Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

ay bende fena halde sinir yaptı bu diyet sizde durum nsl kızlar ?akşama 19 puanım kaldı fena deil durum

lilyum 19 puanla dünyayı yersin kız:)
hepimiz zayıflarız inşallah hade gazamız mübarek olsun:)...
herkese hayırlı ve ii akşamlar...

ilk günüm cok zor geçti başım cok fena agrıyo..
su an 35 puandayım..akşamada pırasa ...8 p sosis ......1p yicem 45 e tamamlarım heralde...

canaim yesil zeytinin 5 tanesi 1 puan sanirim siyah zeytin 1 tanesi 1 puanmis, oda 2 puan olur
1 domates 6p
yumurta0p
etti 8 puan
oglen
mercimek corbasi 1 porsiyon 18 ken sen 10 puan yap

tavuk sote canim bu yaglimi bilmiyorum normalde haslma ,cevirme falan 0 ouyo ama sen yinede az puan verbuna ,tavuk tava 8 puan yaziyo
salatada etsin en fazla 5 puan
artik sen topla ben goz karari yaptim cuku havuc ve domates var oyuzden puanli olabilir sirkeyi bilmiyorum ama zeytinya 0 di

şimdi çok acıktığım için 1 dilim kızarmış ekmek:8p ve beyaz peynir yiyorum..9 p etti.sbahla beraber 20 puan..e fena diil.

itiraf ediyorum.3 günde 2 kilo vermenin rehavetine kapılıp 1 koca dilim revani yedim az önce.ben ettim siz etmeyin.gerçi bu vicdan azabı da beni yiyo ama onun dısında günü 30 puanla kapattım.başka bişi yemem kesinlikle

2 ve 9 mart arasi karbonhidrat diyetinde olanlar

psiqo................................................59

sympathique.....................................57

myocean76.......................................56.5

degua...............................................55

lya....................................................71.5

HaaNDaaN........................................62

vildand..............................................62

samimikiz.........................................56

cimcime81........................................99.7

fındık................................................63

bhtykzkylmz.....................................53.5

aaybis..............................................64

bubu09.............................................66.4

zeynep kurubaş.................................67

medyumranya....................................98

paressss...........................................51.2

eylülce..............................................83

HEPINIZE SIMDIDEN BASARILARa.s.

(arkadaslar bu bi yarisma degil ,sadece 1 haftada ne kadar kilo vermisiz onun listesi ve bu diyeti yapmak isteyenler icin bi kanit olsun)

Son düzenleme:
ben dün 70 puan üstüne bi dilim pasta yemiştim üzülmüştüm boşuna emek çektim diye ama tartıldım 700 gr gitmiş dün bi saat yürümüştüm ondanda olabilir bilmiyorum bugün yeniden başladım yatmaya yakın yazarım artık tüm yediklerimi. ödem değildir umarım giden

3 y.kasıgı kuru fasulye kaç puandır 3 ü bi arada içmek ıstıyorum bırde kaçar puan bunlar

3 y.kasıgı kuru fasulye kaç puandır 3 ü bi arada içmek ıstıyorum bırde kaçar puan bunlar

100 gr kuru fasulye 70 puan canım hiç bulaşma ona sen bence 1 dilim ekmek kaymak ye yada yumurta onun yerine yada çorbalara bak onların puanları daha insaflı. kahve için bişey diyemicem 1 kesme şekeri 12puan normal kahve yapıp 1 şeker at istersen illa içicem diyosan üçü bi arada daha şekerlidir büyük ihtimallea.s.

ben yedım bıle fasulyeyı ama 3 yk sadece 100 gr olmazkı meyve aslında kılo aldırmaz ama nıye oyle cok puanı var anlamadım

ben yedım bıle fasulyeyı ama 3 yk sadece 100 gr olmazkı meyve aslında kılo aldırmaz ama nıye oyle cok puanı var anlamadım

100gr bukadar puan 3 yk nekadar bilmediğim için bulaşma dedim canım. ama yemişsin madem afiyet olsun. bu diyet şekere karşı bi diyet zaten uzun uygulamalar için değil oyüzden ya düşük puanlılarla beslenip günde bi meyvanı yiyeceksin yada şekerli şeyler tüketmeyeceksin canıma.s.

bugün yediklerim

sabah;
1 dilim kızarmış ekmek
1 yumurta
beyaz peynir
toplam 9 puan

öğle;
kavrulmuş kıyma
lahana salatası
toplam 7 puan

akşam;
1 kase yoğurt
1 dilim kızarmış ekmek
toplam 20 puan

gün boyu 36 puan bugün hiç iştahım yoktu midem mi küçüldü nedir

Selamlar herkese bugün sabah yediklerim
2 yumurtalı çökelek 2p
1dilim ekmek 12p
şekersiz çay toplam 14p
öğle lahana 7p ve sütlü neskafe 2p
akşam 4tane etli lahana sarması 8p 1 kaşık yoğurt 4p
toplam 35p.sonra meyve ile tamamlarım.
Herkese kolay gelsin Sevgiler

slm kızlar.kahvaltıda1 dilim ekmek 12 puan,1.5 sahanda yumurta 0 puan,1 bardak yeşil çay 0 puan ,aç karnına sirkeli su 1 puan toplam 13 puan.öğlen yarım dilim ekmek 6 puan,1 yumurta 0 puan.toplam 6 puan.akşam kapuska yemeği 1por.20 puan.toplam 49 puan lık yemişim.tabi 2 ltre su 1 ltrede biberiye ısırgan karışımı bitki çayı içtim o puan.bugünü ucuz atlattığıma hemen yatmazsam inanamıyacağım.cnm acaip tatlı istiyo off ya.neyseki evde yok.. bugün 69.800 dım. bakalım sabah kaç geleceğim.günde yarım kilo verenler var ben pek inanamıyorum ya neyssse görcesss.byee.

ben bugün acayip gerginim çok da aç hissediyorum kendimi

sabah kahvaltı yapmadım
öğle 2 sahanda yumurta 0
1 dilim kepek ekmeği 12
beyaz peynir 1
yeşil zeytin 2
yarım portakal 8

akşam mercimek çorba 18
1 elma 16
çok çok az da çerez dayanamadım

oooo ben 50yi çoktan aşmışım ama napim bugün çok kötü hissettim kendimi:çok üzgünüm:

ii geceler bayanlar..
akşam menüm
ızgara köfte:1p
2 kaşaık pilav:10 p
1/2 ekmek:8p

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…