Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar çok iyi gidiyosunuz bırakmak yok tam gaz devam ok
cimcimecim tebrik ederim tatlım maşalah tütütütü

kahvaltı:1yumurta 1 dilim ekmek 12 puan
öğlen: karnıbahar+yoğurt 12 puan
gececiyi bugün akşam yemeğini yemedim daha sabaha doğru yersem yazarım 26 puanım kaldı yaşasın bugün geçmem inşallahkaydirigubbakcemile2

ya vallahi benide özendirdiniz bende başlamasam çatlarım zaten ...hadi hayırlı uğurlu olsun...herkese kolay gelsin..

ya vallahi benide özendirdiniz bende başlamasam çatlarım zaten ...hadi hayırlı uğurlu olsun...herkese kolay gelsin..

çatlama kız sende başla ben düş başladım iki katı yedim yinede kilo kaybettim bugün listeye sadığım amakaydirigubbakcemile2

kahvaltı:1yumurta 1 dilim ekmek 12 puan
öğlen: karnıbahar+yoğurt 12 puan
gececiyi bugün akşam yemeğini yemedim daha sabaha doğru yersem yazarım 26 puanım kaldı yaşasın bugün geçmem inşallahkaydirigubbakcemile2

1 elma 16puan+ 1 limon 6 puan
yekün :) 48

oldu bugün tuttu puanım delikafadulden

dünü 48 puanla kapattım...dün fena halde bağırsaklarım çalıştı..çok tuvalete gittim
sabah tartılmıstım 60.6 idim akşam eve gidince tartıldım 59.4 çıktım kızlar...ama ilk gunum cok zor gectı basım dondu sürekli...umarım 7-15 gün sonunda 55 kg olabilirim......

ya 3 listeyede baktım galeta yok kaç puan olarak almak lazım onu acaba bilen varmıfisfisfis

kızlar günaydın..bişii sormak istiyorum..arkadaş bu sabah kahvaltı için menemen götürdü..

listede menemen (2adet) 11 puan yazıyo...bu 2 adet ne demek ki?

ben şimdi ne kadar yiyim-tatlicadiarzu-

canım o yumurta için verilen liste yani omlet gibi düşün. ama sadece menemen tüketeceksen dometes biber puanlarını baz al derim ama uzman dilim-tatlicadiarzu-

bende hala galeta için sonuç bekliyorum kızlar yav nerdesiniz birir bişi desin

Yumurta Karbonhidrat değeri
Haşlanmış (1 adet) 0
Sahanda (1 adet) 0
Omlet sade (2 adet) 1
Omlet sebzeli (2 adet) 1
Omlet patatesli (2 adet) 22
Sucuklu sahanda (2 adet) 1
Pastırmalı sahanda (2 adet) 1
Menemen (2 adet) 11

kızlar tatlandırıcıların bu diyet üzerindeki etkisi hakkında bilgisi olan varmı?

Kızlar benide aranıza alın bende bufgün başladım diyete
sabah bir dili tOst yedim 8 demi

Sympathique gelsin yazsın adını canım listeye. 1 dilim kızarmış ekmek 8 puan canım evet. ama yanına bişeylerde ye öle dayanamazsın bak 100gr peynir 1 puan pi parça ye hiç değilse yada 1 yumurta haşla ye 0 puan. oka.s.

inşallah bu diyetle şekeri ve ekmeği hayatımdan çıkarıcam...çünkü şekeri ve ekmeği cok tuketıyorum ...günde 1 ekmek yediğim oluyodur..ekmeksiz doymuyorum...çayımı kahvemi orta boy fincanda içiyorum onada 3-4 şeker atıyodum...

Off en acı şey ekmek yemesem olur aramam bile ama ben şekersiz çay nasıl içerim bilmiyorum
normalde şimdi çay içen ben içmiyorum şeker atarım die

X