Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

sen şimdi dün gece uyuyamamışsındır acaba ayşe yarın börek yiycekmi die.yaparsın sen var o potansiyel sen dekaydirigubbakcemile3yav bu arada benim karpuz yiyesim var.bi dilim şimdi bi dilim de akşam yiyim:)

kaydirigubbakcemile3 yemez gibime geliyor, burda yazacak çünkü dün zaten dolmaları götürdü bi de 12 puan vermiş iki dolmaya utanmadan :)

besinler yazın googleye altta önceden aratılan kelimeler çıkıyo ya n ile başlayana tıklayın

Butterfly harika gidiyorsun, salatalık turşusu aynen yazdığın gibi ancak 1 puan eder. tebrikler canım.

aa bak sen şu terbiyesize demek 12 puan vermiş kos koca 2 dolmaya haakaydirigubbakcemile3

he vallahi terbiyesiz nolcak :))) hemen düzelttim.
bu arada yan'la ilgili bi kelime çıkmadı bende.
eş anlamlısı doktor olan site mi? (Şifreli konuşuyoz hehe)

he vallahi terbiyesiz nolcak :))) hemen düzelttim.
bu arada yan'la ilgili bi kelime çıkmadı bende.
eş anlamlısı doktor olan site mi? (Şifreli konuşuyoz hehe)

şimdi googleye besinler yazın.nokta koyun aratın.ilk değil 2. tıklayın görsel sorgu sonucu da çıktı ilkinde o var.siz 2. tıklayın

buldum nihayet harbi güzel bi site.

besinler nokta bilmem nee işte gerisikaydirigubbakcemile3

ven-har dediğin siteyi buldum ama yemek tarifleri var orda sadece. üüüffff anlamadım kiii:1no2:

cnm bak googleye besinler yaz nokta koy ve enter a bas.karşına çıkan ilk değil 2. siteye tıkla.ilkin de görsel sonuçlar var

gerçekten okunmaya değer bi yazıymış sağol sutem ..

Butterfly harika gidiyorsun, salatalık turşusu aynen yazdığın gibi ancak 1 puan eder. tebrikler canım.

sağol canım .. bugün tam 7 gün doldu başlayalı ve hala kendimdeyim çok şükür =)

cnm bak googleye besinler yaz nokta koy ve enter a bas.karşına çıkan ilk değil 2. siteye tıkla.ilkin de görsel sonuçlar var[/QU

haa evettt süper ya her yiyeceğin besin değerleri ayrıntısıyla verilmiş....

21/06/2010 pzrts

sabah: 1 lavaş(5p), yarım dmts(3p), 10 tane zeytin(2p),maydanoz - dere otu(2p) ( dere otu sayesinde her kahvaltıdan sonra lavaboya gidiyorum)
öğle: fırın çipura
akşam : yarım porsiyon etli t. fasülye(4p)- tavuk

TOPLAM:16

Canım rica ederim ne demek.
3 gündür süper gidiyosun, bugün hepsinden daha iyi, maşallah nazarım değmesin. Aç kalmıyosun değil mi, aç kalırsan işe yaramaz diyet, metabolizma sürekli çalışacak.

aslında acıktığımın çok geç farkına varıyorum. farkedince de haşlanmış tavuk yiyorum. ve karbonhidrat almadığımdan mıdır nedir ne açlık krizi ne tatlı krizi çekiyorum. ki tatlıya bayılırım.yine de burda sıra sıra baklavacıların önünden geçerken hepsine burun kıvırıyorum.süperim süperrr:hooray::enbuyukkk:

selinyazmayı unutmuşum 3 kupa yeşil çay
50 dk tempolu spor
yaklaşık 4lt su:teytey:

Selinn ben geldim canım biliyorum yoksun sitede olsun gelince okursun tatildeyim dün bursadaydık teyzecim ben ne seviyosam onu yapmış yaşlı haliyle emek vermiş ne kadar dikkat etmeye çalışsamda elleriyle yaptıqı hoşmerim beni mahvetti onun için dünü yaşanmamış sayıyorum bugün izmire geçtik halamlardayım onlarada diyetimizden bahsettim ve hep beraber kipaya gidip k.sı en düşük olan besinleri aldık bi heyecanda onlarda başladı izmire yayıldık kızlarr...inş. gelince tekrar yazarım hepiniz Allaha emanet olun gittim kızlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…