 10 kılo vermeyı hedefılıyorum ve yarından ıtıbaren buĞÜnde dıkakt ederek bende aranıza katılyıorum ınŞallah baŞarılı oluruz ben de yazacaĞım gÜn gÜn rapor.. Hepınıze baŞarılar..

bu diyeti deneyen arkadaslarım oldu.. ve hayal kırıklıgına ugradılar.. moral bozmak istemem ama yetersiz bir diyet..

ben bugün başladım bu diyete,inşallah devam edebilirim.eyvahedigeldismile
bu yöntemle kısa sürede zayıflayan çok kişi olmuş.
aklinialirimsmile
varmı yapacak olan,birbirimize destek olalım.kaydirigubbakcemile5

bu diyetin sadece kaslardaki su kaybına neden olduğu söyleniyor.daha önce karbonhidrat diyetiyle kilo verip diyeti bıraktıktan sonra kilo alan var mı? nişanım olacak ve benim 10 kilo fazlam vaaaaar.mafoldumben

bi de ben york test yaptırdım yumurtaya; süte, mayaya intolaransım çıktı.karbonhidratlı yiyecekleri zaten 1 haftadır yiyemiyorum. protein olarak sadece et ve türevlerini alabilirim.

kızlar topiğimiz buradn devam artık.daha önceki denemeyimleri de okumak faydalı olur.

hatun sana bişi sormak istiyorum.10 günde hiç meyve yedin mi ?yediysen ne kadar canımcııım

selinde buraya gelsin sorulara burdan cvp versin.kızda şaşırdı napcanı bizimelimizden:KK70:ama beni harfi harfine uyacağımı sanmıyorum ama karbonhidratı baya bi düşürcem o kadar:KK70:mesela benim en büyük zaaflarımdan biri yemek yanında bişiler içmek.diet cola vs gibi am şimdi bi markanın şekersiz limonatasını buldum karbonhidrat değer 0,5 bi bardakta ki.kaloriside çok az 12-13 felan sanırım bu da bi başarıdır benim için:KK70:

Son düzenleme:
slm kızlar bende buraya tasındım :) bende dun basladım dıyete dun sabah bı dılım ekmek bı yumurta domates salatalık yedım öglen az et arada ıkı yumurta yedım aksam kıymalı patlıcan yemegı yedım arada acıkınca peynır karpuz atıstırdım toplamda 47 ettı bugunde sabah bı dılım ekmek yumurta salatalık domates yedım öğlen tavuk ciğerı yesıl sogan maydanoz falan sımdılık 30 falan oldu sanırsam bakalım kılo verebılecekmıyım sankı ac kalmasam zayıflıyamıyacagım gıbıme gelıyor kılom 64 gunluk 40 45 puan alsam yeterlımı acaba zayıflamak ıcın 5 6 kılo vermek ıstıyoeum

selın okuyunca yorumlarsın canım bı zahmet ha bıde bol bol su ıcıyorum aksamda yumurta salam falan yemegı dusunuyorum umarım bu dıyet ıse yarar evlendıgımde 58 kıloydum ıkı yılda 6 kılo almısım malesef ama belım ve göğsum hıc yok sadece basen var odA SPORLA GIDIYO AMA BEN SPOR YAPAMIYORUM MALESEF zor gelıyo bana

selın okuyunca yorumlarsın canım bı zahmet ha bıde bol bol su ıcıyorum aksamda yumurta salam falan yemegı dusunuyorum umarım bu dıyet ıse yarar evlendıgımde 58 kıloydum ıkı yılda 6 kılo almısım malesef ama belım ve göğsum hıc yok sadece basen var odA SPORLA GIDIYO AMA BEN SPOR YAPAMIYORUM MALESEF zor gelıyo bana

az da oolsa spor yapmadan zayıflamak çok zor.ben evde cd lerimden bişiler yapmaya başlıcam bakalım yarın

kizlar selin abla burdanmi takip edicek yazdiklarimizi?

X