Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

Ben bugün sabah 1 yumurta 0p 2 dilim peynir 1p,1adet kurabiye 20p 2bardak şekersiz çay içtim.öğle burger 2 adet 1p akşam salata 6p toplam28p yaptı.Çok tok hissediyorum kendimi. Herkese kolay gelsin

13 puana ek olarak bi kaçtane badem 2 puan, pilav 3 kaşık 10 puan, salata 6 puan, 1 elma 16 puan toplam 48 puan yapmış. daha bişey yemem. yersemde tavuk hadin iyi geceler a.s.

kızlar selam ben anca girebildim
bugüne gelelim
sabah 2 galete=6 puan peynir=1 yani sabah 7 puan nescafe 2si 1 arada içtim sakarinle onun kaç puan oldugunu bilmiyorum
öğlen 1/3 simit =8 puan +7 puan=15 akşamda 1 tane bütün but tavuk yagsız tuzlayıp fırına attım 0 puan
yarım 1/4 kadar göbek marul yarım havuç ve çok az mor lahana=4+4=8 kırmızı lahanada 4 puan olsa 12 puan yarım limon 3 puan etti 15 puan salata 2 yemek kaşıgıda sirke oda 2 puan 17 puan

yani kısacas
sabah 7 puan öğlen ve akşam 25 puan etti 32 puan ama nescafeyi bilmiyorum yazarsanız sevinirim
ay hesaplamayı yanlış yaptıysam ne olur kusura bakmayın beynim durdu zamanla alışıcam

günaydın kızlar
dün akşam toplasam 10 puanlık yemedim, kızım hastaydı onunla uğraştım canım kızım benim
pazartesi sabah tartıda 59 geliyordum bu sabah 58.500 oldu ama yaklaşık 1 aydır gram oynamıyordu aşağıya doğru çok mutlu oldum çokkk

günaydın
dünü malesef 63 p bitirdim.bugün diyete başlayı 3.günüm ama ilk 2 günü hiçte 50 de bitirmedim bugünden başlıyorum kararlıyım olayı 40 p düşürcem ki 50 kadar yükselebileyim.
sabah:1 tane etimek:6 p
1 bardak lahana suyu:1 p
toplam:7 p ve hiçte aç değilim
45 e düşesiye devammmmsüprizzzzz

:enbuyukkk::enbuyukkk:​

günaydın kızlar ben de çok az yedim sabah 7 puanlık falan gün neler getirir görücez bakalım
siz neler yaptınız?

canım çok azmı su tüketiyosun acaba.kronik bi soruun yoksa bi laksatif al.diyet sende işe yaramadıysa bırak tabi ama kabızz oldum diye bırakmakaydirigubbakcemile

malesef ben bu gün bıraktım kızlar yoksa barsaklarım çatlıycaktı.delikafadulden
zaten büyük bi problem bu benim için .suya gelince paress zaten günde 4 litre içiyorumcanım ama meyva sebze yemeyince oldu heralde
size başarılar
ikinci gün 5oo gr düşmüştüm ama galiba yediklerim birikmesinden yine aynı gösteriyo tartı

öüle yemeğim:2 tane etimek:12 p
2 tane eti form:8 p
toplam:20 p bu kadar dandik yedim normalden daha fazla oldu ben bu puanları ayarkayamıyorum galiba neyse toplam:27 oldu sabah ve öğle.....

kızlarrrr şok oldum şok yediklerimi bir hesaplayayım dedim tam 50 puanda kaldı
sabah çeyrek simit - 8 puan şekersiz çay
öğle: yoğurtlu çorba (bunun puanını bilmiyorum ama tanelerini almadım sadece yarım kepçe suyundan içtim yoğurtlu olduğu için - 15 puan diye düşündüm
bol salata - 10 puan içindekilerle hesapladığımda
az önce 1 portakal - 17
8+15+10+170=50

akşama karnıyarık yapıcaktım onun kıymasından sade olarak kavurup yesem puan varmı aceba yoksa tavuk haşlıcam kendime

bu gün toplam:27 puanım oldu ve yediklerime bakın
3 tane etimek
2 tane etiform
bu kadar şu saate kadar bunları yedim ve 27 puan oldu:1no2:

bu gün toplam:27 puanım oldu ve yediklerime bakın
3 tane etimek
2 tane etiform
bu kadar şu saate kadar bunları yedim ve 27 puan oldu:1no2:

canim ya sende karnini doyurcak puani az seyler yeseydin ,bunlari ha yemisin ha yememisin ,ben bunlari yesem ,bisey yememis gibi olurum ,ikiside kuru oldugundan dolayi doyurucu degil ve puani baya olmus
artik aksam puani az seylerden ye degilse ac kalma

kizlar bende bugun sabah
bir dilim kasar ve pastirma 2 p
bi tane etimek 8p

oglen
sekersiz yesil cay 0 p
1 dilim kasar 1p
vee yemekte patlicanli ve mantar sote yaptim
icindekiler ve puani
yarim patlican 2p
yarim domates 3p
yarim sogan 3p
biraz mantar bununda puanini 3P verdim
biraz tereyag 2 p
azda maydanoz 1 p

sabah 10 oglen 15 toplam 25olmus aksamda ne yerim bilmiyorum
ama bu haftada az kilo versem yeter hic vermemekten iyidir

zekiye sileyimmi seni listeden bıraktım yazmışsın ama diyeti bozdunmu kesinmi bıraktın ona göre davranayım hayatım.

geç uyandım kahvaltı 15 puan daha başka bişey yemedim. ne yesem derdi öldürüyo beni 2 gün tavuk yedim bıktım. sucuk sosis ette yiyemem ben kolestrol var.. çorbamı yapsam napsam. hadi görüşürüz.

X