Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

ya ben puanim kalinca bogazimdurmuyo illaki 50 yi tamamliyorum cunku canim acayip tatli istiyo bende biskui falan yiyip tamamliyorum bide regl gunumdeyim

bende niye böyle oluyo anlamadım...aslında benim boğazımda durmaz pek illa doldururum 50 puanı ama...uzun zamandır midemi çok doldurmuyorum belkide küçüldüğü içindir....reglin bitsin sende yiyemezsin..çünkü o zamanlarda insan çok acıkıyo..bakalım benimkinde ne olacak..

ya kıslar anlayamadıgım bisi var sımdı ben mercımek corbası ıctım bırde salata yedım bu salatanın ıcınde sırke vardı onun puanınıda saycakmıdım yada mercımek corbasının ıcınde kı havucun fılan puanı sayılcakmı acıklayın lutfenbenneyaptımki

kızlar slm ne güzel herkes memnun ben önceki gün ve dün bozdum diyeti regliyim önüme pasta konunca duramıyom bide 1 dlm pasta yiynce gidiveriyo diyet
ama benim göbek dümdüz oldu regli olamama rağmen damla damla mahvetti beni kist varmış ondan böyle oldu sanırım
ben bu haftayı pek saymıyom regliyim klo düşüşü yaşamam herelde ama haftaya bomba gibi dönüyom zaten pek bi kilomda kalmadı şu 3 kiloyu verdimmi biter diyet benim için
bu halimdende memnunum
ve bu diyet sayesinde çok kaçıramıyom istesemde

bende niye böyle oluyo anlamadım...aslında benim boğazımda durmaz pek illa doldururum 50 puanı ama...uzun zamandır midemi çok doldurmuyorum belkide küçüldüğü içindir....reglin bitsin sende yiyemezsin..çünkü o zamanlarda insan çok acıkıyo..bakalım benimkinde ne olacak..

yok canimya ben aciktigimdan degilde canim cok tatli istiyo o puanlarida biskuiyle falan kapatiyorum oyuzden ,bugun bilmem ne kadar yaparim

Herkese selam bu diyeti ne kadardır yapıyorsunuz ve ne kadar kilo verdiniz yazarmısınz lütfen ben de yapmayı düşünüyorum da

canım geçmiş sayfaları okuyabilirsen bilgi sahibi olursun

ya lutfen banada cevap verın az once yazmıstım bırde nescafe 3ü 1 aradanın puanı ne kadar olur

ay kız biri cevaplarsa benim içinde iyi olur bende içtim bgn ama puanını bilmiyom şekerli olduğu için yüksektir diye tahmin ediyom

valla bence nerden baksan en az 10 puan vardır kızlar..hem şeker hem krema...

karısık salata ne kadar ıcındekı sırkenınde puanınıda saycakmıyım hanımlar kafam karıstı ya hesaplayamıyorum

hayalcim bi burası kalmıstı el atmadığın burayada mı yetissstinnn :mymeka:
sende yaap ben yapıyorum bugün 4.gün 1.5 gittii :lepi:
sabah 1yumurta 0p
1 dilim ekmek 15
öğle tAvuk 0p salata 8

canım ekmek 12 puan yerimseniben

deguş sen benden önce dalmışın kıs buraya desene daha önce aa ille bizmi bulup gelelim :)
tatlım süper vermişsin ahada bende başlıyom betüş ve fundayla :roflol:...

400 gr tavuk tava kusbası dogranmıs halde kac tane olur bılen varmı

canım ekmek 12 puan yerimseniben
tam buğday 15 p cnmsositososito

deguş sen benden önce dalmışın kıs buraya desene daha önce aa ille bizmi bulup gelelim :)
tatlım süper vermişsin ahada bende başlıyom betüş ve fundayla :roflol:...
takıma yazdım sen görmemessin :mymeka:
50p nı gecmycezz ama benhic 50 p olmadı:roflol:
bugün oldukca acımm ben yaa:mymeka:
salataa yapıcam artık napAlımm

simdi bana hepsını hesaplarmısın bu arada sesımı duydugun ıcın cok saol kımse bakmadı bana:1hug:sabah 2 tane sıyah zeytın 1 domates 1 yumurta yedım öglen bır kepce mercımek corbası bu arada bır kepce tam bır porsiyonmu olur sonra kusbası dogranmıs tavuk soteden 1 catal aldım sadece 4 5 catalda karısık salata yedım bu kadar ama bu salatanın ıcınde yagda tuzda sırkede vardı marul havuç lahana vardı salatadada

değuşum yap slatayı dayan bebük sende :roflol:
bende sabah itibariyle başlıyprum listenin çıktısını aldım şimdi akşam menü yazcam kendime,
artık yapacam bişey geçen ki 3,5 tan sonra kaldım gene kımıldamıyo deli eti ben kaldı şurda 13 falan sıkayım az daha,
takıma pek girmedin bugün sizin görmedim ondan tatlım sağol
betüşede dedim bakalım yapacakmı...

X