Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

40-50 puan arası kilo verme-50-70 puan arası kiloyu koruma-70 ve üzeri kilo alma deniyor.yani arada haftada 1 gün 70 puana kadar kaçamak yapabiliriz değil mi kızlar?hihoyyyt

sabahtan 7 puanım vardı...
öğlen haşlanmış tavuk .....0 p
yayla çorbası..................15 p
1 domates.......................6 p
maydanoz.......................1 p
şu anda 29 puandayım ....

kızlar grissini varya..onun acaba karbonhidrat değeri çokmudur..

gün içinde canımız bişii çektiinde kıtlatsak nolur ki :ecrin_bebek:

kızlar öğle yemeğimi yedim geldim ama puanlamayı yapamadım tam ölçülerde yemedim çünkü.yardım etsenize hep bir hesaplıyalımm

bir kepçe tarhana çorbası
bir but tavuk(hadi o 0 puandı)
3 dilim patates
3,4 yemek kaşığı karışık salata

ben baktım ona tatlım 1 tane grisini 3 psengözlerimebaksanab

1 tanesi 3 puan mı bu süper o zaman:lepi:

:dance::dance::dance:

1 paket alıyorum ve iş yerimde bulunduruyorum..50 puanı aşmamak üzere arada kıtlatıyorumkaydirigubbakcemile3

kizlar, daha önce birileri sordumu bilmiyorum ama kahvenin puanini bilen varmi? bir kup kac puan acep? canim cok cekiyooo :S

kızlar nescafe içmem lazım benim kafam dönüyo uykum geldi 1 kesme şekerin puanı kaç? şekersiz içemem
nescaeyi sadece sütle yapıcam bu arada 6 p.

kızlar nescafe içmem lazım benim kafam dönüyo uykum geldi 1 kesme şekerin puanı kaç? şekersiz içemem
nescaeyi sadece sütle yapıcam bu arada 6 p.

canim 1 kesme seker = 12 puan

ben kahveyi sekersiz iciyorum.. ondan sade kahvenin kac puan oldugunu bilmiyorum ve icmeyede cesaret edemiyorum :S

krizim tutacak ama birazdan kafamçokkarıştı

dayanamadım yaptım kahvemi...1 fincan süt ile şeker atmadım patronun tatlandırıcısından çaldım bi tane .... 29 puanım vardı 6 da kahve 35p oldu....

1 dilim kepekli ekmek 12
sahanda yumurta 0
beyaz peynir 1
yeşil zeytin 2 toplam 15 puan:)

bugün yedikLerim
Sabah :
kaşar peynir çok az yedim ama yinede_1p
beyaz peynir_1p
yumurta_0p
yarım su bardağı süt_3p kısacası 5 puan bugün ekmek yemedm sabah
az önce yediklerim
lahana yemeği(puanı yoktu ama pirinçli ıspanak 20 puandı o yüzden_20p
ekmek_12p
yoğurt 1 kase yedim o yüzden _6p alıyorum yarısı
toplam kaç yemişim bakalım
sabah =5
öğlede 38 oldu 43 ooff akşama yumurta yerim büyük ihtimaLLe napaLım kaydirigubbakcemile

eylülce teşekkürler canım liste için.
valla tam bana göreymiş bu diyet yazandan ALLAh razı olsun.ben 2.5 gündür yapıyorum ve 1.5 kilo gitmiş.ama bilemiyorum bugün regli oldum belki onun şişliğide vardır ben çok memnunum bügün azcık bozdum kurabiye yedim ama olsun günün geri kalanını sıfır puanlılarla kapatırımhihoyyyt

öğlen yemeği yedim şimdi
1 tane tost:8 p
toplam:22 p

sabah lahana suyu içmiştim 1 p
şimdide 1 tane galata yedim 3 p
toplam:26 p oldu offf akşama kadar puanlarım bitecek galiba
çok sevkli ya hayatım boyunca hiç böyle zevk alarak bir diyet yapmamıştım.
neyse akşamada düşük puanlı yemekler yedikmi tamam günü kapatacaz inş.:Saruboceq:

kizlar masallah ya kac sayfa yazmisiniz bu diyet ne kadr tutulmus boyle
bende dun 50 puanimi tammaladim kilo olarak ayniyim kunku bu hafta reglim oyuzden ne kadr veririm bilemem
bugunki yediklerm
SABAH
2 haslanmis yumurta:1p
50 gr beyaz peyniz:1p
1 kasik kaymak:1p
1 dilim tost ekmegi:8
1 bardak sekersiz cay :0p
1 tane tavuk fume:0p
toplam:11p

OGLE
cevirme tavuk derisini cikardim:0p
125 gr yogurt:6p
1 tane etifuf (normal biskui 4 puan) ben verdim :6p
sonra sekersiz cay :0p
toplam:12

sabah-ogle:23p kalan puan 27 aksama fazlasiyla yeter bana

daha 11 puan olmuş yaa..ama benim karnım hiç aç diil yemesem olur mu acep...dünü 39 puanla kapadım..bakalım bugün kaç olur..

daha 11 puan olmuş yaa..ama benim karnım hiç aç diil yemesem olur mu acep...dünü 39 puanla kapadım..bakalım bugün kaç olur..

ya ben puanim kalinca bogazimdurmuyo illaki 50 yi tamamliyorum cunku canim acayip tatli istiyo bende biskui falan yiyip tamamliyorum bide regl gunumdeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…