Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

ilk sayfada var

Kıymalı ıspanak 6
Etli lahana dolması 8
Püre ıspanak 8
Pırasa 8
Havuç 9
Bamya 10
Zeytinyağlı lahana dolması 18
Mısır (1 adet) 18
Pirinçli ıspanak 20
Taze bezelye 20
Çiğ Sebzeler Karbonhidrat değeri
Taze soğan (1 adet) 1

eğer uyulması gereken liste buysa uyarıda bulunalım ve düzelttirelim olurmu.............uygulamayı düşünüyorum ama bakalım iyice arştırmak istiyorum.

baktım tekrar gerçekten dediğin gibi (lahanayla işim olmaz dediğim için dikkatimi çekmemiş)

etlinin puanının düşük olmasının nedeni protein ağırlıklı olması sanırım zira amaç bu diyette karbonhidrat alımını en aza çekmek. zeytinyağlıda prinç ve bulgur daha çok olduğu için olabilir 18 puan olması ama porsiyon 100 gr . burda arkadaşların 8tane 18 puan yazdığını çok net hatırlıyorum ama bulamadım o msj sizin için kusura bakmayın. listeler ve puanlar farklı farklı canım arama motoruna yazarsan fazlasıyla ulaşabilirsin ama önemli olan yasak olan gıdalrdan uzak kalabilmek onların puanını hesaplamaktansa. kusura bakma bu konuda çok bilgili değilim 5 gün oldu başlayalı ve ilk defa bugün 50 puan sınırında kalabildim

kızlar hayırlısıyla bu sabah başlıcam bu diyete
yanlız diyelim fırında yağsız tavuk yaptım onun yanına salata yersem kaç puan onu anlamadım yardımcı olursanız sevinirim bende
sabah tekrar ugrarım

salatanın içine ne koyacağına bağlı hayatım. 1 domates 6 puandı yanlış hatırlamıyosam listeyi gözden geçir öyle yap salatanıa.s.

günaydın;
güne 11 puanla başladım hadi hayırlısısüprizzzzz
:enbuyukkk:​

günaydın

dünü 60 puanla kapadım malesef dün akşam eve gittiğimde açlıktan bayılıcak gibiydim

bu sabah 1 dilim kepek ekmekği - 12 puan + peynir 1 puan
sabah - 13 puan

günaydın

dünü 60 puanla kapadım malesef dün akşam eve gittiğimde açlıktan bayılıcak gibiydim

sabah - 13 puan
edi ekmek yerine neden kızarmış ekmegi denemiysun puanın yarı yarıya ....delikafadulden

ayrıca dahe ayrıntılı liste 5. ve 6 sayfada var kızlar ......a.s.

canım benim sabahları iş yerinde kahvaltı yapıyorum evde yetiştiremediğim zamanlarda burda ne mümkün , imkanlar dahilinde oluyor herşey

günaydın

sabah - 13 puan

öğlen tavuk şiş - 0 puan
1 dilim ekmek - 12 puan
salata toplamda 10 eder -
22

22+13=35
:lepi:

sürekli et yumurta yemekten ayıptır sölemesi kabızlık problemi yaşiyorum napcamm yaa
yarın bıraksammı diyeti diyorum

sürekli et yumurta yemekten ayıptır sölemesi kabızlık problemi yaşiyorum napcamm yaa

canım çok azmı su tüketiyosun acaba.kronik bi soruun yoksa bi laksatif al.diyet sende işe yaramadıysa bırak tabi ama kabızz oldum diye bırakmakaydirigubbakcemile

13 puandayım hala bugünde 50 altında kalırım umarım :sm_cool:

aynı şey bendede oldu içim kurudu resmen buğün bozdum bolbol meyve yedim rahatladım inanki

kızlar slm bgn 1 tost 1 kaysı yedim nescafe içtim şeker attım tabi akşamada köfte ızgara yapıyom benim iyi gidyo hedefime ulaşıncaya kadr bozmayı düşünmüyom inşlh böyle devam edr inanın bişi yemek istemiyom

yaşasın memnun biri bende devam etmek için sebep arıyorum kendime resmen kaydirigubbakcemile

bende memnunum sonuna kadr bende devam ediyorum myocean76 ikimiz birlikte
paresssss canim benim myocean76 listede sanirim arkadasimiz 56 yaziyomus 57 olarak eklermisin bi yanlislik olmus
kendileri azcik kilo almistida :) :)

kizlar simdi hesapladim baya bi olmusya birazdaha hesaplamadan yeseydim tam 50 olcakmis
sabah 14 puanlik kahvalti
oglen veya ogleden sonra toplam 31 puan yapmisim
toplami 44 olmus iyi ,aksamda yemek yemem cunku nohut yemegi var
belki i tane biskui yerim canim tatli istiyo
bugunluk bukadrla kapatim degilse asmayim 50 puani

tamam canım hallettim hadi bakalım 4 gün kaldı bakalım kim nekadar kayıpla tamamlayacak haftayı :jeyyar:

bu arada sabah tartıldım uyanınca gitmiş laksetifin verdiği ödem yine 50.4 olmuşum bakalım bu 4 günde verebilecekmiyim

bende dun dolma manti yedim gerci 34 puanim kaldi hepsini ona verdim ama n,apim dayanamadim ,bugunde iyi aksami kapattim zaten bi icersem yesil cay icerim zaten yine simdi iciyorum
canimya meyva ozlu caylarin puanida 0 olurmuki meyva oldugundan dolayi sekersiz tabi

selam kızlar bende gene 40 p ile günü kapadım ayrıca regli oldum umarım kilo vermemi etkilemez..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…